بازدید 5763

حمله به رونالدو: یک نسل فوتبالی را نابود کردی!

نیل ریولو، کارشناس فوتبال فرانسوی، بعد از حذف فرانسه شدیدا به رونالدو تاخت.
کد خبر: ۱۲۴۶۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۲ 06 July 2024


به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، کریستیانو از ششمین جام ملت‌های اروپای خود بدون گلزنی کنار رفت. رکوردی که مدت‌ها به دنبال آن بود و برایش وسواس داشت. وسواسی که شاید به ضرر پرتغال تمام شد.

لجبازی برای رسیدن به یک هدف تاریخی، عواقب منفی خود را به همراه داشت. حتی از روی نیمکت هم او بالاتر از حد معمول حمایت می‌شد. او تمام دقایق دو بازی تعیین کننده مقابل اسلوونی و فرانسه را بازی کرد. علی‌رغم گزینه‌های جایگزین روی نیمکت مانند دیوگو ژوتا یا گونچالو راموس، هرگز فرصت کافی برای حضور در میدان پیدا نکردند.

دنیل ریولو، یکی از تحلیلگران ارشد "RMC Sports" در انتقاد از رونالدو گفت: «کریستیانو یورو 2024 را برای پرتغال خراب کرد. پرتغال تیمی است که دوستش دارم و این را همیشه گفته‌ام، چون بازیکنان فوق العاده‌ای دارد. بعد از سال 2016، زمانی که آنها قهرمان یورو شدند، به شکلی باورنکردنی در دو جام جهانی و یک یوروی دیگر نتوانستند خوب نتیجه بگیرند.»

ریولو ادامه داد: «می‌دانم که کریستیانو رونالدو یک اسطوره است، اما سال‌هاست که او حق دیگر ستاره‌های جوان را خورده و هیچ کمکی به این تیم نمی‌کند. ما او را مقابل فرانسه دیدیم و عملا پرتغال با ده بازیکن بازی کرد. من دوست ندارم او را اینطور ببینم. رونالدو یک اسطوره است و همچنان او را ستایش می‌کنم، اما او مانع از پیشرفت پرتغال در یورو و رقابت‌های دیگر شده است.»

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم