بازدید 16832

اعلام آمادگی امیراحمدی برای ریاست جمهوری!

کد خبر: ۲۹۳۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۷ 24 December 2012
مشرق نوشت:

در چند روز گذشته برخی تارنما‌های خبری به قطعیت حضور «هوشنگ امیراحمدی» در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کردند. پروفسور امیر‌احمدی در تماس رادیو کوچه این خبر را تایید کرد و از حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی در ایران که سال 1392 برگزار خواهد شد دفاع کرد.

هوشنگ امیر‌احمدی رئیس مجموعه‌ای موسوم به شورای ایرانیان و آمریکاییان در پرینستن نیوجرسی آمریکا است. بسیاری معتقدند در چند سال گذشته او واسطه گفت‌وگوهایی بین جمهوری اسلامی و آمریکا بوده است. نکته‌ای که خود وی در گفت‌و‌گویش با رادیو کوچه آن را انکار نمی‌کند.

همچنین وی با توجه به برخی شایعه‌ها در مورد رابطه نزدیک وی با «اسفندیار رحیم‌مشایی» و «محمود احمدی‌نژاد» تاکید می‌کند که این رابطه مانند رابطه با تمامی رئیس‌های جمهوری اسلامی قبل بوده و چه بسا کم‌تر است ولی رئیس دولت دهم در نیویورک به او کمک کرده است تا به ایران باز گردد و این نکته را وی پنهان نمی‌داند.

«امیراحمدی» در بخشی از گفتگوی خود با رادیو کوچه در پاسخ به این که "خبری روز جمعه در وب سایت‌ها منتشر شده بود مبنی بر شروع کمپین انتخاباتی شما، آیا این خبر را تایید می‌کنید؟" گفت:

بله من خبر را تایید می‌کنم‌، من به طور رسمی مبارزه انتخاباتی را برای سال 1392 شروع کردم و الان روی آن با (تیمی) کار می‌کنیم. البته عرض کنم که این کار را چند روز پیش نکردم، من ماه اوت گذشته ایران بودم و آن‌جا در جاهای مختلف اعلام کردم و عملا آن‌جا اعلام کردم که من کاندیدا می‌شوم و شروع کاندیداتوری شدنم را از طالش اعلام کردم‌.
 
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری