بازدید 4843

واکنش در وزارت کشور به فراخوان‌های جشن پیروزی

میراحمدی گفت: دوستان در ستاد پزشکیان تاکید کردند که ما معتقدیم باید حرمت ماه محرم حفظ شود و شخص پزشکیان نیز به این موضوع تاکید دارند.
کد خبر: ۱۲۴۶۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۸ 06 July 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، با پایان یافتن انتخابات و اعلام نتایج آرا، فراخوان‌هایی در فضای مجازی با هدف دعوت مردم به حضور در برنامه‌های جشن پیروزی رئیس‌جمهور منتخب منتشر شد و این فراخوان‌ها همچنان در حال انتشار است.

سیدمجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفتگو با فارس، در پاسخ به این سوال که آیا این برنامه‌ها از سوی ستادهای رئیس جمهور منتخب اعلام شده و دارای مجوز است، گفت: در این رابطه چندین مرحله با ستادهای تبلیغاتی آقای دکتر پزشکیان و مسئولان امر در وزارت کشور گفتگو کردیم، بنده خودم با آقای صالحی امیری و برخی از همکاران ستاد آقای پزشکیان صحبت کردم و آنها تاکید کردند که برنامه‌ای برای پیروزی آقای پزشکیان به معنای اینکه به صورت جشن باشد، نخواهیم داشت.

میراحمدی تصریح کرد: دوستان در ستاد آقای پزشکیان تاکید کردند که ما معتقدیم باید حرمت ماه محرم حفظ شود و شخص آقای پزشکیان نیز به این موضوع تاکید دارند.

میراحمدی تصریح کرد: به مسئولان ستادهای آقای پزشکیان گفتم که فراخوان‌هایی در فضای مجازی منتشر شده که مردم را به حضور در جشن پیروزی آقای پزشکیان دعوت می‌کنند و مسئولان ستاد تاکید کردند که این فراخوان‌ها هیچ کدام از جانب ما نیست و اصلاً ربطی به ما ندارند و مورد قبول ما هم نیست.

معاون امنیتی وزیر کشور ادامه داد: تاکید مسئولان ستاد آقای پزشکیان این بود که اگر بخواهیم به شکرانه پیروزی برنامه‌ای هم داشته باشیم در اماکن سربسته که به صورت قانونی مجوز آن هم کسب شده باشد، برگزار خواهد شد که آن هم به صورت جشن نخواهد بود.

وی افزود: همچنین مسئولان ستاد آقای پزشکیان گفتند که برنامه‌ها با رعایت شئونات اسلامی و به گونه‌ای خواهد بود که حرمت ماه محرم حفظ شود.

میراحمدی با اشاره به احتمال وجود دست هایی برای شیطنت در پشت ماجراس فراخوان‌ها، تاکید کرد: انشالله با آگاهی و بصیرت مردم ما شاهد مشکل خاصی نباشیم همانطور که از شب گذشته تاکنون با آگاهی و تلاش مردم راهبردهای کسانی که به دنبال شیطنت هستند، خنثی شده است در ادامه نیز همین گونه خواهد بود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم