جشنواره باورنکردنی77 روزه در پاییز 97

      
14518بازدید
استیلی در نهایت می گوید: «قبل از دربی است، آرام باشید. بعد از دربی به این مسایل رسیدگی می کنیم.»
کد خبر: ۱۹۱۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۶ 19 September 2011
ایپزود اول
 ندای انقلاب : قبل از دربی، چهارشنبه شب. علیرضا حقیقی وارد رستوران هتل اسپیناس می شود. فکر می کند علی کریمی نیست. جمله ای به زبان می آورد که شماره هشت پرسپولیس را غیرتی می کند. حقیقی متوجه حضور او می شود. تا می آید برود، کریمی یه سیلی محکم تو گوشش می زند! بازیکنان مداخله می کنند. جادوگر به اتاقش می رود، مثل گلوله آتش. به استیلی می گوید پرسپولیس یا جای من است یا جای حقیقی. استیلی او را آرام می کند. جمله ای که گلر پرسپولیس گفته، پست سر آقا زمانی است. حالا یک نفر هم باید مدافع هافبک قرمزها را آرام کند. استیلی در نهایت می گوید: «قبل از دربی است، آرام باشید. بعد از دربی به این مسایل رسیدگی می کنیم.»
 
اپیزود دوم
پیش از بازی و در هتل حمید استیلی لیست را می خواند. میثاق معمارزاده درون چارچوب است، سگرمه های علیرضا حقیقی تو هم می رود. بلند می شود، اتاق را ترک کند. چند نفر می روند و جلوی او را می گیرند. حقیقی برمی گردد و همراه تیم می رود.
 
اپیزود سوم
پرسپولیس باخته، همه در رختکن هستند. حمید استیلی کز کرده در گوشه ای، علی کریمی از جایش بلند می شود. شروع می کند به داد و فریاد: «این چه وضعیه. مرد باشید. اگر با کسی مشکل دارید، دلیل نمیشه توپارو همینطوری بیرون بزنید. من خجالت می کشم از این هوادارا. از همه جای ایران اومدن واسه تشویق ما، اونوقت شما به خاطر یکسری مشکلات شخصی، توپو می زنید تو اوت!» خطاب او به چند بازیکن پرسپولیس است.
کریمی تا پیش از این همیشه کد می داد اما در ادامه اسم می آورد. به نام سه بازیکن تیم اشاره می کند و سرشان داد می زند. کسی حرف نمی زند. از حمید استیلی گرفته تا بازیکنان دیگر. کریمی نزدیک به 30 دقیقه داد و بیداد می کند اما وقت رفتن است. بیرون می آید و می رود سریع سوار اتوبوس می شود.
 
اپیزود چهارم
اتوبوس پرسپولیس مقابل هتل اسپیناس می ایستد. بازیکنان یکی یکی پیاده می شوند. طرفدران تجمع کرده اند. اغلب بازیکنان ماشینهای شخصی خود را در پارکینگ هتل گذاشته اند. عین فراری ها سریع سوار می شوند و می روند. علی کریمی پیش از پیاده شدن در اتوبوس حرف های دیگری هم می زند: «بروید به رفیق بازی تان ادامه بدهید. الان هم که عین خیالتان نیست تیم باخته. آدم از این هوادارها خجالت می کشد...» وقتی هم که پیاده می شود، می رود لابلای طرفداران و از همه آنها بابت باخت عذرخواهی می کند.
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: