بازدید 3919
عامل جنايت كه در اين 2 سال براي فرار از مجازات مرگ نقش يك ديوانه را بازي كرده بود، با خروج از تيمارستان و انتقال به پليس آگاهي بازجويي شد و به قتل پسر خردسال اعتراف كرد.
کد خبر: ۱۷۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۲ 21 July 2011
جام جم: با گذشت 2 سال از زمان قتل پسري خردسال كه به دست مرد همسايه‌شان كشته شده بود، كارشناسان پزشكي قانوني نظر دادند، وي ديوانه نيست.

متهم پرونده كه يك مرد ميانسال است، بهمن سال 88 براي اجراي يك نقشه شيطاني پسر خردسال يكي از همسايگان را به خانه‌اش در بلوار توس مشهد دعوت كرد و او را كشت.

در پي دستگيري متهم، او خود را به ديوانگي زد و ادعا مي‌كرد عامل مرگ كودك نيست. به اين ترتيب با توجه به اين كه احتمال مي‌رفت وي يك بيمار رواني است، به مركز روان‌درماني منتقل شد و پزشكان قانوني وي را تحت نظر قرار دادند تا اين كه بعد از گذشت 2 سال از وقوع حادثه مشخص شد، عامل جنايت ديوانه نيست و در اين مدت براي فرار از مجازات نقش يك ديوانه را بازي كرده است.

به گزارش «جام‌جم»، روز 22 بهمن سال 88 زني با حضوردر پليس آگاهي مشهد از گم شدن پسر خردسالش خبر داد و براي يافتن وي تقاضاي كمك كرد. با تشكيل پرونده قضايي در اين زمينه و آغاز تحقيقات زن شاكي دوباره به مركز پليس آمد و گفت ديگر در جستجوي پسرم نباشيد، او كشته شده و عامل جنايت مرد همسايه‌مان است.

كشف جسد پسر گمشده در خانه مرد همسايه

ماموران به همراه زن شاكي به خانه مرد همسايه در بلوار توس رفتند و جسد پسربچه گمشده را كه با پارچه خفه شده و با طناب به ستون يكي از اتاق‌ها بسته شده بود كشف كردند.

عامل جنايت كه در اين 2 سال براي فرار از مجازات مرگ نقش يك ديوانه را بازي كرده بود، با خروج از تيمارستان و انتقال به پليس آگاهي بازجويي شد و به قتل پسر خردسال اعتراف كرد.

اعتراف به جنايت بعد از 2 سال

متهم به قتل هفته جاري پس از گذشت 2 سال از حادثه اعتراف كرد : كارگر خدماتي يكي از بيمارستان‌هاي شهر مشهد هستم. روز حادثه در نزديكي خانه‌مان پسر همسايه را ديدم و همان موقع وسوسه شدم تا او را در دام شيطاني گرفتار كنم.

وي اضافه كرد: پسر خردسال را به بهانه بازي با فرزندم به خانه‌مان بردم. با حضور وي در خانه وقتي متوجه شد، خبري از پسرم نيست، وحشت كرده و قصد فرار داشت كه راهش را سد كردم و با مشت محكم به صورتش كوبيدم كه بي‌هوش شد.

متهم به قتل در تشريح ماجراي جنايت گفت: وحشت كرده بودم. بنابر اين با چادر همسرم ابتدا او را خفه كرده و بعد با طناب بدنش را به ستون يكي از اتاق‌ها بسته و قصد فرار داشتم كه همسر و فرزندم به خانه آمده و با ديدن صحنه جنايت فريادزنان از خانه بيرون رفته و همسايه را خبر كردند و من نيز پيش از فرار دستگير شدم. در اين مدت، براي فرار از مجازات خود را به ديوانگي زده بودم.

بنابر اين گزارش، عامل جنايت كودك مشهدي پس از بازسازي صحنه جنايت روانه زندان شد تا با پايان گرفتن تحقيقات پرونده قضايي وي به دادگاه ارسال شود و عامل جنايت محاكمه و حكم قضايي مربوطه در اين باره صادر شود.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 علیرضا رزم حسینی صباح احمد جابر الصباح جنگ قره باغ بندر دیلم
آخرین اخبار