کد خبر: ۲۵۹۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۲ 18 July 2012
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «عقاب»، «دو خرمای نارس» / «رامونا و بیزوس»، «خرگوش کیک پز»، «ملکوت» / «تپه هارلی»، «زنده از پیپلی»، «ناپدید شدن در خیابان هفتم»، «سقوط آزاد»، «تاریکی»، «رسم مانده» / «فرشته‌ای برای می‌»، «وقتی تو خواب بودی» / «یوز»، «شکارچی ترول»، «لری کراون» / «چشم آفتاب»، «ملک پدری» / «در جستجوی نمو»، «خدمتگزار شهر»، «رفیق بد» و«اژدها تونو چطور آموزش بدین» «کلاه چرمی‌ها» / و«کسی اینجاهست» پنجشنبه و جمعه 29 و 30 تیرماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما، نمایش و آموزش پخش می‌شود.

شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «عقاب» به کارگردانی کوین مک دونالد، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌¬شود.
دراین فیلم خواهید دید: «مارکوس» فرمانده جوان رومی که فرماندهی یک دژ قدیمی در انگلستان را بر عهده می‌گیرد. طی چند عملیات موفقیت آمیز، توسط سنای روم بازنشته شده و خانه نشین می‌شود. پدر «مارکوس» فرمانده ارشد لژیون نهم روم است که پانزده سال قبل از همه این اتفاقات به انگلستان حمله کرده و پس از، از دست دادن پنج هزار سرباز، عقاب طلایی را که سمبل و نماد روم بوده، به ارتش دشمن واگذار کرده است. این ماجرا که نام خانوادگی آنها را بسیار منفور نموده باعث عذاب وجدان «مارکوس» می‌شود.
فیلم سینمایی «عقاب» با بازی چَنینگ تتوم و جیمی بل، محصول سال 2011 در کشورهای آمریکا و انگلیس ساخته شده است.

****************************
فیلم تلویزیونی «دو خرمای نارس» جمعه 30 تیرماه ساعت 16 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: شكوه سينايي بعد از سالها تدريس بازنشسته مي‌شود. حالا او همه وقتش را صرف كارهايي مي‌كند كه هميشه آرزويشان را داشته است. اما آشنایی او با پسر بچه‌اي به نام زهير كه براي تحقق روياهايش تلاش مي‌كند همه چيز را تغيير مي‌دهد. او كه در مسيري كاملا متفاوت و غير منتظره افتاده مجاب مي‌شود كه به زهير در رسيدن به آرزوهايش كمك كند و با اين كار به نوعي در لذت تحقق آرزوهاي او سهيم گردد.
فاطمه گودرزي و مهتاج نجومي در فیلم تلویزیونی «دو خرمای نارس» به کارگردانی مجید امامی و تهیه کنندگی احمد زالي به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شبکه دو
فیلم سینمایی «رامونا و بیزوس» به کارگردانی الیزابت آلن و تهیه کنندگی دنیس دی نوی، با بازی سلنا گومز، جوئی کینگ و سیرا مک کورمیک، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «رامونا و بیزوس» محصول سال 2010 کشورآمریکا آمده است: رامونا دختر کوچک و دوست داشتنی است که خیال پردازی‌های او زبانزد عام است. خانواده ی کوییمبی به تازگی بدلیل اینکه پدر خانواده شغل خود را از دست داده است، دچار مشکلات مالی شده‌اند. به نحوی که مادر خانواده با زحمت شغلی پاره وقت پیدا می‌کند تا بتواند مانع از فروپاشی خانواده شود و همچنین بتوانند خانه‌ای را که در آن زندگی می‌کنند حفظ کنند. رامونا دختر کوچک خانواده سعی می‌کند هرطورکه شده به خانواده کمک کند، اما کوچکتر از آن است که کسی به حرف هایش توجه کند و همچنین خانواده کوییمبی درحال حاضرمشغله‌های ذهنی فراوانی دارند و نمی‌توانند وقت کافی برای او بگذارند.

****************************
انیمیشن «خرگوش کیک پز» به کارگردانی لیجون سان و تهیه کنندگی لیجونگ سان و الیوت تانگ، جمعه 30 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در انیمیشن «خرگوش کیک پز» محصول سال 2011 کشور چین می‌بینیم: «شیفو» که فرمانروای ورزش کانگفو است از شاگردش «بیگی» می‌خواهد به پیش دخترش «پونی» برود و نامه‌ای را که پدر برای او فرستاده به او بدهد و از پونی بخواهد به پیش پدر بازگردد. بعد از رفتن بیگی افراد شروری به سر دستگی «اسلش» به فرمانروا شیفو حمله می‌کنند. آنها می‌خواهند نشان استادی را از شیفو بگیرند، اما بعد از اینکه موفق به گرفتن نشان نمی‌شوند. شیفو را با سمی مسموم می‌کنند و از آنجا می‌روند.

****************************
فیلم تلویزیونی «ملکوت» به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی محسن شايان فر، جمعه 30 تیر ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم با بازی محمدرضا شریفی‌نیا، پروانه معصومی، احمد نجفی، رضا رویگری و علی دهکردی در مورد حاج فتاح مرد ثروتمندی است که در روزهای اول ماه رمضان تصادف کرده به کما می‌رود و در بیمارستان بستری شده است. او مورد لطف و عنایت خدا قرار می‌گیرد و توسط یک مأمور از طرف خدا به پاکسازی اعمال زشت دنیوی خود می‌پردازد. حاج فتاح در دوران جوانی همسر دیگری داشته است که پس از مدتی او را رها کرده و همسر دیگری اختیار می‌کند، که پزشک حاج فتاح پس از کنکاش متوجه می‌شود که پسر واقعی او می‌باشد و کلیه ثروت حاج فتاح متعلق به مادر اوست.

شبکه سه
فیلم سینمایی «تپه هارلی» به کارگردانی دان موست، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 11 ازشبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
فیلم سینمایی «تپه هارلی» با بازی کریستوفرهانکینس و کریستین دور، محصول سال 2011 در کشور آمریکا ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «زنده از پیپلی» به کارگردانی آنوشا ریزیوی و با بازی اومکار داس مانیک پوری و راگ هاویر یاداف، محصول سال 2010 کشور هند، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم از این قرار است که: ناتا و بودتیا دو برادر فقیر کشاورز هستند که به علت نداشتن سرمایه ازبانک وام می‌گیرند، اما محصول به دست آمده کفاف بدهی‌های آنها را نمی‌دهد و بانک می‌خواهد زمین آنها را تصاحب کند. دو برادر به هر دری می‌زنند، نمی‌توانند پول تهیه کنند، اما آنها می‌شنوند که دولت به هرکشاورزی که خودکشی کند صد هزار روپیه می‌دهد.

****************************
فیلم سینمایی «ناپدید شدن در خیابان هفتم» به کارگردانی برود اندرسون و تهیه کنندگی تاو کریستنسن، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 23: 30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: خاموشی وسیعی در شهردیترویت آمریکا رخ می‌دهد و تمام شهر در تاریکی فرو می‌رود. در طول تاریکی تمامی افرادی که در شهر بوده‌اند به طور مرموزی ناپدید می‌شوند و جز لباسهایشان چیزی باقی نمی‌ماند. تعداد انگشت شماری از آنها باقی می‌مانند که درمی‌یابند تنها راه نجات ماندن در نور و پرهیز از سایه و نقاط تاریک است.
هایدن کریستنسن و تاندی نوتون در فیلم سینمایی «ناپدید شدن در خیابان هفتم» محصول سال 2010 کشور آمریکا، به عنوان بازیگران اصلی ایفای نقش کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «سقوط آزاد» به کارگردانی جورج مونتسی، محصول سال 1995 کشورهای کانادا و آمریکا، جمعه 30 تیرماه ساعت 11:30 ازشبکه سه سیما باز پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ویلیام دووان و اسکات هایلند به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «تاریکی» به کارگردانی سانجی لی لا، جمعه 30 تیرماه ساعت 14:30 روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: خانواده مك نلي صاحب فرزندي استثنايي (نابينا و ناشنوا) مي‌شوند، او را ميشل نامگذاري مي‌كنند و چون راه مناسبي براي تربيت او نمي‌يابند از آقاي ساهايي (معلم بچه‌هاي استثنايي) تقاضاي كمك مي‌كنند. او به خانه آنها آمده و به شيوه خود به تعليم ميشل مي‌پردازد و بالاخره موفق به اين كار مي‌شود و ميشل را تا مدارج تحصيلي دانشگاهي همراهي مي‌كند.
فیلم سینمایی «تاریکی» با بازی رانی موکرچی و آمیتا باچان، محصول سال 2005 در کشورهند ساخته شده است.

****************************
فیلم تلویزیونی «رسم مانده» به کارگردانی داوود موثقی و تهیه کنندگی محسن دانشور، جمعه 30 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم تلویزیونی «رسم مانده» با بازی سیاوش طهمورث، افسانه ناصری و شهرام عبدلی از این قرار است که: سهراب محيط بان يک روستاست که دائم با شکارچيان و قاچاقچيان درگير مي‌شود. پسرش هم روزمزد کارخانه‌اي در آنجاست. سهراب با صمد پسر جواني که همسن پسرش است به علت دستگيري يکي از بستگانشان درگير است. صمد از مقصود دعوت مي‌کند تا با او کشتي بگيرد. سهراب تصميم مي‌گيرد خودش به جاي وي به گود برود ولي درست همان روز در محيط باني کشته مي‌شود و مبلغ زيادي پول در اطاق او پيدا مي‌شود.

شبکه چهار
فیلم سینمایی «فرشته‌ای برای می‌» به کارگردانی هارلی کوک لیس، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 16 از شبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: تام پسر جوانی است که با خانواده خود ناسازگاری دارد و نمی‌تواند با پدر و مادر خود ارتباط برقرار کند، او در یکی از روزها برحسب تصادف در ماشین زمانی قرار گرفته و به پنجاه سال قبل، جنگ جهانی دوم می‌رود. او با دختر کوچکی به نام «می» برخورد می‌کند که در جنگ خانواده اش را ازدست داده و بسیار ضعیف و بی‌پناه است.
جولی کوکس و شارلوت واک فیلد در فیلم سینمایی «فرشته‌ای برای می‌» محصول سال 2002 کشور انگلستان به ایفای نقش پرداختند.

****************************
فیلم سینمایی «وقتی تو خواب بودی» جمعه 30 تیرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی بیل پولمن و ساندرا بلوک آمده: لوسی، دختر بلیط فروش در حالی که از زندگی یک نواخت و کسل بارش خسته شده است، در آرزوی ازدواج با مشتری ثروتمند و همیشگی اش به سر می‌برد که از قضا روزی به وی حمله شده؛ مجبور می‌شود مرد را نجات دهد. پیتر که مورد حمله چند سارق واقع شده، توسط لوسی نجات یافته و به کما می‌رود.
فیلم سینمایی «وقتی تو خواب بودی» محصول سال 1995 به کارگردانی جان ترتل تاب در کشور آمریکا ساخته شده است.

شبکه تهران
انیمیشن «یوز» به کارگردانی علیرضا کاویان راد،، پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 13: 30 در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.
داستان انیمیشن «یوز» در مورد حیوانات حیات وحش ایران است که کم کم رو به نابودی رفته‌اند. از جمله یوز ایرانی که در خراسان موجود بوده است و حالا تعدادشان رو به افول است. این انیمیشن به صورت دو بعدی و طراحی دستی در مرکز پویانمایی صبا تولید شده است.

****************************
40 دقیقه بامداد روز جمعه 30 تیرماه فیلم سینمایی «شکارچی ترول» به کارگردانی اندرو اوردال، ازشبکه تهران بازپخش می‌شود.
اوتو چیرسن، روبرت استاتنبرگ، نوت ناروم و توماس آلف لارسن در فیلم سینمایی «شکارچی ترول» محصول سال 2010 کشور نروژ بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «لری کراون» به کارگردانی تام هنکس، جمعه 30 تیرماه ازشبکه تهران پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی تام هنکس، جولیا رابرتز، سارا موهونی و رکسانا اورتگا آمده: لری کراون به بهانه اینکه تحصیلات دانشگاهی ندارد از محل کارش اخراج می‌شود. به همین خاطر تصمیم می‌گیرد در رشته‌ای دانشگاهی تحصیل کند و رشته‌ای اقتصادی را انتخاب می‌کند که درسی به نام سخنرانی و ارتباطات دارد. استاد این درس زنی به نام مرسی تینو است. زنی بد اخلاق که کلاس بسیار کم طرفداری دارد و به نظر می‌رسد که در هر دو وجه شغلی و شخصی شکست خورده است.
فیلم سینمایی «لری کراون» محصول سال 2011 درکشورآمریکا ساخته شده است.

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «چشم آفتاب» پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 22:30 از شبکه شما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: در حین کاوش‌های شهر سوخته استان سیستان و بلوچستان گروه اکتشاف به شی عتیقه‌ای برمی‌خورد که متعلق به چهار هزار سال قبل است. ساسان امیری دانشجوی الکترونیک و نفر اول کنکور که خود را در قالب کارگر در گروه کاوش جا زده است، سعی می‌کند به گونه‌ای این شیء عتیقه را که اکنون شهرت جهانی پیدا کرده است، به دست آورد و آن را به قاچاقچیان بین المللی بفروشد.
رضا خداد بیگی، محمد رضا فروتن، حسن مخمر و محمود عزیزی از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «چشم آفتاب» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی مجید افضلی می‌باشند.

****************************
فیلم تلویزیونی «ملک پدری» جمعه 30 تیرماه ساعت 13: 30 از شبکه شما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: پدری پیر از غم اعتیاد فرزندش ساسان سکته می‌کند. او پس از بهبودی نسبی شرطی برای اعضای خانواده تعیین می‌کند. مبنی بر این که هر کس پسرش را از اعتیاد برهاند خانه‌ای ویلایی به او به ارث می‌رسد.
سید رضا حسینی، کیانوش گرامی، فریده دریامج، علی ابوالحسنی، عزت اله رمضانی فر، عبدالهادی محقق ومژگان ترانه در فیلم تلویزیونی «ملک پدری» به کارگردانی رسول صانعی و تهیه کنندگی ایرج سعدی از تولیدات صداوسیمای مرکز همدان به ایفای نقش پرداختند.

شبکه نمایش
پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 15 انیمیشن «در جستجوی نمو» به کارگردانی اندرو استیسون ولی آنکریچ، محصول سال 2003 کشورهای استرالیا و آمریکا ازشبکه نمایش پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: نمو دلقک ماهی کوچکی است که پدرش به خاطرمرگ مادر او نسبت به حفاظت از وی بسیار حساس شده به طوری که تقریباً همه جا با وی می‌رود و حتی روز اول مدرسه با نمو می‌رود، ولی نمو در یک لحظه غفلت توسط انسان‌ها گیر می افتد.

****************************
پنجشنبه 29تیرماه ساعت 19 فیلم سینمایی «خدمتگزار شهر» به کارگردانی رانجیت کاپور از شبکه نمایش پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ریشی کاپور و پرینشو چاترجی خواهید دید: اهالی یکی از روستاهای هند که از امکانات رفاهی کمی برخوردارند، تصمیم می‌گیرند تا برای شهر خود تبلیغ کنند و باعث پیشرفت آن شهر شوند. لذا پسر راج کاپور را به شهر خود دعوت می‌کنند. او که در سفر پدر و مادرش به این روستا متولد شده بود، اکنون قصد دارد نماینده مجلس شود و این دعوت را می‌پذیرد تا برای خودش نیز تبلیغ کند.
فیلم سینمایی «خدمتگزارشهر» محصول سال 2009 درکشورهند ساخته شده است.

***************
گفتنی است، فیلم‌های سینمایی و انیمیشن «ماسک»، «کفش‌های میرزانوروز»، «جنگ ستارگان 4» و «فرار از آلکاتراز» پنجشنبه 29 تیرماه ساعت 13:20، 17، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.
****************************
فیلم تلویزیونی «رفیق بد» به کارگردانی عباس احمدی مطلق و با بازی ایرج طهماسب، حمید جبلی و هما روستا جمعه 30 تیرماه ساعت 13:20 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
داستان در مورد حبيب است که پس ازسالها به ايران برمي‌گردد و سراغ دوست قديمي‌اش عزيز كه در يك آسايشگاه رواني بستري است، مي‌رود. عزيز حرف نمي‌زند و حبيب را نمي‌شناسد. به توصيه پزشك، حبيب به تعريف ماجراي دوستي خود و عزيز در حضور او مي‌پردازد.

****************************
انیمیشن «اژدهاتونو چطور آموزش بدین» جمعه 30 تیر ماه ساعت 15 روی آنتن شبکه نمایش می‌رود.
در این انیمیشن می‌بینیم: هیکاپ نسبت به بقیه وایکینگ‌ها ضعیف‌تر است. پدر او رییس وایکینگ هاست. وایکینگ‌ها مورد حمله اژدها‌ها قرار می‌گیرند که هرکدام انواعی دارند. یکی از این اژدها، اژدهای شبیخون زن است که در شب می‌آید و چون سیاه است کسی آن را نمی‌تواند، ببیند و به همین دلیل همیشه فرارمی کند. هیکاپ دستگاهی ساخته که می‌خواهد با آن اژدهایی را بگیرد. او یک شب با آن دستگاه اژدهایی را می‌زند، ولی وقتی می‌خواهد او را بکشد نمی‌تواند و او را آزاد می‌کند.
فیلم سینمایی «اژدهاتونو چطورآموزش بدین» به کارگردانی کریس ساندرس و تهیه کنندگی بونی آرنولد، محصول سال 2010 درکشور آمریکا ساخته شده است.

****************************
فیلم سینمایی «از نسل آفتاب» جمعه 30 تیرماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آمیتا پاچان خواهید دید: پسر خانواده‌ای علیرغم میل باطنی پدر با دختر مورد علاقه خودش ازدواج می‌کند و موجب ناراحتی پدر می‌شود. پدر پسر را به خاطر همین ازدواج بیرون می‌اندازد و پسر دچار مشکلاتی در زندگی می‌شود و بعد ازمدتی پدر دلش به حال پسرش به رحم می‌آید و با پسرش آشتی می‌کند.

****************************
فیلم سینمایی «کلاه چرمی ها» روز جمعه 30 تیرماه ساعت 21 ازشبکه نمایش سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «کلاه چرمی ها» مسابقات فوتبال آمریکایی (باشگاهی) را بررسی می‌کند که یک تیم معروف فوتبال آمریکایی براثرنداشتن اسپانسر، بازیکنان آن به مشاغل قبل از فوتبال برگشته و تیم منحل می‌شود، درهمین حین یک بازیکن بسیارخوب فوتبال وارد شهر می‌شود. سرپرست تیم دوباره بدنبال درست کردن تیم با بازیکن معروف که تمام شهر او را قهرمان جنگ می‌دانند قرارداد و تیم مجدد وارد مسابقات می‌شود، یک خبرنگار که همسر سابق مسئول تیم است، پیگیری می‌کند که اصلاً این ورزشکار نه تنها قهرمان جنگ نبوده بلکه یک بزدل و ترسو بوده است.
جرج کلونی و رونی زلویگر به عنوان بازیگران اصلی درفیلم سینمایی«کلاه چرمی‌ها» به کارگردانی جرج کلونی، محصول سال 2008 کشورهای آلمان و آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.
گفتنی است، فیلم‌های سینمایی «اعتراف» و «فرارازآلکاتراز» روز جمعه 30 تیرماه ساعت 17 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

شبکه آموزش
جمعه 30 تیرماه ساعت 13:15 فیلم سینمایی «کسی اینجا هست» به کارگردانی جان کِرولی، محصول سال 2008 کشور انگلیس ازشبکه آموزش پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: دریک منطقه ییلاقی «ادوارد» پسر بچه‌ای 10 ساله به همراه پدر و مادرش در یک خانه سالمندان زندگی می‌کند. او به علت حضور این همه سالمند در کنارشان و مرگ‌هایی که به علت کهولت سن آنها پیش می‌آید، از لحاظ روحی دچار بحران شده است. تنها سرگرمی او مشغولیت به آزمایشهایی است که به علت نداشتن جای خالی برای انجام آنها مرتب با مادرش در حال بحث و جدال است چراکه «ادوارد» عقیده دارد حضور این سالمندان جای او را در خانه تنگ کرده است.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
جام جهانی قطر آلودگی هوا تیم ملی فوتبال ایران وریا غفوری روزبه چشمی رامین رضاییان
آخرین اخبار