منافقین با متشکل شدن هر چه بیشتر در فرانسه مجددا می‌خواهند ابتکار عمل را به دست گرفته و به تحرکات جدیدی دست بزنند که یکی از آنها برگزاری یک میتینگ بزرگ در ایام نوروز سال جدید ایرانی است
کد خبر: ۱۴۶۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۰ 06 February 2011
روز 17 ژوئن 2003 را روز از هم گسیختگی تشکیلات منافقین در فرانسه می‌نامند زیرا در این روز پس از حمله پلیس فرانسه به پایگاه‌های سازمان منافقین در پاریس و اور،شبکه نیرویی آنان متلاشی شده و همزمان با دستگیری مریم رجوی و تعدادی از سران نفاق، افراد زیادی از آنان به سایر کشورهای اروپایی و آسیایی فرار کردند.

به گزارش جوان آنلاین، اما از سال2010 میلادی با تلاشهای گروهک نفاق و پشتیباینی اربابان اسرائلی و آمریکائی این گروهک تروریستی پس از رای اتحادیه اروپا و خارج کردن منافقین از لیست تروریستی، مریم رجوی دستور تجمع مجدد تشکیلات مجاهدین در اور و استان والدواز را صادر کرده است. هم اکنون شبکه‌های مالی و نیرویی سازمان مجاهدین در قالب‌ها و چهره‌های جدید به فرانسه بازگشته و مجددا برای فعالیت‌های تروریستی و ارعاب ایرانیان سازماندهی شده‌اند.

اهداف گروهک نفاق را می‌توان در سر فصل ذیل به آن اشاره نمود:

سازماندهی این نیروها در هسته‌های پناهندگی، انجمن‌های حقوق بشری، انجمن‌های بی مرز، انجمن‌های ادبی، هنری و فرهنگی ایران ـ فرانسه، انجمن‌های حمایت از زندانیان سیاسی، انجمن‌های حمایت از خانواده ها، انجمن‌های دروغین با نام دانشگاه‌های ایران، انجمن‌های حمایت از کودکان زندانیان سیاسی، انجمن‌های نفوذی مختلف دانشجویی در تلفیق با هواداران جنبش سبز، هسته‌های لابی، هسته‌های اطلاعاتی برای جمع آوری اطلاعات ایرانیان، هسته‌های اساتید دانشگاه‌ها و... بدون آرم و نشانی از منافقین متشکل و وارد فعالیت نفوذی در عرصه‌های مختلف با ایرانیان، اعراب، یهودیان و فرانسوی‌ها شده‌اند. هدف آنان نفوذ در لایه‌های مختلف اجتماعی با متشکل کردن نیروهای ورزیده خود در قالب‌های اجتماعی و ظاهرا مردمی است تا بدین وسیله از تیررس مستقیم پلیس فرانسه خارج باشند.

طراحی فعالیت‌های مختلف دانشجویی، دانشگاهی، ایجاد شبکه‌های اجتماعی، جمع آوری اطلاعات، تلفن ها، اسامی، شغل افراد، محل زندگی و کار ایرانیان و راه‌اندازی تظاهرات‌های مختلف در خیابان‌های پاریس تحت عناوین قلابی و فریبنده از تحرکات جدید سازمان منافقین در فرانسه است.

شایان ذکر است همین نیروها در دو ماه گذشته طراحی حمله و اشغال سفارت ایران در پاریس را داشتند که با هوشیاری پلیس عقیم ماند.

فراخواندن افراد فراری لایه‌های مختلف تشکیلاتی منافقین از کشورهای اروپا، کانادا، استرالیا و برخی کشورهای آسیایی به فرانسه با هدف ایجاد سازماندهی بزرگ انجام می‌شود. منافقین با متشکل شدن هر چه بیشتر در فرانسه مجددا می‌خواهند ابتکار عمل را بدست گرفته و به تحرکات جدیدی دست بزنند که یکی از آنها برگزاری یک میتینگ بزرگ در ایام نوروز سال جدید ایرانی است. تحرکاتی که به نظر می‌رسد همچنان با تحت نظر قرار داشتن، چندان برای فرانسه و روابطش با ایران خوشایند نباشد!
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
پرویز فتاح بنیاد مستضعفان کمیته امداد مرتضی بختیاری سازمان سیا رحیمی جهان آبادی محاکمه نجفی کریمی قدوسی یوکیا آمانو