بازدید 116758

واکنش چمران به کارزار برکناری زاکانی از شهرداری تهران

رئیس شورای شهر تهران به کارزار جمع‌آوری امضاء برای برکناری شهردار تهران واکنش نشان داد و گفت: به این کارزارها توجه نکنید اینها کارزار نیست و نمی‌دانم چه بگویم.
کد خبر: ۱۲۴۶۸۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۱ 07 July 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از اکوایران، مهدی چمران پیش از آغاز دویست‌وچهل‌وهفتمین جلسه علنی شورای  شهر تهران در جمع خبرنگاران و در تشریح دستور جلسه امروز شورا گفت: در این جلسه ابتدا دو لایحه مطرح می‌شود که یکی از آنها مربوط به یک فوریت اصلاحیه حق غرف در میادین میوه و تره‌بار است که باید طبق روال هر ساله مورد بررسی اعضا قرار گیرد و تثبیت شود.

وی اضافه کرد: لایحه دیگر در مورد نمای بناهای شهر و بررسی آنهاست که شامل اصلاحیه در این حوزه می‌شود. در حال حاضر کمیته‌هایی در شهرداری‌های مناطق وجود دارد که تعدادی از اساتید دانشگاه پس از بررسی نمای بناها با تایید آنها پروانه برای ساخت بنا صادر می‌شود. لذا پیشنهاد اصلاحی در این حوزه مطرح شده که مورد بررسی اعضاء قرار می‌گیرد. همچنین در مورد دکه‌های عرضه گل و گیاه در شهر تهران نیز برای اجاره آنها امروز توسط اعضای شورا بررسی می‌شود و مصوبه آن به تایید اعضاء خواهد رسید. پس از آن نیز چند نام‌گذاری در دستور کار شورا قرار گرفته است.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص سفر معاون حمل و نقل شهرداری تهران به چین گفت: اصل رفتن ایشان بازدید از یک رام قطار ساخته شده در قالب قرارداد چین بود که باید این قطار چک و مورد تایید قرار می‌گرفت که این کار انجام شد و از قطار ساخته شده بسیار تعریف کردند. اگر طبق برنامه پیش برویم بهمن‌ماه این قطار وارد ناوگان خواهد شد. در مورد اتوبوس‌ها نیز باید ظرف چند ماه آینده حدود ۱۵۰ اتوبوس وارد ایران شود و قطعا پس از آن سرعت ورود اتوبوس‌ها به کشور افزایش پیدا خواهد کرد. در دیگر بخش‌های سفر نیز جزییات اداری در مورد قرارداد‌ها وجود داشت که خوشبختانه همگی انجام شده است.  

رئیس شورای  شهر تهران تاکید کرد: در مورد تراموایی که مقرر شده به کار گرفته شود دیگر به صورت ریلی نیست و همانطور که در صحن شورا توضیح دادم یک رام آن به صورت آزمایشی و با تاکید بر این‌که به صورت چرخ لاستیکی است همانند اتوبوس‌های سه کابین مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مسیر بی آر تی حرکت می‌کند و می‌تواند مسافرین بیشتری را حمل کند.

وی ادامه داد: این اتوبوس‌ها حتی می‌توانند بدون راننده مورد استفاده قرار گیرند اما فعلا این ریسک را انجام نمی‌دهیم و اگر این مد از حرکت خوب باشد و مورد تایید قرار گیرد بحث خریداری آن مطرح خواهد شد. گویا از نظر قیمت و میزان مسافری که جابه‌جا می‌کنند به صرفه است البته باید این موضوع بررسی شود.

چمران در پاسخ به سوالی در خصوص تعامل شهرداری تهران با دولت در حوزه حمل و نقل اظهار کرد: ما امیدواریم همان راه شهید رئیسی و تعامل در مورد حمل و نقل عمومی با همان صمیمت قبلی استمرار پیدا کند. البته نمی‌گوییم که مشکلی وجود نداشته مشکلات را عنوان می‌کردیم و از وزارتخانه‌های مختلف برای حل مشکلات تعامل خوبی شکل گرفته بود. لذا امیدواریم با مشکلات کمتر این مسیر ادامه پیدا کند چرا که این موضوع به نفع مردم است و به نفع دولت هست چرا که هر دولتی که بیاید می‌تواند به نفع خود از این دستاوردها استفاده کند.

وی تاکید کرد: تاییدیه‌ واگن‌ها را گرفته‌ایم البته شاید در میانه راه باز هم نیاز به تایید وجود داشته باشد اما امیدواریم که مسیر با مشکلات کمتر پیموده شود.

چمران در خصوص به کارگیری اتوبوس‌های جدید در ناوگان تصریح کرد: ۱۰۰ اتوبوس وارد ناوگان شهر شده و مورد استفاده قرار گرفته که بیشتر در مناطق غربی و جنوب غربی تهران مورد استفاده قرار گرفته است. در مورد دوچرخه‌ها نیز به شهرداری ابلاغ کردیم که دوچرخه‌هایی که دپو شده به هر طریقی که است مورد استفاده قرار گیرد.

رئیس شورای  شهر تهران در پاسخ به سوالی در خصوص کارزار جمع‌آوری امضاء برای برکناری شهردار تهران نیز گفت: به این کارزار‌ها توجه نکنید این‌ها کارزار نیست و نمی‌دانم چه بگویم. شهردار را شورای شهر تعیین می‌کند حالا هر تعداد امضاء هم جمع شده باشد دلیل این نمی‌شود که تغییری صورت بگیرد بلکه باید مسیر قانونی طی شود. از سوی دیگر تغییر مدیریت‌ها در میانه کار نتیجه‌ای جز متوقف کردن کار ندارد.

وی تاکید کرد: سیستم کشور ما کارزاری نیست بلکه انتخاب است اگر کارزاری باشد باید برای رئیس جمهور هم وجود داشته باشد که قطعا چنین چیزی امکان‌پذیر نیست.  

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۳
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱۰۳
کی شما رو انتخاب کرده؟ چقدر رای داشتید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
طرح این سوال نشانه نافهمی تو است نه قدرت جمله نویسی.
بهترین و خردمندانه ترین جواب را مهندس چمران به طیف امثال تو داده. جواب ابلهان الا خموشی
آقای خاتمی هم احمدی نژاد را از شرکت در هیئت دولت بیرون کرد.
این موجب محبوبیت احمدی نژاد شد.
پزشکیان این اشتباه را نخواهد کرد
شهردار اگر میخواست شهردار باشه مینشست سرجاش کارشو میکرد... البته بازم خوب شد که این چندوقت نبود اگر نه خدا میدونست چنتا پارک نابود میشد...،
پاسخ ها
مرق
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
ایشان نقشش را در انتخابات ماهرانه ایفا نمود و موجب تهیج افرادی که قصدی برای رای دادن نداشتند، شد. بقولی نامزد سیمرغ نقش مکمل شد.
مطالبه مردمی رو نمیشه بهش توجه نکرد ! این کلام شما خلاف مردم سالاری دینی است آقای چمران !!!! و اینکه نمیشه زورکی به مردم خدمت کرد !!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
مطالبه مردمی در انتخابات و از طریق صندوق رای انجام می گیرد نه در کارزار جمع آوری امضا که هیچ مبنای قانونی ندارد. اگر چنین موضوعی پذیرفته شود، از فردای روز پذیرش هر کسی یک کارزار راه اندازی خواهد کرد تا برای موضوعی که خودش به حق می داند، امضا جمع کرده و خواسته خودش را به جامعه تحمیل کند.
زاکانی باید بره!!! آدمی که ۲۴ ساعت رو حرفش نمیمونه به درد رفتن می خوره فقط!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
زاکانی باید بمونه
۰۰
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
واقعا!اما اگه بحث نمودن روی حرف هست جناب پزشکیان هم همه حرفه‌ای خودش را نقض می‌کرد.
مردم تهران با عدم پرداخت عوارض می‌توانند شورای شهر را مجبور به تعویض شهردار کنند.
حداقل صبر می کردند که یک هفته ای از انتخابات بگذرد و بعد شروع به قلع و قم مخالفین نمایند تحت عنوان کارزار...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
این کارزار مردمی است و بیش از یک ماهه که جریان داره!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
اشتباه مثبت زدم
دور آخری است که در شورا هستید مگر‌در مسیر خواست ملت حرکت کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
دو میلیون رای بیشتر آوردین پس فکر نکنید که ملت فقط شماها هستید. ما نگهش می داریم.
بهترین و با صلابت تمرین شهردار تهران بعد از قالیباف هست خدا حفظش کنه خیلی عالی بوده تو مدت کم
نا کی این آقای چمران باید در شورای شهر باشد چرا باز نشسته نمی شود این شورای شهر بچه درد میخورد جز از بین‌بردن بیت المال.
انشالله اگر همه چیز‌خوب پیش برود در دوره بعدی انتخابات شوراها پاسخ اقای چمران را خواهیم داد.
واقعا آدم دروغ گو بایستی برکنار بشود
حرف حق
اگر اینطور است چرا با آمدن رئیس جمهور قبل فورآ شهردار عوض شد مردم خواهان بر کناری فوری افراد سیاسی باز هستند که بجای رسیدگی به خواسته مردم لجبازی کردند و سیاسی کاری کارشان بود هر چه زودتر بهتر
حیف از رای که به تودادیم
ایشون و رفقاشون برای انتصاب آقای زاکانی قانون رو عوض کردن. معلومه که با نظر مردم برکنارش نمی کنن. خود ایشون با رای بسیار پایین رفته شورا خوب معلومه به نظر مردم اهمیت نمیده.
احسنت
دکتر زاکانی شهردار موفق وقابلی است
باتجربه باسابقه کاردان کارآمد ومدیر
آقای چمران ای کاش ذره ای از منش شهید چمران بزرگ را داشتید
پاسخ ها
@@محمد رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
چندتا پارک باید مسجد بشه بجای شور شعور لازمه ی اداره ی اموره
ایشان در انتخابات نشان دادند که چقدر بد اخلاق هستند و به هر کاری دست زدند و ما مربوط صحبت کردند من به عنوان یک تهرانی عارم آمد که ایشان شهردارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
صراحت ایشان در برابر از بین رفتن حق مردم بوده و گرنه فردی با شخصیت علمی و خدمتگزاری ایشان نیازی به بد خلقی ندارذ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
خوب شد مناظره داشتیم ادبیات آقای دکتر پزشکیان رو هم ملاحظه کردیم.
نیاز به کارزار نیست .زاکانی روحیه کار کردن را ندارد داخل مناظرات نشون داد در حد شهرداری تهران نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
بر اساس کدوم علم مدیریت به این رسیدید؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
اونایی که دمشون تو تله ضد حق خوری گیر کرده باید هم از افرادی شبیه دکتر زاکانی ناخرسند باشند و دست و پا بزنن برای تخیل حذفش.
چرانباید توجه کرد؟مردم حق دارند نخواستن عوض کنند...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
ان شاالله در انتخابات بعد مردم رای بدهند
چرا فقط فک‌ میکنید خودتون مردمید؟؟؟
در مناظره دور اول وقتی پزشکیان از زاکانی پرسید تو نامزد پوششی هستی یا نیستی؟ و آیا تا آخر میمانی؟ گفت من مستقل آمدم و پوششی نیستم و آمدم تا نگذارم تو رئیس جمهور شوی! بعدا انصرافش نشون داد که حرف پزشکیان درست بود و زاکانی دروغ میگفت. واقعا کسی که جلوی 85 میلیون ایرانی دروغ میگه آیا لیاقت شهراری یا هر منصب دیگری رو داره؟؟؟
بی خود می کنند کارزار جمع می کنند شهردار بهترین شهردار است و شجاعانه کار می کند
کلا بگوبرای مردم ارزش قائل نمیشویم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
مردم فقط شما و هم فکرانتونید؟؟؟
از اول هم نباید شهردار میشد در اندازه اش نیست
کاری با تیتر خبر ندارم ولی بد نیست یک مقدار این صندلی ها به جوان‌ترها سپرده شه؟ آقای چمران خودش نمی خواد بازنشسته شه؟
چرا اتوبوس وارد میکنین یعنی خودروسازها خودمون نمیتونن اتوبوس بسازن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
پزشکیان تون که دعوا داشت شما جلوی واردات ماشین خارجی را گرفتید حالا نوچه ها اومدن میگن اینجا درست کنن! با خودتون چند چندید؟!
شورا به شهردار بدهکار است
نه شهردار به شورا
بعنوان یک تهرانی اعتقاد دارم که زاکانی اصلا شایستگی شهرداری تهران را ندارد و اگر تغییر نکند قطعا در انتخابات بعدی هیچکدام از اعضای شورای شهر در رای من نخواهند بود.
شما توجه نکن آقای چمران
به کار خودت برس
انشاءالله انتخابات شورای شهر
تو هم به تاریخ خواهی پیوست
انشاله موفق باشید نظر مردم مهم نیست
وقتی نمیدونی پس نظر نده
بفرمایید پس باید به چه چیزی توجه کرد؟
بگویید حرف مردم برای ما اهمیت ندارد!
اقای چمران اتفاقا این کارزارها بسیار مهم هستند وشما باید به نظرات مردم احترام بگذارید امثال شما با رای ونظر مردم انتخاب شدین وخدمتگزار مردم هستین
فعلا به جای اختلاف اندازی به کارهای خودتون برسید. قبل از پایان دولت پزشکیان باید استعفا دهید و از سیاست برای همیشه فرار کنید.
این کارزار رقمی نیست این کار همان کسانی است که باید پاسخگوی گفتمان زاکانی باشند.
دروغ بدترین گناه است آقای ذاگانی باید عوض بشه
لااقل میزاشتین یک هفته از انتخابات میگذشت، بعد شروع که حذف مخالفین میکردید،
خدا به این ۱۳ ملیونی که رای مخالف دادن رحم کند
زاکانی دمت گرم،،،،
پزشکیان اصلا نمیتونه ایشان را بیرون کنه، چون همین ابتدا محکوم به دروغ گویی ونفاق خواهد شد.
زاکانی باید برکنار بشه
زاکانی شهردار موفقی بوده و برای تهران خیلی زحمت کشیده نیمه های شب دیدم تو خیابان سرکشی میکرده و به امورات شهر رسیدگی میکرده
گفتمان با تعامل در مقابل تریبون های کشوری نشانه شخصیت و اخلاق افراد است.
دقت کنین کادر تایید بالای هر نظر هست نه زیر آن چون اگه کادر زیر رو علامت بزنین ممکنه نظر برعکس ثبت بشه
در مدتی که آقای زاکانی شهردار تهران شدن،اولین چیزیکه هر کسی متوجه شد کثیفی کوچه هاو خیابون های شهرمون هست. ایشون توانایی مدیریت جاروکشی و نظافت شهر رو هم ندارن متاسفانه
آقای چمران شما را هم همین مردم به مسند نشانده اند ، حالا چی شده که خواسته مردم را نادیده میگیرید ؟ مگر غیر از این هست که ایشون و شما باید خدمت گذار همین مردم باشید ؟! پس چرا اینگونه از بالا به مردم نگاه میکنید و خواسته ی آنها را عدم حائز توجه میخوانید ؟!؟
چرا همه چیز را سیاسی می کنید یک دوره بحث انتخابات بود و هرکسی یک حرفی می زد و طبیعی بود ، هم اکنون اقای زاکانی در حال کارهای بزرگی برای تهران هست نباید بی درایت بود وهمینجوری تخریبش کرد ، ایشان بی صدا و شلوغ کاری دارد کارمی کند و تاکنون هم صحبتی از فساد مالی درنیامده وپاکدست می باشد ، کرباسچی و ملک مدنی یادتون نرود.
باید بره،مردم تهران را رها کرده.
خدا رحمت کنه چمران اصلی را ..اون مرد بود
آقای زاکانی دوست داریم.
اقای زاکانی بهترین،،مقتدرترین شهردار هستد گفتندحقیقت تلخ است،
رئیس جمهوری توان یک سخنرانی را ندارد وحتی انشا رواز روخوانیرهم بلد نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
نگید تورو خدا، ایشون بیست سال مسافر کشی کرده و تا آخر وایساد که آقای پزشکیان رئیس جمهور نشه
دکتر زاکانی شهردار قابلی هست و دنبال کار و خدمت است
آقای چمران همانهایی که به شماهارای دادن تابرمسندقدرت بنشینیدهمانها هم کارزار راامضا میکنند که شماروازاون مقام حذف کنند.
ببخشید
به عرض برسانم که خود چمران هم باید برکنار بشه چون تمام گرانی کرایه ها تاکسی و اتوبوس بی آرتی همه از این شورا شهر بلند میشه
خود شورای شهر باعث گرانی و تورم هست هیچ حق بی نداره که بخواد راجع به اخراج شهردار یا سایر کارکنان نهاد زیر مجموعه شهرداری تعیین تکلیف کنه اتفاقا خود آقای چمران باید اخراج بشن
کارزار قانونی نیست ولی علامت و نشانه است و ممکن است اگه آزادی کامل باشد به خیلی از آقایان سطح بالا بالاها هم برسد.
بنده به عنوان یک تهرانی که در مرکز شهر زندگی می کنم(راه آهن، شوش و مولوی) شاهد تلاش های آقای زاکانی در این چند سال بوده ام ایشان محل زندگی بنده را متحول کرده اند و معتاد ها را جمع کردند، هر روز که با ماشین بیرون میروم شاهد پروژه های متنوع هستم که برای کاهش ترافیک استارت خورده اند، همچنین اتوبوس های جدید و ایستگاه های متروی جدید. آقای زاکانی برای پایین شهر خوب کار کرده اند شاید مردم بالا شهر متوجه نشده باشند.
آقای حناچی بهتر بودن آقای زاکانی فقط تونسته توی فقط توی حمل و نقل شهری مشکل ایجادکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
یا راننده but هستی یا راننده تاکسی
پیشنهاد میکنم شهرداران باانتخاب مستقیم مردم تعیین ,(مانند ترکیه) وشوراهای شهر حذف شوند،زیرا خروجی شوراها طی این چند سال مثبت نبوده واکثرا فکر منافع شخصی خود بودند ومانع کارهای اساسی شهردار
باسلام من چیزی که متوجه شدم مشکل رئیس جمهور داريم شهردار را بیخیال جلیلی خوب نبود ولی دکترپزشکیان خیلی بعید بتونه از پس این کار بربیاد خدارحم کنه چی در راه
وضعیت نظافت شهر بداست نظارتی بر کار پیمانکاران تعمیر پیاده رو ها نیست و بسیار سست ووقت کشی میکنند وضع درختکاری اصلا خوب نبود.
زاکانی با کدام مدرک شهردار شده
دروغگوها را بیرون کنید.
دکتر زاکانی فردی شایسته و کاردان ودلسوز و انقلابی هستن اونایی که دم از کارزار میزنن کاملآ مشخصه که ضد مردم هستن و رفاه مردم رو نمی‌خوان
آقای چمران سری بعد که انتخابات بشه شما هم می‌روی کنار دوست عزیز ت جلیلی ازاین ملت انتظار رأی نداشته باش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
اتفاقاً ما به بهترین آدم ها مثل آقای چمران و زاکانی رأی خواهیم داد به کسانی که حسابشان پاک هست
همه چی خوبه بر پا ارام باشید گذر کن از این فتنه جناب زاکانی من می بودم خودم می رفتم چون انتخاب این دولت یه جوریه اذیت می شی
همهشون سر و ته ی کرباسن . فقط شهردار ژان والژان . من به اون رای میدم
منصف باشیم و قضاوت درست کنیم من هم مشکلی داشتم که مربوط به شهرداری میشد سالها با زیر میزی و رشوه نگذاشتند کارم پیش برود ولی در دوره آقای زاکانی حل شد
مهندس جان
دوست داریم شما هم عطر و بوی دکتر چمران را داشته باشی و از کسانی اخلاق محور و متواضع و مانند شهید چمران پرکار و بی هیاهو جهت این پست کلیدی استفاده کنید.
یادمون نره موقع انتخابات شورای شهر هیچوقت به چمران رای ندهید
پزشکیان چهارسال میخواد رئیس جمهور باشه ودور بعدنیست برچه اساسی میخواد درتصمیمات کلان بلند مدت انتصاب کنه؟
کسی که حتی یک کلمه حرف ویا ایده وبرنامه ای از خودش نداشت چطور میخواد شهردار عوض کنه؟ حتما بانظر کارشناسانی مثل ظریف وجهرمی وخاتمی !بسی تاسف
پارک جوانمردان داره نابود میشه آب نمیدن به درختاش درصورتی رودخونه از وسطش داره رد میشه
زاکانی دیگر بین مردم‌‌ جایگاهی ندارد
مردم حق دارند شهردار را نخواهند
بهترین گزینه برای شهرداری محسن هاشمی هست فردی با تجربه و دلسوز
زاکانی ادم پر حاشیه ای هست که در مناظرات بشدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت
پاسخ ها
آتنا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۹
بس شما دنبال خدمت به مردم نیستی ظریف و بیارید انگلیسی صحبت می‌کنه کیف کنید
شهرداری هیچ ربطی به رئیس جمهور نداره و نمیتونه دخالت کند
چرا چمران عوض نمیشه ؟
زاکانی پرتوان ،نابغه ، عالی
زاکانی عالیه برای شهرداری وزحمت زیادی کشیده
بااحترام.، آقایان عزیز و بزرگوار، تورا به قرآن،، بکشید کنار، بذارید یه نفر دیگه هم بیاد، ارث پدری که نیست، من جوون بودم، آقای چمران رئیس شورای شهر تهران پیر بود، من الآن پیرشدم،
بهترین کشنده ها و اتوبوس ها در دنیا توسط اروپا و کشور سوئد (اسکانیا و ولوو و مان)ساخته میشود ای کاش جاده ها و داخل شهر را با این اتوبوس های بی کیفیت پر نکنید
خدا رحمت کند شهید والامقام چمران را..کسی از زندگی راحت خود چشم پوشید و به شهادت رسید.. شهیدان عزیزتر از جان هستن که آنها را برای پله ترقی به میان سایت بکشیم..آقای شورای شهر ..شما کلا از مسیر چرایی تشکیل این شوراها دور شدید..تهران این همه مشکل دارد..آیا یک سایت رسمی درست کردید که کندکاریهای شهرداری و شورا رابه مردم نشان دهید..در تمام دنیا شهردار ......مردم هستند ولی در ایران برعکس شده..آقای صابر خراسانی شعر تو عوض کن..چون قرار نیست پیرمردها فسیل شده دست جوانها رو بگیرن..خود شخص رییس شورای شهر تهران را باید با کارشناسان در رسانه ملی به مناظره گذاشت..
ما پشت شهرداران دکتر زاکانی هستیم....لطفا بمااااااند
فعلاوقت جواب دادن نداره مشغول ساخت سکه بیست گرمی کوشیدن گوشت برای ارسال درب منازعه سرش شلوغه
انتقاد سازنده به نفع کشور و ملت است،اما با ایمیل و ادرس فرستنده کمی بعضی مردم ترس ایجاد میکنه که اصلآ سازنده نیست، نخبه هایی در کشور موجود است که گمنام ماندن چون پارتی ندارن اما درخصوص شهردار عوض کردن هیچ چیزی تعقیر نخواهدکرد. دیگری هم که بیاد باز هم عین همین خواهدشد یا بدتر چون جایی که درآمد کلان هست، این پول لعنتی خود فساد ایجاد میکند چون پیوسته بهم است، و قانون اجرا نمیشود کسی که خلاف ثابت شد باید مجارات شود
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم