بازدید 2893
نماینده تاکستان:
مردم از کشمکش و دعواهای میان جریان ها خسته شده‌اند و انتظار دارند که اصولگرایان اقدام کارسازی در رفع این مشکلات انجام دهند. نمی توان از خدمات انجام شده نیز چشم پوشی کرد و باید در جای خود از آنها تقدیر نمود، ولی مشکلات اقتصادی بر همه موضوعات پیروز شده و بر دیگر مسائل کشور و از جمله مسائل سیاسی سایه انداخته است.
کد خبر: ۱۷۴۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۴۸ 12 July 2011
سرويس مجلس «تابناك» ـ حاصل تلاش اصولگرایان این بود که آقای احمدی نژاد به قدرت برسد و رئیس جمهور شود. هم اکنون اصولگرایان به عملکرد آقای احمدی نژاد انتقاد دارند و حجم زیاد مشکلات کشور نشان می دهد که آقای احمدی نژاد، با توجه به شعارهایی که می داد، برنامه ای برای رفع مشکلات و معضلات کشور نداشته و توان حل مشکلات را ندارد.

امیر طاهرخانی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: اصولگرایان از رأی دادن به احمدی نژاد پشیمان هستند، ولی رویشان نمی شود، این را بگویند و بناچار فرافکنی کرده و به مسائل سیاسی دامن می زنند. آنچه مسلم است این که اگر جریانی انحرافی وجود دارد در دامن همین دولت رشد و نمو کرده و اکنون نیز همین دولت این جریان را تقویت می کند و اصرار به حفظ آن دارد و نمی‌توان این را انکار کرد.

وی تأكید كرد: مجموعه اصولگرایان باید عملکرد به جای مانده از آقای احمدی نژاد را به گردن بگیرند. غیر از این نیز چیزی برای ارائه کردن ندارند؛ بنابراین، باید مدل جدیدی را برای اداره کشور تعریف کنند تا بتوانند اقبال مردم را به خود جلب نمایند. جریان مقابل این جناح، اصلاح طلبان، در دوره ای که مسئولیت اداره کشور را بر عهده داشتند، ‌عملکرد روشنی دارند.  مسائل اقتصادی و فرهنگی تحت الشعاع قرار گرفته و مشکلاتی ظهور و بروز کرده و این دولت توان اداره و حل مشکلات را ندارد.

نماینده مردم تاكستان در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: مردم به عملکردها رأی می دهند و این دعواها را قبول ندارند و از جریاناتی که به این اختلافات دامن بزنند، متنفرتر می شوند. نمی توان به جای اینکه برنامه روشنی برای اداره کشور و رفع مشکلات ارایه داد به اختلافات دامن زده و فرافکنی کرد و گفت که دلیل موفق نشدن آقای احمدی نژاد، فرد دیگری بوده است، در حالی که اینگونه نیست، همه ارکان قدرت و اهرم ها در اختیارشان بوده و حتی همه مسئولان دون پایه را نیز عوض کرده اند. نمی توانند بگویند که دیگران نگذاشتند کار کنند. اینها باید عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

وی اظهار داشت: مردم از کشمکش و دعواهای بین جریانات خسته شده‌اند و انتظار دارند که اصولگرایان اقدام موثری در رفع این مشکلات انجام دهند. نمی توان از خدمات انجام شده نیز چشم پوشی و باید در جای خود از آنها تقدیر کرد، ولی مشکلات اقتصادی بر تمام موضوعات چیره شده و بر سایر مسائل کشور و از جمله مسائل سیاسی سایه انداخته است. باید منتظر ماند و دید که مردم به چه الگویی اقبال نشان خواهند داد و تجربه سال‌های گذشته می تواند الگویی برای اینده باشد. مردم به الگوهای موفق رجوع خواهند کرد.

طاهرخانی گفت: تیم فرهنگی و اقتصادی دولت موفق نبوده و بسیاری از ارزش ها زیر سوال رفته است و به خیلی از مقدسات در همین دولت توهین شده و این موضوع از نظر مردم دور نخواهد ماند و ملاک برای مردم ما ارزش ها و آرمان های امام(ره) است و می خواهند دولتی که به مردم خدمت می کند، در کنار پایبندی به ارزش ها و مقدسات بتواند از عهده اداره کشور و حل مشکلات اقتصادی برآید. مردم با مشکلات اقتصادی روبه رو هستند و کارخانجات و صنایع وضعیت مناسبی ندارند و این نشان دهنده ناتوانی دولت در حل مشکلات کشور است.

تازه ترین اخبار مجلس شورای اسلامی را در صفحه سرویس مجلس تابناک بخوانید.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
الهام چرخنده نادر مختاری مکانیسم ماشه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس آنفلوانزا