بازدید 11639
اخيرا تارا نيازي پس از دو سال زندگي مشترك با احمد باطبي تحت عنوان نامزد! و جدايي از وي فاش كرد كه باطبي از سوي پليس فدرال آمريكا (اف بي آي) به خاطر ارتباط با سازمان هاي امنيتي ايران و دخالت در شناسايي يا بازداشت 200 تن از وابستگان به گروههاي معارض جمهوري اسلامي احضار شده است.
کد خبر: ۱۷۸۳۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۰ 21 July 2011
روزنامه کیهان نوشت:

درگيري چند كلاهبردار سياسي فراري با هم كه سابقه شراكت و رفاقت با يكديگر داشته اند، نكات جالب توجهي را از عمق فساد در ميان محافل ضدانقلاب بازتاب داد.

اخيرا تارا نيازي پس از دو سال زندگي مشترك با احمد باطبي تحت عنوان نامزد! و جدايي از وي فاش كرد كه باطبي از سوي پليس فدرال آمريكا (اف بي آي) به خاطر ارتباط با سازمان هاي امنيتي ايران و دخالت در شناسايي يا بازداشت 200 تن از وابستگان به گروههاي معارض جمهوري اسلامي احضار شده است.

وي همچنين خبر داده بود كه خود شاهد مكالمات باطبي با ماموران امنيتي ايران بوده و از سوي ديگر، اف بي آي به مكالمات انجام گرفته دسترسي پيدا كرده است.

«نيازي» بخشي از كلاهبرداري هاي نامزد سابق! خود را نيز منتشر كرد.

متقابلا باطبي وي را متهم به كلاهبرداري و اخاذي كرد.

بقيه اين زد و خورد را كه باعث شده پاي اميرعباس فخرآور نيز به عنوان متهم در ماجراي نفوذ اطلاعاتي ايران به ميان كشيده شود، در ادامه مي خوانيد. (رسانه هاي بيگانه در اوج آشوب هاي تيرماه 78 با چهره سازي از باطبي و فخرآور، آن دو را از سران جنبش دانشجويي معارض با نظام معرفي كردند و پس از فرار از ايران، باطبي و فخرآور تا مدت ها ارتباطات كاملا تنگي داشتند به نحوي كه هنوز هم برخي تصاويرآن دوستي ها در اينترنت موجود است).

تارا نيازي در واكنش به اتهامات متقابل باطبي مي نويسد: آقاي باطبي با زرنگي تمام سعي كرده موضوع ارتباط با آقاي جوادي مامور وزارت اطلاعات را به حاشيه ببرد و اتهامات اخلاقي و سندسازي عليه من را در پيش بگيرد.

آقاي باطبي در مكالمه با مامور اطلاعاتي، او را «جواد جون» خطاب مي كرد و منجمله پيامي را دريافت و به حسن زارع زاده اردشير فرستاد ... ايشان بهتر بود به دليل اخراجش از صداي آمريكا (دو هفته قبل) هم اشاره مي كرد و اينكه با پادرمياني خانم ستاره درخشش فقط براي يك ماه به كار برگشته تا كار جديدي براي خود پيدا كند...

ايشان همچنين متن ايميل مبادله شده با خانم نوشابه اميري در سايت روزآنلاين را هم منتشر كرده اند كه باعث به هم خوردن رابطه من با روزآنلاين شد اما با همين ايميل همگان متوجه مي شوند كه مبناي كار برخي رسانه هاي فارسي زبان اين طرف، براساس سواد و دانش و قدرت نوشتاري نيست بلكه براساس پارتي بازي و ارتباطات پشت پرده است.

همسر سابق باطبي در واكنش به اتهام فساد اخلاقي و ارتباطات چندگانه به طور سربسته مي نويسد: من تمام عمر از اين ماجراهاي خاله زنكي گريزان بوده ام هرچند كه اگر قرار به گفتن باشد مي توان از همسرهاي سابق اين آقا از جمله خانم سميرا و سميه بينات [و اخيرا خانم نازلي!] نقل قول هاي مشابه تجربيات تلخ را ذكر كرد. در مورد پرونده خشونت خانوادگي، پرونده مختومه نشد آن طور كه باطبي مي گويد بلكه به دليل خواهش آقاي موسوي خوئيني من شكايتم را پس گرفتم.

وي سپس اضافه مي كند: من خودم هيچ گاه زنداني نبوده ام و مورد لطف بازجويان محترم وزارت اطلاعات هم قرار نگرفته ام. اما از هر كسي كه پرس وجو كرده ام، همگان متفق القولند كه امكان ندارد كه يك زنداني سياسي، يك سال، يك سال مرخصي بگيرد و در طول اين مرخصي ها دوبار ازدواج كند! در طول مدت زندان، در روزنامه رسمي كشور (روزنامه شرق) شاغل باشد، فيش حقوقي داشته باشد و به زعم خود ايشان در كيش پروژه عكاسي بگيرد و... مگر اينكه طرف تواب باشد كه از اين امتيازات ويژه برخوردار شود و خوب... شرح وظايف و هويت تواب هم كه بر همگان مشخص است. اينجانب در بين زندانيان سياسي كسي را سراغ ندارم كه از چنين امكاناتي برخوردار باشد.

يادآور مي شود باطبي در قبال افشاي برخي سوابق خويش همزمان به تارا نيازي و اميرعباس فخرآور حمله كرده و از جمله نوشت: فخرآور در سالهاي اخير يكي از اصلي ترين منابع مورد استناد نهادهاي امنيتي براي تخريب چهره مخالفان محسوب مي شود. امسال برادر كوچك او محمدرضا فخرآور نيز يكي از اصلي ترين بازيگران سناريوي تخريب عليه مخالفان بود. چند هفته قبل از 18 تير امسال، فخرآور خبر دزديده شدن برادر كوچكتر خود را منتشر كرد و مدعي شد «برادر كوچكم به موبايلم زنگ زد و گفت امير! مامورا منو با يه ماشين آوردن انداختن توي هواپيماي ايران اير دارن منو مي برن ايران. مي دونم كشته مي شم ولي بدون تا آخر مي جنگم اما تنها چند هفته پس از طرح اين ادعا، تلويزيون ايران در فيلمي مستند نشان داد محمدرضا فخرآور صحيح و سالم مقابل دوربين عليه مخالفان صحبت مي كند. محمدرضا اين صحبت ها را نه در ايران و زندان بلكه در همان فرانسه و پيش از بازگشت به ايران انجام داده و برخلاف ادعا در حال رفت و آمد به سفارت جمهوري اسلامي در پاريس بوده است.

باطبي همچنين با استناد به انتشار خبر بازجويي اش در اف بي آي از سوي روزنامه كيهان، اين خبر را نشانه برائت خود از نفوذي بودن دانست! و در بخش ديگري از نوشته اش فاش كرد تارا نيازي داراي دست كم دو شناسنامه با نام و تاريخ تولد متفاوت (طاهره!) مي باشد. باطبي كه در ايميل هاي منتشره بارها از تارا نيازي به عنوان «همسر عزيزم» ياد مي كند، اكنون مي نويسد:

تنها چيزي كه مي توانم از اين رابطه بگويم اين است كه با وجود تحمل نزديك به يك دهه در زندان، حتي يك تار موي سفيد نداشتم اما در مدتي كه در خدمت خانم نيازي بودم، بخش عمده اي از موهايم سفيد شد و لكه هاي متعدد كچلي ناشي از فشار عصبي در ريش و موهايم پديد آمد كه پس از سالها مجبور به تراشيدن همه ريشم شدم. رفتار و عملكرد خانم نيازي باعث شده بود تا همه دوستانم از من فاصله بگيرند و ارتباطاتم با محيط اطراف به حداقل رسيده بود. دوستان نزديك ترم مستقيما به من توصيه مي كردند تا هرچه زودتر با خانم نيازي قطع ارتباط كنم. او دائم من را به بي لياقتي، عدم صلاحيت، بي اخلاقي و رابطه با زن هاي ديگر متهم مي كرد و تهديد مي كرد اگر به او پول ندهم آبروي مرا خواهد برد.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
الهام چرخنده نادر مختاری مکانیسم ماشه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس آنفلوانزا