بازدید 6219
مادرجان! تو برايم عزيزترين آدم روي زمين هستي و خيلي دوستت دارم اما افسوس که هر وقت زير بار مشکلات زندگي کم مي آوردي از من انتقام مي گرفتي. اعتراف مي کنم که از کرده خودم پشيمان هستم اما باور کن که اگر به خواسته هاي سيروس و ناهيد گوش نمي دادم، آبرو و حيثيتم را به باد مي دادند.
کد خبر: ۱۷۵۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۵ 05 July 2011
خراسان: اين دختر ناخلف چندين بار تا به حال از خانه فرار کرده است و حالا هم ماموران او را به عنوان يک سارق حرفه  اي دستگير کرده اند. کاش مي مردم و اين آبروريزي را به چشم نمي ديدم، کاش اصلا چنين فرزندي نداشتم و ...!

مادر مرجان از دخترش خيلي گلايه داشت و با چشماني گريان او را نفرين مي کرد. در اين لحظه دختر ۱۸ ساله به مادرش نگاهي کرد و گفت: تو هميشه مرا نفرين کرده اي و فقط مي تواني خوب آبغوره بگيري! تو حرف هايت را گفتي، اجازه بده من هم درددل هايم را بگويم. بله، مادرم راست مي گويد. من ۱۷ بار تا به حال از خانه فرار کرده ام و با همدستي اعضاي يک باند ۸۰ فقره سابقه سرقت دارم. ولي هيچ کس نمي پرسد چرا کارم به اين جا کشيده شده است.

مادرجان! تو برايم عزيزترين آدم روي زمين هستي و خيلي دوستت دارم اما افسوس که هر وقت زير بار مشکلات زندگي کم مي آوردي از من انتقام مي گرفتي. اعتراف مي کنم که از کرده خودم پشيمان هستم اما باور کن که اگر به خواسته هاي سيروس و ناهيد گوش نمي دادم، آبرو و حيثيتم را به باد مي دادند.

مرجان در ادامه داستان زندگي اش به کارشناس اجتماعي کلانتري خواجه ربيع مشهد گفت: من از روز اول رابطه دوستانه اي با مادرم نداشتم. او هميشه اخمو و عبوس بود و تنها ايرادهايم را مي ديد. مادرم فکر مي کرد اگر در خانه لبخند بزند ابهت مادري اش از بين خواهد رفت.

متاسفانه ۲ سال قبل تحت تاثير حرف هاي چرت و پرت هم کلاسي هايم که داشتن دوست پسر را يک امتياز مثبت مي دانستند، براي فرار از تنهايي با مردي در راه مدرسه آشنا شدم که ۳۸ ساله بود.

سيروس با محبت هاي دروغين خود مرا خام کرد و با اين که مي دانستم زن و بچه دارد با او ارتباط برقرار کردم. پس از گذشت مدتي متوجه شدم سيروس با زني به نام ناهيد نيز رابطه مخفيانه دارد. من از طريق او با اين زن جوان نيز آشنا شدم و به پيشنهاد آن ها از خانه فرار کردم.

متاسفانه با نقشه شومي که آن ها برايم کشيده بودند مورد سوءاستفاده قرار گرفتم و در اين وضعيت با توجه به بلايي که به سرم آمده بود از ترس آبرويم بازيگر نقشه کثيف شان شدم. آن ها چندين بار مجبورم کردند از خانه فرار کنم.

مرجان آهي کشيد و افزود: تقريبا از ۶ ماه قبل سيروس و ناهيد نقشه سرقت از خودروهاي سواري را کشيدند و من با ايستادن در کنار خيابان، سوار خودروي مردان جواني که دنبال هوسراني خود بودند مي شدم. سپس با ترفند شيطاني، طعمه هاي خود را به محلي خلوت مي کشاندم و سيروس و ناهيد که در تعقيب مان بودند با اين ادعا که دخترشان در داخل خودرو چه مي کند وارد عمل مي شدند.

ما با اين نقشه از افراد هوسران سرقت و اخاذي مي کرديم و متواري مي شديم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه مراوه تپه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس آنفلوانزا مصطفی ادیب