بازدید 37104
این خبر تکمیل می شود؛
نیروهای اشغالگر سعودی به سوی مجروحان در بیمارستان هم تیراندازی کردند. نیروهای اشغالگر سعودی با حمله به بیمارستان بین المللی منامه، به سوی مجروحان گاز اشک آور شلیک کرده و ... جوانان بحرینی هم از بامداد امروز، بر فراز بام منازل و مساجد رفته و از مردم خواستند به خیابان ها بیایند و در خانه های خود نمانند. مقامات رژیم بحرین از امروز همه راه های ارتباطی، از جمله تلفن و اینترنت را قطع کرده اند.
کد خبر: ۱۵۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۰:۴۱ 16 March 2011
نیروهای امنیتی و نظامی سعودی و بحرینی از بامداد امروز، حملات خود را به مردم بحرین از زمین و هوا آغاز کردند.

به گزارش «تابناک»، نیروهای سعودی از بامداد امروز با شلیک گاز اشک آور حملات خود را به مردم بی دفاع بحرین در میدان اللؤلؤ آغاز کرده و آنها را با گلوله های جنگی هدف قرار دادند. هم اکنون نیروهای سعودی و بحرینی میدان اللؤلؤ را با تانک ها و خودروهای نظامی محاصره کرده اند.

به گفته شاهدان بالگردهای نظامی از بالا تظاهرکنندگان را هدف قرار می دهند. همچنین در حملات دیروز نیروهای سعودی و بحرینی به مردم شهر «ستره» در شرق بحرین دست کم چهار نفر شهید و صدها تن دیگر مجروح شدند.

بر پایه این گزارش، منابع بیمارستانی در گفت وگو با «العالم» تأکید کردند، بیشتر مجروحان که وضعیت آنها وخیم اعلام شده است، با گلوله جنگی مورد اصابت قرار گرفته اند.

این منابع همچنین اعلام کردند، با توجه نوع جراحت ها، برخی از زخمی ها از بالا و توسط بالگردها هدف قرار گرفته اند.

در همین حال، عضو شورای علمای اسلامی بحرین با اشاره به حمله گسترده نیروهای آل سعود به مردم و تظاهرکنندگان و شهید و زخمی کردن مردم بی دفاع، از وقوع فاجعه انسانی شدید در بحرین خبر داد.

«سید حیدر ستری»، وضعیت انسانی بحرین را به دنبال حمله گسترده نیروهای آل سعود، نیروهای بحرینی و همچنین مزدوران اجیر شده به مردم بی دفاع، مصیبت بار توصیف کرد.«ستری» خاطرنشان کرد: این نیروها در خیابان ها و کوچه ها به مردم تیراندازی می کنند.

وی گفت: وضعیت به گونه ای است که زخمی ها روی زمین افتاده اند و بیمارستان ها گنجایش پذیرش آنها را ندارد. بحرینی ها ملتی بی دفاع در برابر حملات نیروهای داخلی و ارتش های برخی کشورها از جمله عربستان هستند و هیچ سلاحی برای دفاع از خود در اختیار ندارند.

عضو شورای علمای مسلمان بحرین تأکید کرد: ورود نیروهای عربستان به بحرین و اشغال این کشور اقدامی ناپذیرفتنی است. به دنبال ورود این نیروها وضعیت انسانی در بحرین به شدت وخیم تر شده است و شهروندان بحرینی جز دعا به درگاه خداوند و درخواست کمک از جامعه جهانی و آزادگان و شرافتمندان جهان هیچ راهی برای دفاع از خود ندارند.همچنین خبرنگار «العالم» گزارش داد، نیروهای اشغالگر سعودی در ادامه حملات خود به مردم بحرین، به سوی مجروحان در بیمارستان هم تیراندازی کردند. نیروهای اشغالگر سعودی با حمله به بیمارستان بین المللی منامه، به سوی مجروحان گاز اشک آور شلیک کرده و آنها را بها گلوله های پلاستیکی هدف قرار دادند. نیروهای سعودی و بحرینی از بامداد امروز با محاصره بیمارستان سلمانیه در منامه، از ورود مجروحان به این بیمارستان جلوگیری کردند.

گزارش ها حکایت از آن دارد که نیروهای امنیتی و نظامی سعودی و بحرینی مردم بی دفاع را در منامه با گلوله های جنگی هدف قرار می دهند. تا کنون دو نفر از تظاهرکنندگان در منامه با گلوله های جنگی به شدت مجروح شده اند. گروهی از جوانان بحرینی که نزدیک یکی از میدان ها تجمع کرده بودند، تلاش کردند، محاصره را نادیده بگیرند و به میدان اللؤلؤ منامه بروند، اما هدف گلوله های جنگی قرار گرفته و به شدت زخمی شدند.بر پایه این گزارش نزدیک شدن مردم به میدان اللؤلؤ تقریبا غیرممکن است، چراکه نیروهای امنیتی و نظامی بحرینی و سعودی با گلوله های جنگی به سوی آنها تیراندازی می کنند.

گفته می شود، حتی به آمبولانس ها و نیروهای امدادگر اجازه عبور داده نمی شود.

همچنین در پی اعلام حالت فوق‌العاده از سوی پادشاه بحرین و با ورود نیروهای عربستان برای سرکوب مردم این کشور، ناآرامی‌ها در منامه پایتخت و روستاهای پیرامون آن گسترش یافته است.

در همین حال، «الجزيره» در خبري فوري از به هلاكت رسيدن دو نظامي منامه در جريان حمله به مردم در ميدان اللؤلؤ خبر داد و افزود: منابع پزشكي منامه از كشته شدن دو افسر پليس بحرين در جريان حمله به تحصن كنندگان به منظور متفرق كردن آنها خبر دادند.

از سوی دیگر و از بامداد امروز و همزمان با آغاز حملات مشترک نیروهای امنیتی و نظامی سعودی و بحرینی به مردم بی دفاع، بانگ «حی علی الجهاد» از مساجد این کشور به گوش می رسد. جوانان بحرینی هم از بامداد امروز و پس از آغاز حملات، بر فراز بام منازل و مساجد رفته و از مردم خواستند به خیابانها بیایند و در خانه های خود نمانند؛ اما مقامات رژیم بحرین برای جلوگیری از انتشار خبر حملات به مردم، از امروز همه راه های ارتباطی از جمله تلفن و اینترنت را قطع کرده اند.

به دنبال گسترش حملات نیروهای سعودی و بحرینی، یک فعال حقوقی بحرینی از خروج مردم از خانه های خود برای مقابله با تانک های سعودی و شکستن محاصره میدان اللؤلؤ و پیوستن به معترضان در این میدان خبر داد. «ناجی فتیل»، در مصاحبه با «العالم» اظهار داشت: مردم مناطق گوناگون از خانه های خود بیرون آمده اند و در تلاش برای رفتن به میدان اللؤلؤ هستند، ولی به علت محاصره این میدان کسی نمی تواند وارد آنجا شود.

وی گفت: این میدان با تانک ها و نظامیان بحرینی و سعودی تحت محاصره قرار گرفته اما مردم بحرین به رغم این مسأله مصمم هستند حلقه محاصره را بشکنند و به معترضان در میدان اللؤلؤ بپیوندند. ما از گلوله و تانک ها ترسی نداریم و به اعتراضات مسالمت آمیز خود تا پیروزی ادامه خواهیم داد.

منابع خبری تأکید کرده اند که بیمارستان السلمانیه منامه در محاصره نیروهای امنیتی بحرینی و سعودی قرار دارد. این بیمارستان دیروز پس از پذیرش صدها مجروح، بار دیگر از مردم بحرین دعوت کرد برای نجات جان زخمی ها، خون اهدا کنند.با بحرانی شدن شرایط بحرین و کشتار گسترده شیعیان، حضرت آیت الله «صافی گلپایگانی» به حکام عربستان سعودی، امارات و کشورهای عربی منطقه درباره لشکرکشی به بحرین هشدار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز در پیام هایی به سازمان ملل متحد، سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه عرب خواستار تحرک فوری برای پایان خشونت ها در بحرین شد.به گزارش «العالم»، «علی اکبر صالحی» در این پیام ها، بر ضرورت اقدام سریع برای توقف اقدامات خشونت آمیز در بحرین تأکید کرد.
تکمیلی
؛

لحظاتی پیش شبکه «العالم» گزارش داد، «رجب طیب اردوغان»، نخست وزیر ترکیه در پی رخدادهای بحرین گفته است: ما خواهان کربلای دیگر در منطقه نیستیم و رویدادهای اخیر در بحرین احتمالا شبیه عواقب کربلا خواهد بود. ما دخالت خارجی در بحرین را محکوم می کنیم و درباره پیامدهای خطرناک این مسأله هشدار می دهیم.

شبکه «پرس‌تی‌وی» نیز گزارش داد: نیروهای رژیم آل خلیفه به پنج روستای شیعه نشین این کشور نیز حمله کرده‌اند. از سوی دیگر، این شبکه انگلیسی زبان اعلام کرد که مردم بحرین، شش نظامی عربستانی را در شهر «ستره» به اسارت در آوردند. رژیم آل سعود برای سرکوب تظاهرات مردم بحرین بیش از 1000 نفر را به بحرین اعزام کرده است. امارات متحده عربی نیز بیش از پانصد نظامی را برای سرکوب تظاهرات مردم بحرین به این کشور اعزام کرده است.

از کویت نیز خبر می رسد که، گروه های مختلف کویتی در حمایت از مردم مظلوم بحرین در برابر حملات وحشیانه نیروهای سعودی، اعلام کردند که به منافع عربستان و بحرین در منطقه حمله خواهند کرد.

در همین خصوص، «عمران القراشی»، عضو انجمن حقوق بشر کویت به «العالم»، گفته است: این گروه ها درنامه های خود برای انجمن حقوق بشر تاکید کرده اند که به منافع عربستان و بحرین درمنطقه ضربه خواهند زد. ملت کویت همبستگی خود را با مردم مظلوم بحرین که از سوی آل سعود و آل خلیفه (مزدوران آمریکا و اسراییل درمنطقه) درمعرض کشتار قرار دارند؛ اعلام کرد.

القراشی ضمن مخالفت با هرگونه تصمیم درخصوص اعزام نیرو از کویت به بحرین خاطرنشان کرد: ما هرگز نخواهیم پذیرفت که نیروهای کویتی به عنوان نیروی اشغالگر و مزدور برای کشتار مردم بحرین به این کشور اعزام شوند.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲۷۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت بر وهابیون مزدور. لعنت بر آل سعود و آل خلیفه. دولت باید هر چه سریعتر وارد عمل بشه. مگر ما در دنیا چقدر شیعه داریم که این وهابیون مزدور اینطوری اونها را قتل عام می کنند؟ اینها مهمترند یا فلسطینی ها؟ چرا مسئولین سکوت کرده اند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
سگ وهابی نجس رای منفی بده .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
حالا شاید اشتباهی دستش رفته روی منفی عجب شما آدمهای عجیبی هستین
فوری فحش میده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
من از هرکس که اشتباهی رای منفی داده معذرت خواهی کینم و حلالیت میطلبم ولی کسانی که دانسته رای منفی دادن با صدای بلند میگم سگ وهابی نجس هستنند .
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۴۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
برادران توجه کنید دیشب یکی از دوستان من در فیس بوک اخرین پیامش رو رو صفحش منتشر کرد من میخوام این پیام رو منتشر کنمahmad turk (بحرین )
برادران در ایران میگم !! ما شیعیان بحرین اکثریت هستیم و تعدادمون بیشتر از 600 هزار نفر هست ولی اگر ما قتل عام شدیم دیگه کسی نیست از ایران حمایت کنه و بگه لبیک یا خامنه ای !! 100% اگر نیروهای ایرانی به داد ما نرسند دونه به دونه ما قتل عام میشیم و این از امروز صبح شروع شده !! بیمارستان ها تو دست ارتش عربستانه !! و السلام .. ما حامیان امام خامنه ای هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
والا ما كه فيس بوك نداريم اونوقت اونا در بحرين داشتن
فكر كنم قبلا" وضعشون از ما بهتر بود
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
یا منصور العبش
سعودی با این کارش گور خودش رو کند خوشا ثقفی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
طبق خبر تابناک، اون ها الان اینترنت هم ندارند! چه برسه به فیس بوک!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
من از بس احساسی شدم تعدادی از ارایی را که باید مثبت میزدم منفی زدم از همه دوستان حضرت علی عذر خواهی میکنم
جانم فدای یک نفس محبین مولا علی علیه السلام در هر کجای دنیا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بحرین استان 14 ایران بود که در زمان شاه ملعون در سال 1347 از ایران جدا شد...پس کو غیرت ایرانی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!1
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
شیعیان بحرین نباید از شهادت بترسند باید پل ملک عبدالله رامنفجر کنند تانظامیان سعودی منفعل شوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
سلام بر مجاهدین بحرین
خطاب به برادر بحرینی
بسیاری از جوانان ایرانی آرزوی شهادت در این راه را دارند ولی خود را بگذارید جای دولت و ملت ایران
درثانی مگر شما امام حسین را ندارید؟الآن باید عزاداری هاتونو عملی کنید.فکرکنیدتوکربلائید و حسین فریاد میزنه : هل من ناصرینصرنی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تصویر اول بسیار شنیع هست نشان ندهید دستکم قبلش یک هشدار بدین آخه یک بچه 10 ساله این رو ببینه پس میفته
حداقل از انگلیسیها یاد بگیرین که تصویر صحنه های دلخراش فوتبال رو در رسانه عمومی نشون نمیده چه برسه به این صحنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
شنيع نبود . فجيع بود .فداي سر بريده ات يا اباعبدالله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مراجع باید حکم جهاد اعلام کنند تا این احمق ها بفهمند با یک مذهب طرفند نه یک کشور !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لازم است به سعودیها سریعا چنگ و دندان نشان داده شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
راستش چنگ و دندان ما مثل شما تيز نيست ولي خب سعي ميكنيم حالشون رو مشتي بگيريم. اوكي؟
عماد محمدان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
دولت باید فورا به این نکبتهای مرتجع منطقه در مورد کشتار هموطنانمان هشدار جدی داده و در صورت لزوم دخالت محدود نظامی نماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
طرح جنگ شيعه و سني است ، طرح جنگ نفت و ثروت اندوزي است .... مواظب باشيد، سونامي سياسي در راه است.
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۵:۴۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
مراجع باید حکم جهاد اعلام کنند تا این احمق ها بفهمند با یک مذهب طرفند نه یک کشور
یک پزشک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت بر وهابیون و آل سعود
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
پس مسلمانها کجا هستند؟ ایران چی کار میکنه؟ فقط حرف...!!!؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
وقتي در مقابل قتل عام مردم ليبي سكوت كرديم عربستان متوجه شد در برابر قتل عام بحرين هم كاري از ما ساخته نيست !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
الله اکبر الله اکبر

سکوت هر مسلمان خیانت است به قران

مرگ بر سعود مرگ بر بچه های یزید و هند جگرخوار
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
رهبر معظم انقلاب
ما سربازان شما منتظر فرمان دفاع از شیعیان مظلوم بحرین هستیم .
یا علی علیه السلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
توروخدا به داد این مردم برسید .اینا ایران هستن.شیعه هستن
پاسخ ها
اوستا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
چرا هیچ کس کاری نمی کنه .
اینا هموطن هستند.
رو.اس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
چرا علما سكوت كرده اند؟ چرا حج را كه يكي از عمده درآمدهاي وهابيون است تحريم نمي كنند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
با رو.اس موافقم بايد وهانيون را تحريم كرد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مشكل اينجاست كه تنها وهابيون از قبال حج داراي سود و منفعت نيستند.
آرش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
كدوم تحريم برادر من ؟
حج واجبه در هر شرايط
اينا چي كار كنن ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
این درسته
داوود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آفرین ... گل گفتی ... اگر چه در روایات آمده که حج تعطیل خواهد شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
لا اقل اگر حج را تحریم نمیکنیم باید خرید از عربستان رو تحریم کنیم امیدوارم حجاج من بعد از اونجا سوغاتی نیارند
ناشناس
| United States |
۰۳:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
حج باید تعطیل بشه
حافظ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
اگر به طور رسمي دفتر مراجع معامله با تاجران عربستاني واماراتي را حرام اعلام كنن چي ميشه ها؟؟؟
ننگ و مرگ بر ال ها
|
China
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آل خلیفه ننگت باد . مرگت باد،
آل سعود مرگت باد . ننگت باد.
درود بر هم وطنان و هم کیشا نمان در بحرین.
زنده باد جنبش پاک .... مردمی بحرین.
سال آینده همه حجاج مرگ بر آل سعود را سر خواهند داد. البته اگه تا موقع وجود خارجی داشته باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
توروخدا به داد این مردم برسید .اینا ایران هستن.شیعه هستن
شهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بايد نيروهاي داوطلب براي مقابله با اين جنايتهاي کثيف و دفاع از مردم مظلوم بحرين هر چه زودتر به بحرين اعزام بشوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
سفر به عربستان حرام است.
لعنت به وهابيون پست فطرت.
خاك بر سر ديپلماسي بي بخار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
کی گفته هم حکم بدی هم به دولت توهین کنی منافق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
هرکس به نحوی نفعی به عربستان برسونه کار حرام کرده
مرگ بر هر چی وهابی
در بی بخاری دیپلماسی ما هم شکی نیست
وگرنه بیخ گوشمون جرات نمیکردن جنایت به شیعه کنن !!!!!!
هر کی حرف راست بگه منافق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ما را ز سر بریده میترسانید؟ ما گر ز سر بریده میترسیدیم در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم!

شیعه های امیرالمومنین از مردن نمیترسن .

بنده محمود رضا رضازاده فرزند عباس متولد شیراز امادگی خود را برای رفتن به بحرین برای مقابله با مزدوران وهابی اعلام میکنم

مسئولان تصمیم گیری کنید.برای ایران و حکومت شیعه خوب نیست که ساکت بشینه حتی دیشب اردغان ترکیه هم گفت ما نمیخواهیم عاشورا تکرار شود.


ما اماده ایم یا مرگ یا پیروزی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تابناک الانه که در عربستان و بحرین فیلتر بشی.
مرگ بروهابیت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
وهابیت نجس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مرگ بر ظالمان جهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اى رهبر آزاده آماده ايم آماده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
امنیت امروز وجود رهبری است بیشتر فکر کن برادرم وتو خواهرم اسیر تبلیغ دشمن مشو که دشمن کمر به شکست تو بسته است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَكَرُوا اللَّهَ كَثِيرًا وَانتَصَرُوا مِن بَعْدِ مَا ظُلِمُوا وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اونايى كه به اين پيام منفى دادن ، آخه شما از چى سرتون ميشه از اين چيزا ؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
سلام به وحی که حقیقت و کلام خدا هست که دیگر رای منفی نباید داد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
يك بام و دو هوا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
موافقم.اين قانون حتمي و غير قابل تغيير الهي مي باشد كه آخر تاريكي و ظلمت ، نور و روشنايي است.الحمدلله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تابناک جان این تصاویر حدود یک هفته ی قبل روی نت اومده بودن در ضمن سعی نکن با احساسات ایرانی ها بازی کنی جان ایرانی ها رو باید به خطر انداخت تا بحرینی ها در امنیت باشند؟ اول ایران بعد دیگری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آره تابناک کی گفته بنی آدم اعضای یک دیگرند ؟!
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اينم انسانيت از نوع آخر الزماني ...
پسر کربلا بودی چیکار میکردی ؟؟؟
اول ایران بعد امام حسین ؟؟!!!
آره دیگه.
روح الله
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
""" آره تابناک کی گفته بنی آدم اعضای یک دیگرند ؟! :::::

حالا اون بنده خدا يه اشتباهي كرد . شما جدي نگيريد ...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
امام حسين طواف كعبه رو نيمه رها كرد ولي ما داريم تو اين وضعيت شعيه كشي براي عمره خودمنو آماده ميكينم كجاي كاري برادر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اول آدم باش بعد ایرانی.
من هم ایرانی هستم و به ایرانی بودنم افتخار می کنم. به خیلی از مسائلی که در کشور می گذره هم انتقاد دارم. مخالف ایجاد محدودیت برای ملی گرایان هم هستم. اما شما هم باید بفهمید ارزش ایرانی به شعور و کمال اوست. این خطهایی که دور ایران کشیده شده کار قدرت و سیاست بوده. وولی انسانیت فراتر از محدوده مرز و خط کشی سیاسی و حتی دینیه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مگه تو بحرين رو جزء‌ ايران نميدوني؟
پس خاك بر سر وطن فروشت
ناشناس
| Canada |
۰۵:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
اول آدم باش بعد ایرانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
مخالفم..همه مغارب و مشارق ملك خداست و هرجا خوني به ناحق ريخته ميشودبي پاسخ نخواهد بود. اللهم عجل لوليك الفرج
صدا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
ما ایرانی ها زمانی که مسلمان هم نبودیم به کمک قوم مظلوم رفتیم(قوم یهود) حالا که مسلمون هستیم اونم شیعه به هم کیش هامون کمک نمیکنیم!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
دست غرب از آستین آل سعود بیرون آمده که به اینگونه مسلمان کشی اه انداخته لعن الله علی آل سعود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
غرب و آل سعود دستاشون توي يك آستينه عزيزم .
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
فردا که امام زمانم (عج) هم اانشا الله ظهور کنه امثال این خائن می گن : اول ایران !
چرا به امام زمان (عج) کمک کنیم که ایران در خطر بیفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
حی علی الجهاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
کشتن هر انسانی سنی شیعه مسیحی جنایت هست واقعا متاثر کننده بود ولی با نظر دوستان در مورد دخالت ایران مخالفم تا به حال به طبعات اون فکر کردید؟
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
حرف شما درست ولی نباید بی تفاوت بود...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
باید یحرینیها رو تجهیز کرد این که کاری نداره. نیروهای عربستان هم که 100 تا کشته بدن میرن جای ننشون!
فريد ممبيني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
واقعا" آدم از ديدن اين تصاوير وشنيدن اخبار اسفبار اينچنيني قلبش به درد مياد مخصوصا" ما ايرانيها كه علاقعه خاص نسبت به بحريني ها به دليل شيعه بودن و ايراني بودن داريم . اميدوارم دولت هر چه زودتر وارد جنگ با جنايتكاران وهابي بشود
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
الله اکبر الله اکبر
وقتش رسیده که یحرینی ها به هر طریقی که شده مسلح شوند تا درس عبرتی به وهابی های اشغالگر بدهند. انشأالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بهترین راه اینه که مردم وارد عمل بشن به ازای هر یک نفر از شیعیان ندای یا منصور امت سر بدهند.
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
جوانان حزب الله بپا خیزیزد دیگر سکوت بس است آماده حمله به وهابیون کثیف باشید. یا علی (ع)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
معلومکه وقتی وهابی بیاد سراغ شیعیان چه کارا می کنی یا حجت الله به دادمان برس
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آیا زمان آن نرسیده که پاره تن جدا شده ایران به آن باز گردد؟؟؟؟؟
یا علی علیه السلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اين عكسها مال امروز صبحه؟
اسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
الان دارم با چشمی گریان تایپ میکنم
امروز اگر امام حسین بود چکار میکرد اگر حضرت علی بود چکار میکرد چرا بزرگان ما فرمان جهاد صادر نمیکنند تا قدرت شیعه را به جهان ثابت کنیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اگه این یه تله باشه چی؟
اگه تمام این نقشه هارو پیاده کرده باشن تا جنگ بین شیعه و سنی به راه بیاندازن چی؟
مطمئنا رهبر انقلاب با دقت این اتفاقات را رصد میکنند و درصورت نیاز دستور جنگ هم خواهند داد اما ما نباید جلوتر از ایشون حرکت کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
بنده همه شمارا درك ميكنم ولي يه توصيه خواهرانه دارم به نظر شما خوب نيست اجازه بديم در مورد اين مسائل ، رهبر و مولايمان تصميم گيري بكنند.لبيك يا خامنه اي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
با سلام
بهترين راه اعلام جهاد از طريق فضاي مجازي و اولتيماتوم به سران ديكتاتور و مستبد و خونخوار عرب مي باشد. ما منتظر اذن رهبر عزيز جهت جهاد با مستكبرين هستيم. در مورد روز قيام مردم فلسطين در 25 ارديبهشت كه در فضاي مجازي آمادگي خود را جهت قيام و بازگشت به موطن خود هستند اطلاع رساني كنيد.. لطفا..
رهبرا از تو به يك اشاره ... از ما به سر دويدن
انا كلب الحسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ما منتظر حكم جهاد هستيم. يالثارات الحسين ع
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
یا لثارات الحسین
يك ايراني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
كسي ميدونه الان در برابر جنايت هاي آل سعود در بحرين وظيفه اسلامي و شيعيه ما چيه؟ كسي ميدونه وظيفه نظام اسلامي ايران چيه؟ مسلماني هست كه بدونه وظيفه و تكليف چيه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
4 تا محکومیت کودکانه !
6 تا جلسه فوری فوتی !!
10 تا خط و نشان الکی !!!
شاید یک راهپیمایی !!!!
نوشتن چنتا نامه به فلان سازمان خراب شده بین الملی !!!!!
همین !!!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
الان بحث منافع ملي و مذهبي در ميونه
لحن ادبيات ديپلماتيك ما بايد با عربستان خيلي جدي تر باشه. نبايد اين وهابيا احساس كنن حكومتي پشتيبان مردم بحرين نيست. علما بايد از لحاظ ديني اين وهابي ها رو تحريم كنن. سفر حج و تحريم كنن. دولت هم بايد مقتدر تر رفتاركنه. نيروهاي مسلح هم بايد عكس العملي نشون بدن كه نه باعث شدت جحنگ بشه و نه منافع ملي ما به خطر بيفته.روش هاي زيادي هست كه بشه بدون دادن هزينه زياد به مردم بحرين كمك كرد
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
رهبرا
از تو به يك اشاره
از ما به سر دويدن
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
پیرو رهبر هستیم. اگر چه خون در رگهایمان به جوش می آید، اما پیرو رهبر هستیم و مطیع او.
خليل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آقا واقعا يعني چي؟
اين عربستانيها چيكار دارن ميكنن؟يعني اينقدر روشون باز شده و احساس قدرت ميكنن؟آمريكا و شوروي هم ازين كارا نميكردند.ايكاش ايران وارد اونجا بشه همشونو قتل عام كنه.
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بعضی ها ممکن است به ظاهر مخالف کمک مردم و کشور ایران به مردم مظلوم کشور های اسلامی باشند و یا کمک به آنان را به زبان نیاورند ، اما اگر به قلب این اشخاص بتوانی راه یابی ، می دانی که آنها نیز قلبا"دفاع از مردم کشورهای مسلمان را دوست دارند. در کل، وقتی ما می بینیم که کشورهای دیگر از هرنوع ادیان ، مذاهب ، فرقه های انحرافی ، لائیک ، کمونیسم ، صهیونیسم و ... به کشورهای مسلمان و مردم مظلوم به بهانه دفاع از حقوق بشر حمله می کنند ، آیا جای بحثی می ماند؟آیا جای فکر کردن دارد؟آنها برای از بین بردن مسلمانان در هر جای حهان تلاش می کنند ، برای سلطه بر ما تلاش می کنند، ما نباید باهم متحد شویم؟سران عرب کی می خواهند متوجه شوند؟ پس بر ماست که از هر راهی که شده به آنها کمک کنیم و اگر به آنها کمک کنیم در واقع به اسلام ، عدالت و خودمان کمک کرده ایم.
بهابادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
هرانقلابی برای پیروزی احتیاج به شهادت داره .بااین شهادتها ملت بحرین حتما پیروزاست . ان شاء الله
علي رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تنها راه رهائي مردم انجام عمليات انتحاري بر عليه نيروهاي اشغالگر وهابي و سلفي اماراتي مي باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آقا بیا
مهدی جان شیعیانت انتظار تو را میکشند
مهدی جان کشت ما را دوریت مهدی جان تنهای تنهاییم مهدی جان دنیا پر از نیرنگ و فریب است
مهدی جان از خدا بخواه گناهان ما را بر تو ببخشد تا راه برای آمدنت باز شود

مهدی جان بیا
پاسخ ها
اسی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اینهایی که رای منفی دادن یعنی چی اول بخون بعد رای بده این بنده خدا با امامش درد و دل کرده این هم منفی داره.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
دمت گرم حال کردم
جا داشت هزار تا مثبت می دادم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
داداش من اگه آقا فقط 313 تا یار پیدا کنه خودش میاد ما باید خودمونو بسازیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
شما حرکتی کردی که آقا را به کمک میطلبی ما توقع داریم خودمون هیچ کاری نکنیم آقا بیاد خودش همه کارو درست کنه شما در راه حق حرکت کن مطمئن باش خداوند پشتیبان شما خواهد بود دعای خیر امام زمان هم همراه شما خواهد بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ما ملت ایران کاملاً آماده دفاع و حمایت از برادران مظلومان در بحرین هستیم و من به عنوان یک جوان ایرانی آماده دادن جان خود برای حمایت از مردم مظلوم و بی دفاع بحرین هستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
هر مسلماني كه صداي مسلماني را به كمك خواهي بشنود و پاسخ ندهد مسلمان نيست
ahmad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آماده اعزام وجهاد عليه وهابيون هستم هيهات من الذله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت به تو با رای منفی
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
واقعا اینایی که رای منفی میدن کیا هستن؟
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
اینقدر کم طاقت نباشید
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
العجل العجل یا مولای یا صاحب الزمان
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
متاسفم برای اونهایی که در مورد ظهور امام زمان نظر منفی میدن.
باید به تابناک تبریک گفت که مسلمون و غیر مسلمون و حتی وهابی ها هم از این سایت دیدن می کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
جان من بگو چرارای مخالف می دی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
ما میگیم تابناک چاپ نمیکنه خوب !
م.ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت خدا به آل سعود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اينايي كه راي منفي ميدن فقط راي ميدن خوب نظرتون را بگين ببينيم چيه نكنه بايد بايد درود فرستاد به آل سعود ؟!!!!
الحق كه مرخصين
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
وقتی که ملک عبدالله اردنی ادعای هاشمی بودن داره و میگه مهدی هست وقتی که اینطور شیعیان قتل و عام میشن واقعا جای تاسف هست که ایرانی ها منتظر هستند و هیچ عکس عملی بجز محکوم کردن نشون نمیدن . چرا ما نباید پیش دستی کنیم تا موقعی که برادران شیعه مان زنده هستند . آیا همیشه باید در موضع ضعف وارد جنگ شویم ؟
یا اینکه موقعیت سنجی کنیم . تحولات خاورمیانه سرآغاز جنگ های بزرگی است . چرا با یک جنگ کوچک جلوی جنگ های بزرگ را نگیریم و دشمن را هراسان نکنیم ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
شاید این جنگ کوچک سراغاز یک جنگ بزرگ باشه! بین دو کشور مسلمان! کسی سود میکنه؟ غرب!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
دردناک هست واقعا
پاسخ ها
اسی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بابا حالا دیگه برای چی رای منفی میدی مگر دردناک نیست برای تو خیلی لذت داره بنده شیطان.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اون کسی که نظر منفی داده منظورش چی بوده؟ یا قصد مسخره بازی داشته یا واقعا بی رحم و بی وجدان هست.
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
khoda ale saud ro be khak siah beneshune inshalla khoda daste zalem ro ghat kone inshalla. in sag haye. wahhabi che vahshi hayi hasttand.
Ya saheb azzaman bia be dade peirovanet beras
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
وهابیت یعنی بردگی شیطان،
انتقام کربلا رو می گیریم....
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تبریک میگم تابناک
حتی وهابیهای حرومزاده هم از سایتت بازدید می کنن.
به نظر های منفی که روی بعضی نظرات هست دقت کن.....
شروین گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
باید هر چه سریعتر برای دفاع از این قطعه تن ایران بزرگ که استعمار انگلیس و بی غیرتی رژیم منحوس پهلوی اون رو از ایران جدا کرد وارد عمل بشیم، نباید ساکت بشینیم و نظاره کنیم که سعودی های وحشی و مزدوران شیوخ دلال اماراتی برادران ما رو کشتار کنن
omidvar_
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ایا می دونین قسمت زیادی از پول این گلوله ها را ما با سفر مان به عربستان و خرید های میلیونی و انچنانی تامین کرده ایم
ایا می دونین تا همین چند دهه اخیر بحرین جزوی از خاک ایران بود و با حماقت شاه از دست دادیم و الان زیر چکمه های ال سعود افتاده و ما همچنان در جهت منافع ال سعود حرکت می کنیم
ایا شیعیان بحرین از .. نمک نشناس کمترند چرا هیچ کمکی نمی کنیم چرا لااقل در ایران چند راه پیمایی نداریم اگر این اتفاق تو فلسطین می افتاد الان چه کارها که نمی کریدم
خیلی دلم گرفته که همه دین و شرفان را به خاطر مصالح به اصطلاح سیاسی کنار گذاشتیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
با مکه نرفتن شما هیچ چیز عوض نمیشه.
خوب سهمیه شمارو میدن به یه کشور دیگه.
در ضمن تا آخر هم دیگه بخاطر این کار بهتون اجازه نمیدن برید مکه.
شمارو بخدا یخورده فکر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
قربون وحدت مسلمونا برم!!!!چه وحدتی؟؟؟شیعه و سنی به هم رحم نمیکنن!!
ایران نباید دخالت کنه،بس نبود جنگ 8ساله؟؟؟؟بازم میخواید جونامونو و کشورمونو به خاک و خون بکشید؟؟؟؟به اندازه کافی از دنیا عقب موندیم ،نباید با خدایی نکرده یه جنگ بی دلیل دیگه کشور عقب گرد کنه.آل سعود از صدام بی شرف تره.
پاسخ ها
saeed
| United States |
۱۳:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اگر نبودن که جلوی صدام وحشی رو توی همون هشت سال بگیرن فکر میکنی تو الان زاده شده بودی که این حرفو بزنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
دقیقا! مداخله نظامی ممنوع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
امام خمینی فرمودند: ما اگر از صدام بگذریم از فهد ملعون نمی گذریم.
لطفا وزارت امور خارجه را تعطیل کنید.
بودن و نبودنش هیچ تفاوتی ندارد.
پاسخ ها
علی خ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
با بود و نبود وزارت خارجه موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
فهد كه خيله وقته مرده
امیرحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
خدایا از این سفاک های عالم انتقام بگیر.شیعیان و سنی ها را از دست این آل سعود جنایتکار و وهابیون کافرجنایتکار نجات بده.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ارتش ایران باید وارد عمل بشه وگرنه همه رو میکشن .چرا مجلس ساکته ؟مسئولین ساکتن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
یا صاحب الزمان
دریاب شیعیان مظلومت را
در هر جایی از عالم که هستند
بستان داد مادرت را از این وهابیت
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
چرا ما به عنوان يك كشور حافظ حقوق بشر از بحريني ها حمايت نمي كنيم
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
وقتی برادرهای چینیت داشتن مسلمونهای چین رو میکشتن یاد حقوق بشر نبودی؟
صفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
از دولت محترم تقاضای اقدامات موثر دیپلماتیک داریم .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت بر آل سعود
پژمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
خائنان وهابی عوضی...اگر رهبرم حکم جهاد دهد......کربلای خون براشون میسازیم.......اینجا ایرانه ما از نسل کورش هستیم و حیدر مرام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تابناک! پس کی می خوای نظر همه رو منتشر کنی؟! نه فقط موافقات!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۵:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
خوی موافقش حرف بزن تا چاپ کنه.
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
گل گفتی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
جنگ بین شیعه و سنی آرزوی دشمنان اسلام است. باید مسئله را به گونه ای دیگر حل نمود.
shahram ghadiri
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ایران باید اولتیماتم جدی بده و ارایش جنگی بگیره الان موقع توسری زدن به عربستان و گرفتن دماغ اماراته و نشون دادن قدرت ایران
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
دماغ امارات رو بگیر تا اماراتیها پولهای ایرانیها رو تو امارات بلوکه کنن تا ببینی کی به خاک سیاه میشینه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
جالب اينجاست كه هيچ خبري مبني بر درخواست كمك بحرينيها از ايرانيها منتشر نشده است آيا واقعا اين علاقه دوطرفه است يا فقط ما شديم دايه دلسوز تر از مادر ؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۵:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
آره دایه دلسوز تر از مادر.
امین
|
Malaysia
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
یک فتوا بدن برای دفاع از مردم مظلوم بحرین به ولای علی (ع) فردا درس و زندگی رو ول می کنم میام به سمت بحرین. منتظر چی هستید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
از كي اداي وظيفه منوط شده به گرفتن فتوي ، عزيزم شما همان درست را بخواني به خدا بهتره
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
باهات موافقم دوست من
من هم مثل تو دانشجو هستم (دانشجوی دکتری) اما یادت نره مداد العلما افضل من دماء الشهداء
تو با قلمت وبا علمت بجنگ
salman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
امروز زمان جهاد است منتظر حکم علمای اسلم هستیم
حی علی اجهاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
عكس شهيد شنيع نداره.بايد دل و جرات داشت.اون شهيد است و جسم شهيد مثل روحش پاك و مطهره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ننگ به تاریخ این بی مقدارها!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
از یک طرف میگین بحرین مال ایرانه، از یه طرف به تاریخش فحش میدین!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اعلام کنند داوطلب برویم با موشک تمام تاسیات عربستان تا چند روز اخر بحرین تخلیه نکرد مورد حمله قرار دهیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
جنگ راه ننداز عزيز دل ! ... به اندازه كافي خودمان از خودمان داريم كه احتياجي به جنگ نباشه ! بعضي‌ها الان جنگ جنگ ميكنند، بعد ميرن پشت پشت جبهه تا در سنگرهاي اقتصادي و سازندگي خدمت‌رساني كنند!! .. اول سنگرتو بساز بعد به فكر جنگ باش برادرررر .
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
شرمنده، من اشتباهی رای منفی دادم!
يزدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آماده اعزام به بحرين و دفاع از مردم بيدفاع در مقابل وهابيون سعودي هستيم . يا لثارات الحسين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مثل یه مرد باید بایستیم اهای مردان ازاده سرنوشت خودتونو خودتون تعین کنید .....
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
واقعا خجالت آوره!
تیر اندازی اونم به مجروجان؟ به صدام گفتن زهکی! یکی نیست بهشون بگه به شما چه که تو مسائل داخلی کشور ها دخالت میکنید.
دلم میخوام یه حال گیری اساسی از این عرب های وهابی بکنم.
پاسخ ها
cia
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
صد رحمت به صدام اینها روی اسراییل هم کم کردند
سهراب رفعتی زوارق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
هرچه رهبر گوید...

هزار دوشمنم گر کند قصد هلاک

گرم تو دوستی، از دوشمنان ندارم باک
یا مهدی ... به دادمان برس .. کربلای دیگر ...72 تنی دیگر...
هر مسلماني كه صداي مسلماني را به كمك خواهي بشنود و پاسخ ندهد مسلمان نيست... فرزن شهید پاسدار اسداله رفعتی زوارق....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
عید شیعه عزا شد ! یا صاحب الزمان ادرکنی !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
حتما وهابیا رای منفی دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
كفن پوشان كشور رفتن مقدمات جشن ايراني دولت را فراهم كنند وقت بيانيه و تجمع ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
احسنت!
منتظر المهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اللهم عجل لوليك الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
پيروزي نياز به شهادت داره.آين آقايون بحريني كه الان قتل عام ميشند بايد بدونند اشتباه راي به استقلال از ايران دادند و معمولا ملت مسلمان كه در زمان تصميم گيري اشتباه ميكنه بلاي بدي نصيبش ميشه.يادتون باشه مردم مدينه و مكه با امام حسين بيعت نكردند و بعد از شهادت ابا عبدالله لشكر كفار يزيد به محض ورود به مدينه چه جنايتها كه نكرد كه عمده ان تجاوز و هتك هرمت خانمها بود.
سبز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
به عنوان یک حامی جنبش سبز ملت ایران حمایت خودم از مردم بحرین رو اعلام میکنم
پاسخ ها
saeed
| United States |
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
شما وطن فروشا بی زحمت زررررر نزنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
شما که می گفتی نه غزه نه لبنان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
برای شما متاسفم که یک وظیفه شرعی خودتون رو تبدیل به یک تبلیغ جنبش دروغی می کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آمار رای مثبت ها خودش گویاست
قابل توجه دوستانی که پاسخ دادند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
بسه دیگه جنبش منبش نکند دیگه، ما همه ایرانی . مدافع مظلومان جهان هستیم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت خدا بر وهابيون بي رحم وسنگدل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت بر پهلوی و هر کس که بهش ارادت داره٫ اگر این افراد ملعون اون قسمت از ایران رو به وهابی ها نمی دادن امروز اونجا اینطور نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
فجيع و دردناك است
متاسفانه سياستمداران روز به روز فرعونتر مي شوند
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اگر ما ایرانیها مکه رفتن را تحریم کنیم چه عمره و چه واجب بیشتر میتونیم در جهاد مردم بحرین شریک باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

اندکی صبر سحر نزدیک است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ننگ و نفرین بر آدمکشان. باید شیعیان جهان اقدامی عاجل بکنند. دیگر بس است سکوت و مظلومیت. مولا حسین، یاورشان باد.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
حی الجهاد
این کفار وهابی را باید جواب داد
مهدی شهمرادی (گناوه ای)
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آیا واقعا ما مسلمونیم
یعنی ما شیعه امام علی(ع) هستیم
پس چرا !!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
نه نیستی چون حضرت علی واسش فرق نمیکرد طرف مسلمونه یا مسیحی یا ...
حبيب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعن على عدوك يا على(ع)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
به آقا صاحب الزمان تسلیت میگم ... ان شالله خدا صبر بر درد های بی شمارش بده ...
کشور ما کشور شیعه هست ... مسئولین ما فقط دم از حمایت میزنند اما در عمل ....
میدونم آقامون هم که ظهور کنه همین جور که شیعیان بحرین تنها موندند اقامون هم تنها میمونه ....
لبیک یا صاحب الزمان
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ننگ و نفرین بر آدمکشان. باید شیعیان جهان اقدامی عاجل بکنند. دیگر بس است سکوت و مظلومیت. مولا حسین، یاورشان باد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
به این میگن دیپلماسی آب دوغ خیاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بحرين خاك ايران هستش شهرونداشم اصالتا ايرانيان دولت بايد واكنش نشون بده به اين كشتار وحشيانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تابناک لعنتی هرچه خودت دوست داری منتشرکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
حالا که عربستان برای سرکوب شیعیان نیرو فرستاده ما هم خواستار اعزام برای دفاع از شیعیان بحرینی هستیم. فراموش نکنید که بحرینیها اکثرا ایرانی هستند.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
چرا حکم جهاد صادر نمی شود تا اینها را مثل سگ بکشیم وای به حال ما شیعه ها ، شیعه 1400 سال است که مظلوم واقع شده یا حسین!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
خدای ظهور مولای ما را نزدیک کن.
احمد
|
Germany
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
باید رفراندوم در بحرین برای بازگشت به آغوش ایران برگزار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
این همه شعارندین لطفا
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
دومین حرف حساب در بین کامنتها!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
+بهترين راه جلوگيري ازاين حركات وقيحانه قيام مردم عربستان برضد وهابيون وبه خطر انداختن منافع آنها درتمام كشورهاي منطقه توسط تمام آزادي خواهان است.نصرمن الله وفتح غريب
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مرگ بر ال سعود مرگ بر هر چی دولت زورگو و پست که مسلمانان بی گناه رو میکشن . خدایا آقا امام زمان رو به دادمان برسان . الهی امید
احمد
|
Germany
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
باید رفراندوم در بحرین برای بازگشت به آغوش ایران برگزار بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اونا هم گفتن باشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
به خدا اجازه بدن ما از همين تنگستان بوشهر به اونجا ميريم و به صورت (كنتراكت) يك صبح تا ظهر اين ظالمين از خدا بي خبر را، بيرون مي كنيم
روح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
يالثارات الحسين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ما بايد سفر حج به عربستان رو تحريم كنيم. حمام خوني كه آل سعود از شيعيان در بحرين به راه انداختند قابل بخشيدن نيست. حج 66 كه مردم ما را در عربستان قتل عام كردند و ما از آنها تشكر كرديم را يادتان هست. اگر آن روز جواب خوبي به آنها مي‌داديم به اين روز نمي‌رسيدند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
نشانه های آخرالزمان دارد یکی یکی خودش را نشان میدهد انشاءا.. دعا کنید آقا زودترتشریف بیارند
vahid
|
Malaysia
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
گلف ایر هم پروازاش به ایران را تا اطلاع ثانوی کنسل کرد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
چه ربطی به بحرین داره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت خدا بر سعودی ها ...
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
منظور؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
یعنی تو نمی فهمی منظورش چیه !!!!!!!
اميدي از تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ضمن تشكر از تابناك بخاطر انعكاس جنايتهاي وهابيون خبيث ، كجايند مدعيان دروغين حقوق بشر كه بخاطر زن فاسده اي كه شوهرش را به قتل رسانده بود وبه سنگسار محكوم شده بود ايران را محكوم كردند . چرا در مقابل چنين جناياتي سكوت كرده اند ؟؟؟ مگر شيعياني كه به طور مسلمت آميز بدنبال حق و حقوق قانوني و انسانيشان بودند حقشان گلوله داغ است ؟ اللهم العن ظلم حق آل محمد و آخرا تابع علي ذلك
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
برای چی رای منفی دادین ؟؟؟؟؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ننگ و نفرین بر آدمکشان. باید شیعیان جهان اقدامی عاجل بکنند. دیگر بس است سکوت و مظلومیت. مولا حسین، یاورشان باد.
ميم.الف.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مرگ بر امريكا. مرگ بر اسراييل. مرگ بر عربستان
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
یا امام حسین شیعه داره چه میشه اونوقت ما نشستیم داریم قتل عام ها رو میبینیم هیچ کاری هم از دستمون بر نمیاد تو رو خدا صدامون رو به دست مسئولین مملکت برسونین به علما بگید حکم جهاد بدن سکوت جایز نیست یا خدا
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
لعنت بر آل سعود وهابي
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
پاشيد بريم جلوي سفارت عربستان ديگه چرا هيچكس هيچ كاري نميكنه؟ چرا همه منجمد شدن
چقدر انفعال جلوي اين سعوديهاي كثيف چقدر سكوت جلوي اين كثافتها كم شيعه رو كتك ميزنن تو مدينه و مكه حالام كه دارن قتل عاممون ميكنن بازم ساكتين..!!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آقا دوره جنگ و جهاد گذشته دنيا دنياي سياست و ديپلماسيه مابه اندازه كافي جهاد كرديم براي هفتاد پشتمان بس است بايد سياست قوي داشته باشيم تا از هر كشور و ملتي خواستيم دفاع كنيم.
راستي بخشي از اين عكسها براي تهييج مردم بيچاره اين مملكت است. انقدرها هم شلوغ نيست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ما گوش به زنگ فرمان رهبر برای کمک به شیعیان بحرینیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
بستن سفارات بحرين و عربستان كمترين كاريه كه دولت ميتونه بكنه !
امروز و نه سال ديگه
pars
|
Thailand
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
حداقل شعیه های عرب عراق و لبنان را به کمکشان بفرستیم.عربستان بعد از بحرین خوزستان را می خواد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه خدا لعنت کنه ال سعود و هر ظالمی رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
دست از سیاست بازی و بیانیه صادر کردن بی فایده بردارید اقدام عملی لازم است سکوت الان ما خیانت و جنایت است .
صالحیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
نوروز 90 برای ما عزا است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
اينم بزار تابناك جان!
دقت كنيد عربستان فقط 1000 نفر فرستاده اين همه بزرگ كرديم ما. دقت كنيد خبر رو فقط بزرگنمايي. يه جا مي نويسه از هليكوپتر دارن تير اندازي مي كند و يا به مجروحان بيمارستاني شليك ميشه و تعداد كشته ها فقط 4 نفره. دقت كنيد از بالاي هيلكوپتر هر چيزي بزرگتر از نقل حتي قلوه سنگ بريزن سر مردم بيش از 4 نفر ميميره چه برسه به شليك. دارن تحريك احساسي مي كن. من موافق برخورد با معترضين نيستم ولي مواظب باشين كه بي خودي تحريكتون نكنن
يا علي
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
هر کس یک انسان را بغیر حق بکشد همانند این است که همه مردم را کشته است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
خدا امواتتو بیامرزه،ماها کلا ادمای جوگیری هستیم.
کريم هوشنگي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
انا لله و انا اليه راجعون

مرگ بر وحشي هاي سعودي و وهابي

لحظه مرگ مفتخورهاي مزدور و آلت

دست آمريکا فرا رسيده

دوران پادشاهان بحريني و سعودي به

سر آمده و هر لحظه در منجلاب فرو

ميروند

بپا خيزيد و با قدرت ويرانگر ايمان به

حياتشان پايان دهيد مرگ بر آل سعود
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
برید فیلمشو تو سایت الف گذاشتن . این فیلم ببینید .
بریم سفارت عربستانو رو سرشون خراب کنیم ؟
لعنت خدا بر این ظالما
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مادرم داره برام زن می گیره پدرم برام خونه خریده لیسانسم تموم شده ولی... به خدا دارم از غصه می میرم

جان به لب آمد بیا سینه به شدت تنگ شد قلب عاشق آتشین دلهای دیگر سنگ شد
آقا جان ظهور کن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۵:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
بی خیال آقا. خودت دستت رو یزن بالا و یرو بجنگ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ديگه بايد از حرف به عمل برسيم . كمترين كار ميتونه اخراج سفراي عربستان و امارات باشه . آخه چه مصلحتي هست كه جلوي موضع گيري عليه كشتار شيعيان رو مي گيره ؟ واقعا الان مصلحت سكوته ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مراجع حکم جهاد بدن تا دوباره یاد مختار ثقفی را برای دشمنان تشیع زنده کنیم!! ایران هم باید مداخله نظامی کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
با سلام به هموطنان عزیزم.چند نکته
1-ایران دخالت نظامی کنه احتمالا قیامهای منطقه تضعیف میشن یا تغییر ماهیت میدن لااقل برای اینکه ایران فقط برای شیعیان خرج میکنه بقیه چون سنی اند ایران کاری نکرد و این یعنی از دست رفتن مهمترین پشتوانه معنوی قیامهاو...
2.بهانه به شورای امنیت بی خاصیت میده برای دخالت در ایران و...
3.شیعیان عراق لبنان ترکیه و ... بدون برنامه به پشتوانه ی ایران احتمالن وارد داستان می شن که باعث تضعیف و هرز رفت توان و مهمتر تخمین قدرتشان توسط دشمن می شود...
4.امریکای احمق برای تماشای این فیلم پول بلیط هم نخواهد داد ...
5.باید هزینه برای امریکا بالا برود مثلن دخل نیروها و ناواشو میشه اورد انداخت گردن...
6.می شه از دور مدیریت کرد مثلا با هواپیمای بدون سرنشین یا قایقهای بدون سرنشین محموله ی غذا یی به بحرین فرستاد...
7.بحرینیای ایرانی عزیز پل اتصال رو براش یه فکری بکنن...
8.مقر فر ماندهی امریکا تو بحرین که منطقه سبز نیست هست؟...
9.نفتکشها از تنگه ی شیعه با سختی بیشتری عبور کنند...
.
عزیزای ایرانی رفتار اعراب در بحرین رفتارانها با شیعه وایرانیست که چکاره اندحرف اردودغان و ایکس و ایگرگ خوب و محرک است اما اول منطق بعد عمل ...
درود بر ایران درود بر ایرانی درود بر تمدن ایرانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
"6.می شه از دور مدیریت کرد مثلا با هواپیمای بدون سرنشین یا قایقهای بدون سرنشین محموله ی غذا یی به بحرین فرستاد..."هواپیمای بدون سرنشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
خون بر شمشیر غالب است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
باید صدای اعتراض شدید خود را به سفارت شیطانی عربستان برسانیم
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
عزیزان لطفا احساساتی نظر ندید.باید با منطق بااین اوضاع وخیم روبرو شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
تابناک یه نظرسنجی راه بتداز یببین مردم آماده هستند اعزام بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
آيا بهتر نيست ايران در منطقه خليج فارس مانور هوايي و دريايي اجرا كند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ای آل خلیفه ی ظالم آواره گردی
کشتی جوانان وطن آه وا ویلا
کردی هزاران در کفن آه وا ویلا

ازخدا می خوام هم وطنا و هم استانی های عز یز بحرینیمون رو از دست حکام ستمگرشون و سعودی های نامرد و بی غیرت و شیطان خونخوار آمریکا نجات بده ..... آمین یا رب العالمین
هوشنگ
|
Netherlands
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
ایران باید با این مسئله قاطعانه برخورد کند. دارند با گستاخی تمام، خواهر و برادران هم خونمان را کشتار می کنند و از کسی بخاری بلند نمی شود! ایران باید ارتباطش با دار و دسته وحشی حاکم بر استان چهاردهم را قطع کرده و به عربستان هشدار دهد.
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مرگ بر ال سعود

لبیک یا خامنه ای رهبر
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
خیلی تکان دهنده است مگر در قرن21میشود چنین حیوانهایی باشند امیدوارم خدا به مهدی (عج)فرج وبه ماتوفیق حضور درکنارایشان رادهدتانابودی ال کثیف سعود یک قدم مانده ان شا الله
محمدو
|
United States
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
به والله همه شما دارید از روی احساساتون نظر میدهید سعی کنید با گفتمان و گفتگو مسایل حل کنید مگر میشه اونا شیعه بکشند شما هم سنی بکشید پس در قرن 21 انسانیت کجاست
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
من توي شهرستان هستم ولي بايد اونا كه بمب گوگلي بلد هستند سريع اون رو اجرا كنن و همه هم به انگليسي و هم به فارسي و عربي با گذاشتن كامنت و وبلاگ به زبان هاي مختلف و عكسهاي و جنايات ال سعود در بحرين تمام صفحات رو پر كنن و اما در مورد تظاهرات به نظر من الان كه عيد هست بهترين زمان است كه پس فردا هم جمعه است بايد از جمعه به مدت يك هفت هم جلوي دفاع سازمان ملل و هم سفارت عربستان تحصن كنيم خواهش مي كنم
ایرانی
|
Netherlands
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
مرگ بر دیکتاتور .خدایا ببین در گوشه و کنار این عالم که محضر توست چه به روز بندگان تو می آورند .خدایا داد مظلوم از ظالم بستان.
صاعقه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
با سلام به همه دوستان
بنظرم بايد از روشهايي كه مخصوص خودمونه دمار اونها را در بياريم مخصوصا منافع ال سعودو امريكا در منطقه را
م د
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۵
انا لله وانا الیه راجعون
از مسئولین کشور می خوام عزای عمومی در کشور و کشورهای اسلامی اعلام نمایند
مرگ بر وهابیون مزدور امریکایی مرگ بر اوباما صهیونیستی
شيعي از عربستان
|
Saudi Arabia
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
من ايراني ساكن در شهر دمام هستم و نزديك بحرين ,,ورود شيعه ها از هفته قبل ممنوع بوده به بحرين ,, و وضعيت شيعيان در مناطق شيعه مشين مثل قطيف ,دمام ,احساء مثل بحريني ها است خدا به داد شيعيان برسه و نسل ظالمين را از روي زيمن برداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
الله لطیف به عباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
از تمام مردم شریف ایران میخواهم هر طور که بتوانند به هموطنانمان در بحرین کمک کنند حالا از تظاهرات تا اعزام به استان بحرین با امید نابودی آل خلیفه و آل سعود و آل نهیان .لعنت خدا بر آنان باد که اشک مرا درآوردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
تابناک اگه من بعضی وقتا بابت سرعت اینترنتو بعضی مسایل بد و بیراه میگم منو حلال کنید.
خدایی اینقدر بی غیرت نیستم که طرف این ظالمها رو بگیرم.
دوست داشتم میتونستم بهشون کمک کنم.
عین یه سرباز.
اللهم عجل لولیک الفرج
بیکار
|
United States
|
۰۵:۳۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
رهبر اشاره کنه پیاده راه میفتم بطرف بحرین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
واي اگر خامنه اي حكم جهادم دهد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت-یا منصور امت
یزدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
کسانی که در بحرین کشته میشن روزی هموطنان ما بودن،هم کیش ما هستن و حتی روزگاری با ما رابطه خونی داشتن . آنچه که در بحرین رخ میده از واقعه کربلا هم مظلومانه تره چرا که بزرگوارانی که در کربلا قیام کردند مسلح بودند و اما مردم بحرین حتی طرز استفاده از سلاح را نمی دانند.
حداقل کاری که می تونیم بکنیم تحریم سفر به عربستانه . تحریم کالاهای عربستانیه . حج از فرعیات دینه به جای حج میشه هزار جور کار خیر دیگه کرد که اجرش بیشتر نباشه کمتر هم نیس.بیایید به خاطر اون سر شکافته جوان شیعه به عربستان نریم .
لعنت به آل سعود صهیونیست پیشه...
لعنت به آل خلیفه ذلیل و وطن فروش...
لعنت به خلفای ستمگر از صدر اسلام تا کنون
لعنت به پایتخت فساد در خلیج فارس ، امارات .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
بابا بیل که تو کمر ایران نخورده، پیش قدم بشین حالا که قرار بحرین مظلوم اشغال بشه، اونو به مادر ملک یعنی ایران برگردونید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
سفارت بحرين و عربستان و امارات تعطيل بايد گردد
behzad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
بحرینی ها به نوعی هموطن ما هستند و 40 سال پیش در یک خیانت مردم بحرین نسبت دولت وقت پهلوی از ایران جدا شد(رفراندم)...با چند تاشون تو نت دوست بودم..هنوز ایراندوست و عشق به زبان فارسی و تکمل به این زبان را حفظ کردند..بهم میگفتند ایران مارو تنها گذاشت..ما از خودتون هستیم :(
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
خدایا به حق محمد و آل محمد ، این مردم بی دفاع را در پناه خودت قرار ده و دست دشمنان را از سر آنها دور بدار. آمین
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
man amadegi mordan ro daram be eshghe emam hosein baraye hemayat az mardome mazlome donya hazeram az jane nachize khodam begzaram va zende nabasham ta bebinam ham kishane man intor dar hagheshan zolm shavad masoooline mohtaram shoma ro be khone seyedoalshohada kari bekonid
سید رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
جهاد جهاد جهاد با شعار

یا لثارات الحسین
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
سلام به تمام مسلمانان غیور از شیعه و سنی و تمام غیر مسلمانان آزاده

من شخصاً با دخالت مستقیم ایران که هزینه سنگین و شاید غیر قابل جبران دارد مخالفم و فکر میکنم پتانسیل قوی شور مردم در سایر کشورها و اقدامات مردمی و خود جوش موثرتر است و وهابیون انشاالله دارند گور خود را می کنند ( سیاست کی بود کی بود من نبودم ) که آمریکا سالهاست از آن استفاده می کنند و ایران هم آن را خوب و به موقع تاکنون در جهان اجرا کرده مناسبتر به نظر می رسد . مومن باید زیرک باشد
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
نمی دانم غیرت عرب های عربستان کجاست ؟
مجید
|
United States
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
من آرزو دارم با دو گروه بجنگم یکی وهابی ها و یکی هم یهودیان اسراییل که هر دو دشمن دین خدا هستند
A .M. A
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
آگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
به نظر من بحرين استان سي ويكم ايران است كه دردوران طاغوت از سر زمين مادري جدا گرديد بياييد مانند چين كه هنگ كنگ را پس گرفت از طريق قدرت و ديپلماسي انرا به اغوش كشور بازگردانيم اين اولين تجربه ما خواهد بود چرا كه قرار دادهاي نگين گلستان و تركمنچاي صد ساله بوده و شايد بتوانيم بخش هاي از دست رفته مملكت را به آغوش كشور برگردانيم.زنده باد ايران جاويد ايران
علی از تهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
همواره تاریخ ثابت کرده است که برنده ترین شمشیر ها همان شمشیر خون است . ای کشندگان در بحرین بدانید و آگاه باشید که دیری نخواهد پائید که خونها همچون سیلی کاشانه های بیداد گری و عصیان شما را در هم خواهد نوردید. و بترسید از کسی که جز خدا ملجآء و پناهگاهی ندارد. کل یوم عاشوا و کل عرض کرببلا.
شیعه از قطر
|
Qatar
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
ما که دم از مظلومیت امام حسین ع و یارانش می زنیم و تو ایام عزاداری محرم وقتی قلبمون میشکنه میگیم اگه زمان آقا امام حسین اونجا بودم جونم رو فدا میکردم بسم الله این سگ های نجس دارن شیعه ها رو قتل عام میکنند چرا به یاریشون نمی ریم . مگه ما نمیگیم ایران مملکت امام زمانه پس چرا دولت و ملت ایران وارد عمل نمی شن . شیعیان جهان چشم امیدشون به ایرانه پس چرا از دور فقط سیاست بازی می کنند به خدا شیعیان رو دارند سر می برن - سعودی های نجس دارن زهر چشم از شیعیان میگیرن حالیتونه - دنیارو برا چی میخواین - پس کو اون قدرت اول خاورمیانه - یا علی - هیهات من الذله
حسن
|
South Africa
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
پیشنهاد می دهم دولت اعلام راهپیمایی در تهران و دیگر شهرهای کشور علیه جنایات سعودی و دولت کثیف بحرین بنمایند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
کل یوم عاشورا کل ارض کربلا
اقای ما حسین (ع) است
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
جنگ شیعه و سنی نیست اشتباه نکنید
وهابی ها سنی نیستند روایت داریم دشمنان اهل بیت و ولایت حلال زاده نیستند
آل سعود حلال زاده نیستند
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
ایران باید الان خودش را نشان دهد راهش رو باید انتخاب کند شجاع باشد مثل امام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
شما چرا خودتونو ناراحت میکنید. این جنگ مذاهب نیست ویارو می خواد از کشورش دفاع کنه. مگه ایران هم اینجور نیستش؟
پژواک وجدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
نظرم را تکرار می کنم شایدغیرت شما تحریک
شود و مطلبی را که درمقایسه با نظرات فوق هیچ اشکال اخلاقی یا سیاسی نداشته
منتشر سازید یا بر عکس با عدم انتشار آن ناراحتی خود را نسبت به نویسنده رو نمایید!
-----------------------------
سعودیها ودیگر همپیمانان آنان باید بدانند که همپیمانی نظامی با بحرین طبق قوانین وعرف رایج بین الملل هرگز نمی تواند توجیه گر دخالت نظامی آنان در بحرین جهت سرکوب مردم مظلوم وحق طلب این کشور باشد . اینگونه دخالت نظامی سرکوب گرانه ی خارجی علیه مردم بی دفاع هر کشوری که باشد نقض آشکار تعهدات بین المللی دخالت کنندگان بشمار می آید وبه دخالت سریع و همه جانبه ی کشورهای دوست مردم آن کشور ومدافعان حقوق بشر جهت دفاع از حقوق حقه مردم مظلوم کشور مذکور که بلحاظ قوانین بین الملل نیاز به هیچگونه مجوزی ندارد ، مشروعیت می بخشد . رژیم سعودی ورژیمهای همپیمان نظامی آنان باید بفکر پهلوهای نازک وآسیب پذیر خود باشند که در اختیار ملتهای مظلوم این رژیمها قرار دارد . این ملنها حتما می توانند با عزم واراده ی فولادین خویش به عمر سرکوب گران ستمگر در اندک زمانی با یاری خداوند مظلومان ، خاتمه دهند وظالمان ودر باریان حرامخور آنان را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستند "وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون"
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
کجایی ای سازمان ملل؟ کجایی ای آمریکا؟ کجایید ای مدئیان حقوق بشر؟ شما که به کوچکترین مسائل ایران برچسب حقوق بشر میزنید، کجا هستید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
یه موشک سرگردان به پل بزنید
مهدی
|
United States
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
دست اندرکاران محترم سایت تابناک:
اقدامتان در انتشار این تصاویر دلخراش از ناآرانیهای بحرین به خصوص تصویر مردی که سرش از پشت متلاشی شده -آن هم بدون هیچگونه هشداری- بسیار غیرمسئولانه و غیرحرفه ای بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
حاکمان کویت ، عربستان و امارات اگر مرد بودند جلوی حمله صدام به کویت را می گرفتند ما ایرانیان آماده جهاد هستیم رهبرا فتوا بده
دانشجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
بوسه بر قبر پیمبر ممنوع! بوسه بر پنجه ی شیطان مشروع! چهره منحوسان آل سعود! ننگ برزشتی قاموس شما/ دین فروشان هم آواز جهود/ زود باشد که بگیرد ناگاه /شعله در خرمن سالوس شما/ گوشتان هست اگر،گوش کنید:/ بغض شب می ترکد درسحرگاه قیام /آل اسلام به پا می خیزد/ وفرو می میرد/ آخرین پت پت فانوس شما!/
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۲۶
به جای دعا کردن یه کاری بکنید هنوز ۴۰ سال نشده بحرین از ما جدا شده نیرو بفرستید تهدید کنید نشستید که بیاد حمایت کنه
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محمدعلی کامفیروزی سایت غنی سازی نطنز احمد متوسلیان پرونده اکبر طبری