بازدید 5922
ما موضوع را به پليس اطلاع داديم و با بررسي هايي که درباره مرگ پسرم به عمل آمد مشخص شد صبح همان روز، نسرين پس از ارسال چند پيامک عاشقانه از طريق تلفن همراه، در آخرين پيامک خود از جمشيد خواسته که هر دوي آن ها در يک روز و ساعت مشخص و معين دست به خودکشي بزنند.
کد خبر: ۱۷۶۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۸ 12 July 2011
خراسان: لحظه اي که با چهره کبود و چشمان از حدقه در آمده فرزندم روبه رو شدم ترس تمام وجودم را فرا گرفت و دستپاچه و هراسان طناب را از دور گردنش باز کردم و او را در آغوش گرفتم اما جمشيد نفس نمي کشيد و بدنش سرد شده بود.

پدر عزادار در دايره اجتماعي کلانتري ۱۲ مشهد افزود: يک عمر خون دل خوردم و زحمت کشيدم تا تنها گل زندگي ام بزرگ شود و هر موقع به قد رعناي او نگاه مي کردم لذت مي بردم. اما افسوس که پسرم نتوانست راه درست زندگي را پيدا کند و گرفتار يک عشق احساسي و خياباني شد.

جمشيد دو سال قبل با دختري به نام نسرين که حدود سه سال از او بزرگتر بود آشنا شد. او چشم بسته شيفته و دلباخته اين دختر جوان شده بود و هر چه من و مادرش او را نصيحت مي کرديم که صبر کن تا با انجام تحقيقات و به موقع برايت به خواستگاري برويم فايده اي نداشت.

پدر سياه پوش در حالي که لب ها و گونه هايش مي لرزيدند و قطرات اشک چهره اش را خيس کرده بود افزود: فکر مي کنم سه ماه قبل بود که جمشيد از ما خواست به خواستگاري دختر مورد علاقه اش برويم. من و مادرش به ناچار قبول کرديم اما با انجام تحقيقات از همسايگان و آشنايان خانواده نسرين متوجه شدم که واقعا اين ازدواج به صلاح پسرم نيست.

با توجه به اين که تمام شرايط و واقعيت هاي پنهان موضوع را براي پسرم توضيح دادم اما او هم چنان اصرار داشت که با اين دختر ازدواج کند و متأسفانه وقتي که با خواسته اش مخالفت کرديم داخل خانه دست به خودکشي زد و زماني به بالاي سرش رسيديم که فوت کرده بود.

ما موضوع را به پليس اطلاع داديم و با بررسي هايي که درباره مرگ پسرم به عمل آمد مشخص شد صبح همان روز، نسرين پس از ارسال چند پيامک عاشقانه از طريق تلفن همراه، در آخرين پيامک خود از جمشيد خواسته که هر دوي آن ها در يک روز و ساعت مشخص و معين دست به خودکشي بزنند.

افسوس که پسرم با تصورات اشتباهي که از احساسات هيجاني خود داشت اقدام به خودکشي کرد.

در اين لحظه بغض پدر ۵۲ ساله شکست و او با گريه و ناله گفت: قصد دارم از نسرين شکايت کنم اما چه فايده چون تنها فرزندم را از دست داده ام و ديگر نمي توانم او را ببينم. من به عنوان يک پدر مصيبت ديده در پايان از تمام پسران و دختران جوان خواهش مي کنم خودشان را گرفتار اين دوستي هاي خياباني نکنند و در هر کاري با بزرگ ترهاي خود و افراد معتمد مشورت داشته باشند تا چنين بلاها و مصيبت هاي غير قابل جبراني به بار نيايد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه مراوه تپه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس آنفلوانزا مصطفی ادیب