بازدید 2938
استيلي:يك مهاجم، يك هافبك و يك دفاع در ليست خريد پرسپوليس
سرمربي پرسپوليس گفت: ليستي كه من در اختيار باشگاه قرار دادم با جذب كريم انصاري‌فرد كامل مي‌شود.
کد خبر: ۱۷۶۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۴ 12 July 2011
به گزارش سايت باشگاه پرسپوليس، حميد استيلي، در مورد آخرين وضعيت سرخپوشان پايتخت به سوالات پاسخ داد.

* در خصوص آخرين وضعيت تيم بگوييد.
خدا را شكر، اولادي هم به تيم ما پيوست. ما آرام آرام به سمت جلو حركت مي‌كنيم و واقعا با توجه به نيازمان بازيكن مي‌گيريم.

*برخي بازيكناني كه قبلا در پرسپوليس بوده‌اند توقع دارند در حال حاضر جذب تيم شوند، نظر شما در اين مورد چيست؟
اين شرايط براي من خيلي سخت است. من واقعا دوست دارم به آنها كمك كنم ولي بايد شرايطي باشد كه بتوانم اين كار را انجام دهم. آنها خودشان هم مي‌دانند كه من جداي از فوتبال هر كاري از دستم بيايد انجام مي‌دهم اما اينجا وضعيتي دارد كه بايد اين دوستان عزيز ما را درك كرده و به ما كمك كنند. من نمي‌توانم در پست هايي كه بازيكن داريم دست به چنين كارهايي بزنم.

*پس از كش و قوس هاي فراوان بالاخره اولادي جذب پرسپوليس شد.
اولادي از پول خيلي زيادي گذشت و به پرسپوليس آمد. اين بازگشت نشان مي‌دهد كه دلش پرسپوليسي است. خيلي كمتر اين اتفاق مي‌افتد كه يك بازيكن از پول خيلي زيادي صرف نظر كند و به تيم مورد علاقه‌اش بپيوندد و به قول دكتر زادمهر اولادي با 17 سال سن در پرسپوليس شكل گرفت. اميدوارم كه اينجا بتواند به ما كمك كند و در زمينه فني و اخلاقي بتواند كمك حال تيم باشد.

*پرسپوليس اردوي تركيه را پيش رو دارد، ولي اين تيم هنوز تكميل نشده و 6 بازيكن سرخ پوش به همراه تيم ملي هستند، آيا اين مشكلي براي اردو ايجاد نمي‌كند؟
ما روز 26 تير ماه در يك اردوي 9 تا 10 روزه به تركيه مي‌رويم و سه بازي تداركاتي در آنجا برگزار مي‌كنيم. احتمالا در تاريخ 28 و 31 تير و سوم مرداد ماه بازي‌هاي تداركاتي خود را انجام مي‌دهيم. ملي‌پوشان هم طبق برنامه‌هاي تيم ملي نمي‌توانند ما را همراي كنند و در تهران خواهند بود. ما دو بازيكن خارجي تا آن زمان جذب مي‌كنيم و با 17، 18 بازيكن در اين اردو شركت خواهيم كرد.
يكي از مشكلات اساسي ما عدم هماهنگي بازيكنان است اما بدليل حفظ اسكلت اصلي تيم سعي مي‌كنيم طي سه تا چهار روز قبل از آغاز مسابقات ليگ، اين مشكل را به حداقل برسانيم.

*پس از جذب اولادي، وضعيت جذب كريم انصاري فرد به كجا رسيد؟
پس از صحبتي كه در كميته فني شد، خواستيم كه هر دوي اين بازيكنان جذب شوند. اولادي جذب شد و اميدوارم بتوانيم انصاري فرد را هم جذب كنيم. از آقاي مايلي كهن خواهش كرديم بتواند با كريم انصاري فرد صحبت كند و اگر مايل باشد به پرسپوليس بيايد.

*در اين چند روز پاياني قبل از سفر به تركيه چند بازيكن جذب مي‌شود و آيا گزينه‌هاي خارجي در اردوي تركيه حضور خواهند يافت؟
ليستي كه من در اختيار باشگاه قرار دادم با جذب كريم انصاري فرد كامل مي‌شود. همچنين مذاكراتي را نيز با يكي، دو گزينه خارجي داشته‌ايم و يك دروازه‌بان سوم نيز به تيم ما اضافه خواهد شد. در مورد حضور بازيكنان خارجي در اردوي تركيه نيز در حال انجام مكاتباتي هستيم كه يك مهاجم با فيزيك خيلي بالا جذب كنيم و در خط مياني و خط دفاعي هم بازيكناني را از تيم ملي كشورهاي آفريقايي در نظر داريم تا آنها را به تركيه بياوريم.

*جلسه كميته فني تا چه اندازه به شما كمك مي‌كند؟
اين جلسات و افرادي كه در آن حضور دارند خيلي براي باشگاه، تيم و كادر فني موثر است. ما در نشستي دوستانه نقطه نظرات بزرگان و پيشكسوتان را مي‌شنويم. خودم هم يك سري مسائل را مطرح مي‌كنم و به تبادل نظر مي‌رسيم كه قطعا مي‌تواند براي تيم مثمرثمر باشد. بعضي اوقات هم به قول معروف چلنج (چالش) هم با هم مي‌كنيم و نقاط مثبت و منفي را در نظر مي‌گيريم تا به خروجي مطلوبي دست پيدا كنيم.

* در قرعه كشي ليگ برتر بازي اول پرسپوليس با ملوان است نظرتان در اين خصوص چيست؟
ما هدف بزرگي داريم كه از اولين روز با بچه ها صحبت كرديم و قهرماني را نشانه گرفته‌ايم و براي اين قهرماني به نظر من استارت كاري مان خيلي مهم است كه بتوانيم خوب استارت بزنيم و تنها مشكل ما اين است كه تمام بازيكنانمان را براي شروع فصل در اختيار نداريم و اين كار ما را در آماده سازي تيم از نظر بدني و تاكتيكي سخت كرده است. تيم ملوان هم تيم خوبي است و از مربي با تجربه‌اي بهره مي‌برد. سال گذشته چهار بازي با اين تيم انجام داديم. بازي اول هميشه سخت است ولي ما مصمم هستيم يك بازي خوب انجام دهيم و به اميد خدا در اولين بازي با حضور هواداران مان بتوانيم سربلند از اين بازي خارج شويم.

*چه پيامي براي هواداران داريد؟
هواداران هميشه واقعا حاميان اصلي تيم ما و سرمايه‌هاي اصلي باشگاه هستند. اميدوارم كه ما بتوانيم قدر اين هوادارانمان را بدانيم و از زحماتي كه براي تيم ما مي‌كشند قدرداني كنيم. در ليگ يازدهم هواداران بازيكن دوازدهم ما هستند و بدون حمايت آنها طي اين مسير براي ما سخت خواهد بود. به همين دليل ما مي‌خواهيم از روز اول با آنها استارت قهرماني بزنيم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
قرارداد الجزایر سم رایسین قتل عام صبرا و شتیلا مکانیسم ماشه حیران هفته دفاع مقدس