وي درادامه به ديدار خود در همان ايام با كروبي اشاره كرد و گفت: در آن زمان بنا به توصيه آيت‌الله مهدوي كني به ديدار آقاي كروبي رفتم و در آن ديدار به آقاي كروبي گفتم كه با آيت‌الله مهدوي كني ملاقات كن، آقاي كروبي به من گفت كه شما فكر مي‌كنيد آيت‌الله مهدوي كني من را مي‌پذيرند، من خطاب به آقاي كروبي گفتم من را آيت‌الله مهدوي كني به اينجا فرستادند.
کد خبر: ۱۵۲۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۷ 10 March 2011
دبيركل جبهه پيروان خط امام و رهبري صبح روز پنج‌شنبه در اجلاس سراسري دبيران استان‌هاي حزب موتلفه در سخنان خود با اشاره به اهميت ايمان گفت: ايمان در مقابل كفر، جهل است و شايد براي هر اهل ايماني لازم باشد كه جاهلاني را در زمان خود با ايمان مقابله مي‌كند، بشناسد و در واقع لازم باشد كه دشمن‌شناس، كافرشناس و منافق‌شناس باشد و در مجموعه‌ي اين شناخت‌ها، شناخت منافق از همه سخت‌تر است.

به گزارش ایسنا حبيب‌الله عسگر‌اولادي با خواندن آياتي از قرآن درباره‌ي منافقين و خصويات آنها گفت: خداوند گفته است هرگز منافقين را نخواهد بخشيد. چراكه آنها قوم فاسق هستند و خداوند قوم فاسق را هدايت نمي‌كند.

وي خاطرنشان كرد: با تمسك به آيه‌هايي كه خواندم چهار نكته را بيان مي‌كنم، وظيفه دشمن‌شناسي براي همه‌ي ما است و اهل ايمان بايد بدانند كه وظيفه‌ي آنها دشمن‌شناسي است. البته دشمن فقط در جبهه مقابل نيست بلكه كساني هستند كه با پوشش ظاهري ضديتشان با ايمان از هر كافري بيشتر است.

عسگراولادي با بيان اين‌كه منافق‌شناسي كاري لازم و مشكل است، گفت: آقاي لاجوردي و آقاي مطهري از كساني بودند كه منافق‌شناس بودند. امام(ره) نيز همان روزهايي كه منافقين در شرايط جنگ مسلحانه بودند به نفاق تازه‌اي اشاره مي‌كردند و مي‌گفتند كه بايد مواظب نفاق تازه‌اي باشيد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود ادامه داد: به حمدالله رهبر عزيزمان در صحنه حاضر هستند و شايد در مورد همين دو عنصر در فتنه 88 خيلي‌ها وساطت كردند و مقام معظم رهبري در اغلب موارد خطاب به آنها مي‌فرمودند حسن ظن شما مي‌خواهد واقعيت را تغيير دهد، در حالي كه واقعيت چيز ديگري است.

عسگراولادي ادامه داد: مقالات سياسي زيادي در ارتباط با اين اتفاق‌ها نوشته شد، فرصت زيادي به آنها داده شد و گفته شد شما مي‌توانيد از اين فرصت‌ها استفاده كنيد، ولي آنها هر روز پر روتر شدند و خود را حق مطلق معرفي كردند.

وي در ادامه به جلسه‌ي پنج نفره خود و آقايان باهنر، كوهكن، آل اسحاق و ميرسليم با موسوي در اوايل روزهاي پس از انتخابات اشاره كرد و گفت: در آن جلسه ما 4 – 5 نفر صحبت كرديم و به ايشان گفتيم با توجه به اين‌كه مهلت شوراي نگهبان براي رسيدگي به شكايات بنا به تاكيد مقام معظم رهبري يك هفته تمديد شده است، اگر شكايت نكرديد برويد شكايت كنيد و اگر كرده‌ايد 7- 8 نفر را بفرستيد كه از شكايت شما پيروي كنند. آقاي موسوي نيز گفتند، من حرفي ندارم و فردا مي‌روم شكايت مي‌كنم و چند نفر را نيز براي پيگيري معرفي مي‌كنم و جلسه به خوبي به پايان رسيد. در آن جلسه غير از ما پنج نفر و آقاي موسوي كسي ديگري نبود و ايشان كسي را در اتاق نپذيرفته بودند و وقتي ما از اتاق بيرون آمديم، از اتاق‌هاي اطراف 40-50 نفر بيرون آمدند و ما از جلسه بيرون آمديم و خوشحال بوديم كه كاري انجام داديم، ولي متاسفانه فرداي آن روز ساعت 10 آقاي موسوي اعلاميه‌ي شماره 10 خود را بيرون دادند و مي‌خواهم بگويم نقش هواداران و كساني كه خود را اطراف شخصيت‌ها جا مي‌زنند موثر است.

دبيركل جبهه پيروان خط امام و رهبري ادامه داد: فكر نكنيد در عرض اين 20 ماه منظورم سه ماه قبل از انتخابات و 17 ماه بعد از انتخابات درمورد اين افراد كوششي نشده است.

وي درادامه به ديدار خود در همان ايام با كروبي اشاره كرد و گفت: در آن زمان بنا به توصيه آيت‌الله مهدوي كني به ديدار آقاي كروبي رفتم و در آن ديدار به آقاي كروبي گفتم كه با آيت‌الله مهدوي كني ملاقات كن، آقاي كروبي به من گفت كه شما فكر مي‌كنيد آيت‌الله مهدوي كني من را مي‌پذيرند، من خطاب به آقاي كروبي گفتم من را آيت‌الله مهدوي كني به اينجا فرستادند. آيت‌الله مهدوي كني به من زنگ زدند و گفتند كه از آقاي كروبي چه خبر؟ و من جواب دادم كه از ايشان خبري ندارم، چراكه از آقاي كروبي مايوس شدم و آيت‌الله مهدوي كني در جواب گفتند، چرا مايوس هستيد و نبايد از آقاي كروبي مايوس شويد و به ديدار آقاي كروبي برويد.

عسگراولادي ادامه داد: بعد از اين‌كه اين مطالب را به آقاي كروبي گفتم ايشان گفتند چشم فردا به ديدار آقاي مهدوي كني مي‌روم و اين كار را مي‌كنم، در آن جلسه نيز فقط آقاي كروبي و من حضور داشتيم و بعد از جلسه و صحبت‌هايمان كه تمام شد 24 نفر از اتاق‌ها بيرون آمدند و آقاي كروبي تا دم در ما را بدرقه كرد. ولي دو روز بعد ايشان چيزي را منتشر كردند كه خيلي بدتر از چيز‌هاي قبلي بود كه منتشر كرده بودند.

وي گفت: شما فكر نكنيد كه به اين‌ها فرصت داده نشد و به آنها مجالي داده نشد، خير، داده شد و آنها نيز در ابتدا همان‌طور كه اشاره كردم گفتند كارهايي مي‌كنيم و اين را به زبان آوردند، ولي بر عكس بدتر از گذشته كار كردند.

عضو شوراي مركز حزب موتلفه گفت: البته براي اين‌ها هنوز زمان باقي است. جا و راه باقي است. اما كاري كه در 25 بهمن كردند اين كار مستقيما دستور بيگانگان بود، حال با چند دست واسطه يا مستقيم.

وي ادامه داد: آنها گفتند كه مي‌خواهند در راستاي حمايت از مردم مصر و تونس اين راهپيمايي را انجام دهند، اما در اين اتفاق يك كلمه در حمايت از مردم تونس و مصر حرفي نزدند و ديديم كه بر ضد ولايت فقيه و اقتدار نظام حرف زدند.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود گفت: ما نبايد تندتر از رهبري و قوه قضاييه موضع بگيريم و عمل كنيم و من در مصاحبه‌اي كه داشتم گفتم هنوز آغوش ولايت باز است و هنوز فرصت تمام نشده است و مردم انتظار دارند كه اين اقدامات را آنها جبران كنند.

عسگر‌اولادي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به انتخابات خبرگان و صحبت‌هاي آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در اين جلسه گفت: در اين جلسه آيت‌الله هاشمي رفسنجاني حرف‌هاي خوبي را در مورد ولايت، انقلاب و كساني كه رفتارهاي غيرقابل قبول دارند مطرح كردند و وقتي ديدند آيت‌الله مهدوي كني براي رياست نامزد هستند ديگر كانديدا نشدند.

وي با اشاره به راي بالاي آيت‌الله مهدوي كني در اين انتخابات گفت: برخي نگران بودند كه در رقابت اين دو آيت‌حق چيز منفي درآيد. ولي خوشبختانه اين‌گونه نشد و آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني در مصاحبه‌اي كه داشتند گفتند جلسه صميمانه و خوب بود و موضوعي كه برخي نگران بودند كه دشمن از آن سوء‌استفاده كند به خوبي و حسن ختم شد و امروز اعضاي اين مجلس در خدمت مقام معظم رهبري هستند.

دبيركل جبهه پيروان خط امام و رهبري در ادامه به انتخابات دوره‌ي نهم مجلس شوراي اسلامي كه در سال آينده برگزار مي‌شود، اشاره كرد و گفت: در ابتدا بحث‌هايي بر اين بود كه انتخابات استاني شود و برخي از شهرستان‌ها نگران اين موضوع بودند و مي‌گفتند اين موضوع در آنجا جا نيفتاده است و به حمدالله در اين دوره چنين موضوعي اجرايي نمي‌شود و مثل دوره‌هاي قبل برگزار خواهد شد.

وي گفت: برخي از برادران و خواهران نگران هستند و مي‌گويند كه عده‌اي فعاليت‌هايشان را در شهرستان آغاز كرده‌اند و مي‌گفتند اين افراد پول به استان‌ها سرازير كردند و نگران اين موضوع بودند.

عسگر‌اولادي ادامه داد: چون مقام معظم رهبري در صحنه هستند ما بايد مجموعه‌اي از آنچه مي‌گذرد را به وسيله علما و بزرگان خدمت مقام معظم رهبري برسانيم و در جلسه‌اي كه با جامعتين داشتيم يكي از برادران كه به محضر مقام معظم رهبري رفته بودند گزارشي ارائه دادند و گفتند كه آقا در آن جلسه فرمودند كه ما نمي‌پسنديم اصولگرايان بيش از يك فهرست داشته باشند و معناي اين سخن اين است كه هركس خود را در خط ولايت و اصولگرايي مي‌داند بايد بداند كه وظيفه‌اش اين است كه اصولگرايان يك ليست بدهند و يك فهرست داشته باشند.

وي ادامه داد: همان فرد به نقل از مقام معظم رهبري در آن جلسه مطرح كردند كه مقام معظم رهبري در مورد اصلاح‌طلبان گفته‌اند كه نمي‌شود به آنها گفت بياييد و نمي‌شود گفت نياييد و در واقع آن فرد مطرح كرد كه استنباط در آن جلسه اين بود كه اصلاح‌طلبان مي‌آيند يعني اين‌كه در انتخابات شركت مي‌كنند.

وي ادامه داد: اصولگرايان بايد با هم كنار بيايند و وحدت داشته باشند و باهم تفاهم كنند، چرا كه آقا فرمودند ما نمي‌پسنديم اصولگرايان بيش از يك فهرست داشته باشند. در انتخابات خبرگان ديديم كه آيت‌الله هاشمي در حالي كه خود را محق مي‌دانستند براي اين‌كه جايگاه خبرگان به بهترين نحو حفظ شود، نامزد نشدند و اصولگرايان بايد با هم تفاهم داشته باشند و بر اساس وحدت عمل كنند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
الکساندر نوری فائقه دوستی اکرم امام اوغلو مصطفی سالاری کاداستر پرونده الکترونیک سلامت امیر حاتمی سازمان تأمین اجتماعی