بلیط پرواز عیدت رو با کمترین قیمت بخر
      
20232بازدید
پس از بررسی اسامی رسیده به شورای عالی جبهه ایستادگی، فهرست نهایی کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در برخی استان‌ها مشخص شد.
کد خبر: ۲۲۸۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۵ 22 February 2012
پس از بررسی اسامی رسیده به شورای عالی جبهه ایستادگی، فهرست نهایی کاندیداهای مورد حمایت این جبهه در برخی استان‌ها مشخص شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه ایستادگی، این لیست بدین شرح است:

حوزه انتخابیه تهران

1. حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی فرد
2. دکتر علی مطهری
3. حجت الاسلام والمسلمین دکتر محسن کازرونی
4. دکتر حسین مظفر
5. مهندس محمدرضا باهنر
6. مهندس مهرداد بذرپاش
7. فرشته محمدعلی
8. حجت الاسلام والمسلمین علی عسگری
9. حجت الاسلام والمسلمین مرتضی چیت سازیان
10. دکتر بهنام ملکی
11. دکتر لاله افتخاری
12. حبیب الله حبیبی
13. فهیمه خان محمدزاده
14. ناصر داودی راد
15. نبی رودکی
16. پرویز سروری
17. دکتر محمد سلیمانی
18. فرزاد سلیمانی
19. طاهره صاحب الزمانی
20. دکتر علیرضا طاهرنژاد
21. دکتر علی عباسپورفرد تهرانی 
22. حجت الاسلام دکتر غلامرضا مصباحی مقدم
23. حجت الاسلام والمسلمین ابوالحسن نواب
24.دکتر حسن غفوری فرد
25. حسین فدائی آشتیانی
26. دکتر ایراندخت فیاض
27. دکتر حمیدرضا کاتوزیان
28. محمد کوثری
29. مهندس حمید کریمی
30. دکتر جواد محمدی

استان خراسان جنوبی

قائنات: علی قربانی
بیرجند: سید محمد باقر عبادی
نهبندان: سید محمد صادق نیرومن
فردوس:محمد فردوسی پور

استان قم

شهرستان قم: لاریجانی، آشتیانی و بنایی

استان ایلام

حوزه شمال: بسطامی، یاری و عمران علی محمدی
حوزه جنوب: دکتر علی محمد احمدی

استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات: حجت الاسلام بحرینی، جواد آرین منش،مهدی برادران،علی مولوی حقیقی و خانم عفت شریعتی
چناران و طرقبه شاندیز: محمد عظیمی
سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب: محسنی ثانی، سبحانی فر
درگز: محمدزاده
گناباد و بجستان: مهدی زاده
تربت حیدریه، زاوه و مه ولات: حجت الاسلام رضایی خواف و رشتخوار: امیرکلالی
تربت جام و تایباد: اسداللهی
فریمان و سرخس: حسینی
نیشابور و فیروزه: مظفری، سبحانی نیا.

استان گلستان

آزاد شهر و رامیان: آقای صابری
مینودشت و کلاله: سید نجیب حسینی
علی آباد و فاضل آباد: رحمت الله نوروزی
گرگان و آق قلا: عیسی امامی، خانم آبشناسی

استان مرکزی

شازند: قاسم عزیزی
محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی
ساوه: دکتر شهلا میرگلو بیات
اراک: حسن آصفری و آقای رجایی
خمین: محمد ابراهیم رضایی

استان خوزستان

اهواز: شکرخدا موسوی، دکتر شبیب جویجری، حسین حیدری، 
آبادان: دکتر محمدرضا عباسی، دکتر عامر کعبی
ایذه: حجت الله درویش پور
خرمشهر: محمد صالح سواریان
دزفول: سید حسن رجبی
دشت آزادگان: ناصر صالحی نسب
رامهرمز: اقبال محمدیان
شوشتر: سید محمد سادات ابراهیمی
شوش: سید راضی نوری
مسجد سلیمان: دکتر امیدوار رضایی

استان سیستان و بلوچستان

زاهدان: سردار غلامرضا باغبانی، فداحسین مالکی
زابل: عباسعلی نورا، میرعباس میرحسینی
خاش: پشنگ ریگی
ایرانشهر: محمد قیوم دهقانی
سراوان: هدایت الله میرمراد زهی

استان آذربایجان غربی

ارومیه: سیدسلمان سید ذاکر، دکتر نصرت الله ملازاده، جواد جهانگیرزاده
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب: صفر عیسی زاده، اسحاق عابدی
خوی و قره ضیائ الدین: قنبر کریم زاده

استان اردبیل

اردبیل: منصور حقیقت پور، کمال الدین پیر موذن، سید رضا آقایی
مشکین شهر: محمود عباس زاده مشکینی
گرمی: میرقسمت موسوی
خلخال: محمد رئوف احرابی

استان مازندران

بهشهر و نکا و گلوگاه: دکتر احمد علی مقیمی
ساری و میاندورود: دکتر رمضان شجاعی
قائم شهر و سوادکوه: دکتر قربانعلی نعمت زاده و ابراهیم بداغی
بابل: حجت الاسلام علی اکبر ناصری، نیاز آذری
بابلسرو فریدونکنار: ولی الله نانواکناری
نور و محمود آباد: احمد ناطق نوری
نوشهر و چالوس: قاسم احمدی لاشکی
تنکابن و رامسر: دکتر شمس الله شریعت نژاد
آمل: عنایت الله تورنگ
   
 
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: