بلیط پرواز عیدت رو با کمترین قیمت بخر
      
آنچه مسلم است نحوه برخورد با عاملین سایت نخستین بگونه ای نبوده که متنبه شده و از انتشار و ترویج افکار فاشیسم و نازیسم دست بردارند و بار دیگر نیز بر روی دامنه .ir که مربوط به ایران و در فیزیک نظری باید ثبت شود اقدام به راه اندازی همان سایت البته با حذف دو حرف لاتین کرده است.
کد خبر: ۱۴۸۴۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۷ 15 February 2011
پس از مدتی سکوت و انفعال، سایتی که اقدام به ترویج فاشیسم و نازیسم با نام حامیان پیشوا می کرد، باز هم فعالیت خود آغاز کرده و باز هم شاهدیم که بر روی دامنه (.ir) اقدام به این کار کرده است.

به گزارش خبرنگار تابناک اجتماعی، این فعالیت دوباره سایت حامیان هیتلر در حالی است که پیشتر پس از انتشار خبر «تابناک»، مسئولان وزارت ارشاد از برخورد با عامل این سایت خبر داده و سایت مذکور بلافاصله فیلتر شد.

بنا بر این گزارش، آنچه مسلم است، نحوه برخورد با عاملین سایت نخستین به گونه ای نبوده که متنبه شده و از انتشار و ترویج افکار فاشیسم و نازیسم دست بردارند و بار دیگر نیز بر روی دامنه .ir که مربوط به ایران و در فیزیک نظری باید ثبت شود، اقدام به راه اندازی همان سایت البته با حذف دو حرف لاتین کرده است.

گفتنی است، فعالیت این سایت خبری که در حالی است که به شدت مورد توجه رسانه های مخالف ایران قرار گرفته و از آن به عنوان فعالیت پیروان هیتلر در ایران یاد کرده اند.
اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: