تکنیک های بازاریابی و فروش در ایران
      
30763بازدید
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی:
آقای رئیس‌جمهور، وزیران شما حاضرند در مناطقی چون کوت عبدالله، ملاشیه، کوی علوی، زرگان، زویه بروال، کوی ‌آل‌صافی، صیرآباد، سیاحی، کوی رمضان، کانتکس، شکاره، سویسه، منبع آب و صد‌ها نقطه محروم دیگر حتی برای لحظه‌ای زندگی کنند؟ آیا نباید عرق شرم از رخسارمان بابت محرومیت این مناطق بچکد؟!
کد خبر: ۲۹۶۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۲۱ 09 January 2013
«تا چه هنگام باید سیاه‌پوش از دست دادن عزیزانمان در جاده‌های مرگ استان باشیم؟ نفت بلای سیاه خوزستان است و به تعهدات خود در قبال استان محروم ما عمل نمی‌کند»!

به گزارش «تابناک»، سید شریف حسینی، نماینده اهواز امروز در نطق پیش از دستور خود گفت: دشمن همه ابزارهای مبارزه با تفکر جمهوری اسلامی را امتحان کرده و اینک حملات خود را به سوی اقتصاد ـ که آخرین ابزار است ـ روانه ساخته است. تدبیر هوشمندانه مقام معظم رهبری، تنها راهکار مشکل کنونی است، القای تفکر اقتصاد مقاومتی به مدیران ارشد اقتصادی، آن‌ها را از غفلت رهانیده و باعث ثبات و ایجاد امنیت اقتصادی و عدم تزلزل خواهد شد.

وی افزود: خوزستان، طلایه‌دار شرافت و پرچمدار عزت ایران اسلامی، سرزمین اسطوره‌های جاویدان، بیرق همیشه در اهتزاز و خاستگاه سربازان جان برکف ولایت است؛‌‌ همان خوزستانی که دز، کرخه و کارون در آنجایند، ولی مردمش آب آشامیدنی ندارند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تداوم انتقال آب کارون با توجه به افت شدید کیفیت آب در منطقه افزود: آقای رئیس جمهور، چرا پروژه انتقال آب کارون متوقف نمی‌شود؟ دلیل افزایش بهای آب بی‌کیفیت اهواز چیست؟ آیا شما حاضرید تنها یک جرعه از آب آشامیدنی اهواز را بنوشید؟
آقای رئیس جمهور، وزیران شما حاضرند در مناطقی چون کوت عبدالله، ملاشیه، کوی علوی، زرگان، زویه بروال، کوی آل صافی، حصیرآباد، سیاحی، کوی رمضان، کانتکس، شکاره، سویسه، منبع آب و صد‌ها نقطه محروم دیگر حتی برای لحظه‌ای زندگی کنند؟ آیا نباید عرق شرم از رخسارمان بابت محرومیت این مناطق بچکد؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آقای رئیس جمهور، نرخ واقعی بیکاری در استان خوزستان چقدر است؟ آمارهایی که از خوزستان به شما اعلام می‌شود، واقعیت ندارد؟ چرا با داشتن این همه بیکار، غیربومی‌ها را بر بومی‌ها ترجیح می‌دهند؟ چه میزان از وعده‌های شما در بخش اشتغال محقق شده است؟ آیا فرزندان مسئولین درد بیکاری و بی‌پولی را لمس کرده‌اند؟ آیا کسی بدون داشتن پارتی استخدام می‌شود؟ آیا می‌دانید مشکل کارگران لوله‌سازی، تصفیه شکر اهواز، فارسیت، کاغذ پارس و نیشکر هفت تپه و قند دزفول همچنان حل نشده است؟ تبعیض و بی‌عدالتی در تبدیل وضعیت کارکنان پیمانکاری به چه دلیل است؟ امنیت شغلی در سفره‌های معیشتی کارگران خوزستانی وجود ندارد!

این نماینده در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به وضعیت بد راه‌های استان گفت: آقای رئیس جمهور، تا چه هنگام باید سیاه پوش از دست دادن عزیزانمان در جاده‌های مرگ استان باشیم؟ نفت بلای سیاه خوزستان است و به تعهدات خود در قبال استان محروم ما عمل نمی‌کند! چرا طرح هشتصد هزار هکتاری مقام معظم رهبری با جدیت پیگیری نمی‌شود و پس از هفده سال همچنان بلاتکلیف است؟ برخورد تحقیرآمیز بانک‌ها، کمبود نهاده‌های کشاورزی و آب بهای سنگین وزارت نیرو؛ کمر کشاورزان خوزستانی را شکسته است!

وی افزود: آقای رئیس جمهور، تا کی باید احساس ناامنی شهروندان خوزستانی را آزار دهد؟ سرنوشت پرونده معروف به سید‌ها با وجود هزاران شاکی چه شد؟ وعده شما برای حل این مشکل چه هنگام تحقق می‌یابد؟ انتخاب مدیران نالایق، مدیران غیربومی و مدیران فسیل شده بی‌تحرک، مشکل اصلی خوزستان است. مگر قرار نبود در انتصاب‌ها هیچ منعی جز تعهد و تخصص برای انتخاب مدیران نباشد؟ قومیت‌گرایی ناآگاهانه فرصت‌ها را به تهدید تبدیل خواهد کرد!

شریف حسینی در ادامه با عجولانه خواندن برخی تغییرات در تقسیمات کشوری در استان خوزستان افزود: آقای رئیس جمهور، پس از گذشت دو سال از شهرستان شدن بخش باوی چه امکاناتی به شهرهای ویس، ملاثانی و شیبان افزوده شده است؟ منطقه بیست هزار نفری عین دو در کجای نقشه کشور است؟ متأسفانه در اقدامی عجولانه، غیرکار‌شناسی و غیرتخصصی، منطقه کوت عبدالله به شهرستان تبدیل شده است. این عمل، مطالبه و خواست مردم کوت عبدالله نیست.

نماینده مردم اهواز افزود: تا کی می‌خواهیم شخص را عین قانون و خواست شخصی را برابر با مطالبه عمومی بپنداریم؟ آقای استاندار، سیاست در مقابل صداقت مردم، نامش خدمت نیست! امیدوارم هیچ گاه شاهد قربانی شدن مصالح نظام پای انگیزه‌های سیاسی نباشیم.

وی تأکید کرد: حمیدیه دژ تسخیر ناپذیر عزت و شرف، خاستگاه شهادت و ایثار، بدون بیمارستان و کمترین پوشش مناسب درمانی، بدون کمترین امکانات رفاهی و زندگی، در کنار کرخه تشنه و در کنار خاک حاصلخیز جوانانش بیکارند؛ انتظار این است با شهرستان شدنش مشکلاتش به فراموشی سپرده نشوند.

این نماینده در پایان گفت: هرچند امروز مردم خوزستان، دستشان خالی و دلشان خون است، دامان ایمانشان از حبّ ولایت لبریز؛ اینک ماییم و انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل است. ماییم و رهبری که در خلوص، درایت و شجاعت خلف صالح است. ماییم و نسلی نوپا که هم آماج فتنه‌هاست و هم ذخیره انقلاب. پس به جای مجادلات بی‌حاصل سیاسی، کلیدواژه سحرآمیز خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: