بازدید 5750
احمدی نژاد:
وي هدف‌ها را در دفاع مقدس مشترك دانست و تصريح كرد: حادثه دفاع مقدس بشر را وارد دوره نهايي كرد. دوره‌اي كه همه انسان‌ها بايد براي دفاع، كرامت و راه پيامبران دست به دست هم دهند.
کد خبر: ۱۷۵۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۰ - ۲۳:۲۱ 06 July 2011
رئيس‌جمهور گفت: حادثه دفاع مقدس بشر را وارد دوره نهايي كرد. دوره‌اي كه همه انسان‌ها بايد براي دفاع، كرامت و راه پيامبران دست به دست هم دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان كه عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم تجليل از متوليان اعزام كاروان راهيان نور در محل نهاد رياست جمهوري سخن مي‌گفت، با بيان اينكه دين يكي بيشتر نيست، گفت: همه اديان داراي يك حقيقت هستند و هيچ تفاوتي بين پيامبران وجود ندارد.

وي با بيان اينكه همه پيامبران براي يك ماموريت واحد آمده‌اند تصريح كرد: تمام پيامبران و پيروان آنان عزيز هستند و در اين زمينه هيچ مرزي جز صداقت و ايمان به خداي متعال وجود ندارد.

احمدي‌نژاد با قدرداني از اظهارات نماينده كليميان در اين مراسم، وي را يك حزب‌اللهي دانست و گفت: همه حوادث تاريخي يك وزن ندارند چرا كه برخي حوادث نشان از عبور از يك دوره جديدي دارد.

وي در ادامه به مبعوث شدن حضرت ابراهيم اشاره كرد و يادآور شد: دوره همه پيامبران الهي يك حركت جديد و پايان يك دوره بود.

وي سپس دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و گفت: كاري كه ملت ايران در دفاع مقدس انجام داد نشانه‌اي از ورود بشريت به يك دوره جديد است و همه مناسبات عالم را دچار دستخوش كرد.

رئيس جمهور اسلامي ايران با بيان اينكه در دوران دفاع مقدس بهترين انسان‌ها با نيتّي خالص در مقابل جبهه شيطان و همه شياطين دور هم جمع شده‌اند، گفت: در دفاع مقدس رنگ، نژاد و منيّت‌ها معنا نداشت و آنجا تنها نيّت‌هاي پاك و حضور خدا بود.

وي هدف‌ها را در دفاع مقدس مشترك دانست و تصريح كرد: حادثه دفاع مقدس بشر را وارد دوره نهايي كرد. دوره‌اي كه همه انسان‌ها بايد براي دفاع، كرامت و راه پيامبران دست به دست هم دهند.

احمدي‌نژاد با بيان اينكه در دفاع مقدس دائماً پيوستگي انسان با خدا وجود داشت خاطرنشان كرد: قدرت ايمان و نيز توحيد كه همه اينها با دل انسان است در دوره دفاع مقدس متجلي شد.

وي تاكيد كرد:‌ لحظاتي در تاريخ همچون دفاع مقدس اتفاق مي‌افتد كه ملتي پاي عزت انساني خود مي‌ايستد و حقيقت خود را بروز مي‌دهد.

وي يكايك رزمندگان دفاع مقدس را يك تاريخ دانست و تصريح كرد: برنامه‌هاي راهيان نور حقيقتاً برداشت مستمري از يك خزانه فرهنگي است و بايد براي تمامي نسل‌ها ادامه يابد.

رئيس جمهور اقدامات انجام شده را در راستاي اعزام كاروان‌هاي راهيان نور را كاري مقدس برشمرد و به دست‌اندركاران اين عرصه توصيه كرد كه اين راه الهي را ادامه دهند.

احمدي‌نژاد در مناطق عملياتي جنوب نقطه مشترك همه را وحدت دل‌ها و نه منافع اعلام كرد و اظهار داشت: در چنين فضايي همه در راستاي يك راه متعالي گام برمي‌دارند و بايد هر سال اين برنامه براي نسل‌هاي جوان گسترده‌تر شود.

وي با توصيه به متوليان راهيان نور مبني بر شناخت جوانان نسبت به جنس شياطين و دشمنان، گفت: برخي‌ها با خوش خيالي گمان مي‌كنند كه دشمن طرفدار حق و دموكراسي مردم شده‌اند درحالي كه خباثت‌هاي دشمن و نيز مظلوميت انسان‌ها همواره مشخص بوده است.

رئيس جمهور با قدرداني از زحمات متوليان اعزام كاروان‌هاي راهيان نور به آنان اطمينان داد كه دولت براي خدمت به اين مقوله در كنارشان است، چرا كه اين عرصه يك سنگري است كه موجب مي‌شود دشمنان نتوانند به ملت ايران آسيبي برسانند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
الهام چرخنده نادر مختاری مکانیسم ماشه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس