بازدید 27625
سخنی با آقای دکتر پزشکیان/

آقای رئیس جمهور! سلام! حواستان هست؟!

آقای دکتر پزشکیان! ریاست محترم جمهور! ریاست محترم قوه مجریه! مسئول اجرای قانون اساسی!رئیس شورای عالی امنیت ملی! رئیس شورایعالی فضای مجازی!
کد خبر: ۱۲۴۶۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۳ 06 July 2024

 سلام علیکم!

شما نهمین فردی هستید که در ساختمان سفید شماره 123 خیابان پاستور بر صندلی قدرت تکیه می زند،  صندلی ریاست جمهوری در ایران 45 ساله است اما این اولین بار در تاریخ "ایران ما" است که "جمهور" مردم یک کرسی مستقیم در قدرت دارند، ما مردم ایران این کرسی نادر و بدیع را مدیون پیوند دو بال تمدن ایرانی یعنی: "اسلامیت" و ایرانیت" در بهمن 1357  هستیم، حواستان باشد کاری نکنید که خروجی اش  این باشد یکی از این دو بال، تضعیف شود، آنوقت همه مان "سقوط"  می کنیم و از آن بدتر ایران هم می میرد!

پزشکیان نهمین رییس جمهور ایران شد

این صندلی دو "شهید" و یک "جانباز" بر خود دیده است، این یک صندلی عادی نیست! قدر بدانید!

آقای رئیس جمهور!

مردم حتما از "وضع موجود" ناراضی بودند و هستند که به شما رای دادند، وقتی روی کرسی جلوس کردید، مسعود پزشکیان دوره انتخابات را "کاملا" کنار بگذارید ! دیگر عصبانی و هیجان زده نشوید، صدایتان را بالا نبرید، همان تصویری که از شما در ایام انتخابات بر جا ماند که ترجمه عامیانه اش می شود: یک  آدم داش مشدی"  ! همان باشید!  پشت میز رئیس جمهور هم "باید داش مشدی " بمانید!

آقای دکتر پزشکیان!

شما فقط سه میلیون با منتخب بعدی مردم فاصله دارید، پس مغرور نشوید لطفا! رئیس جمهور آنها هم باشید، نگذارید حس کنند که کسی هستید که فقط "لج" شان را در می آورد، با آنها هم حرف بزنید، آن ها را هم به عنوان یک "واقعیت" به هواداران و حامیان خود بقبولانید نه به عنوان "دشمن" ، ما ایرانی ها هیچ وقت نباید دشمن هم باشیم! این را به آن شانزده میلیون و اندی انسان شریفی که به شما رای دادند، مدام گوشزد کنید!

آقای دکتر!

شما اولین  "رئیس جمهور اصلاح طلب" بعد از 20 سال هستید،انصافا نبرد سختی را بردید، نوش جان تان!

یک ماهه،ستاد خوبی راه انداختید،حامیان خسته و ناامید خودتان را بسیج کردید، نخبگان خودجوش و جهادی! آمدند و برایتان تبلیغ کردند ،بسیجی وار! تردید مرددها و 6 میلیون تحریمی را برطرف کردید، دو جواد، ظریف و آذری جهرمی مایه و سنگ تمام گذاشتند و "جواب" گرفتند، آفرین! ما اهمیت و شیرینی این پیروزی را می فهمیم، ولی لطفا از فردا راه نیفتید که "پیام 15 تیر را گرفتی؟" این راه را یک بار بعد دوم خرداد 76 رفته اید! دوباره از این سوراخ نگزید و گزیده نشوید!

آقای دکتر پزشکیان دوست داشتنی!

لطفا  گول نخورید! گول چاپلوس ها و تحکیمی های سابق حریص هیات مدیره های دولتی را نخورید! لطفا گول اصلاح طلب های شمیران نشین و صورتی که همه شان یک عکس یادگاری با آقای خاتمی در جماران دارند، را نخورید!

 هر را که بهتر بود منصب بدهید ! هرکه ! حتی اگر سجاد جلیلی، پسر دکتر سعید جلیلی رقیب تان باشد، جناحی عمل نکنید! اتوبوسی مدیری نیاورید و نبرید، شایسته ها را نگه دارید و عذر بقیه را بخواهید حتی اگر فامیل دور آقای هاشمی باشد!

آقای رئیس جمهور!

 همه مردم را ببینید! بازهم به قلعه حسن خان بیایید، بی ادعا و بی ریا و بی تبلیغات، اخلاق خوب "رجایی" را داشته باشید: ساده زیست بمانید! مردم را فقط از پشت شیشه دودی بنزهای حفاظت نبینید! شما مستاجر این مردم هستید و حقوق تان از جیب تک تک ایرانی هاست که باید حلال کنید!

آقای دکتر!

"وعده" مهم شما و دغدغه "همه" ما ایرانی ها از چپ و راست تا پیر و جوان، "اینترنت" است، این وضع اینترنت و فیلترینگ در شان مردم ایران نیست، همه تلاش تان را بکنید و ما هم حامی شما هستیم که فیلترینگ فعلی، چیزی که مردم از آن احساس بی حرمتی می کنند را اصلاح و تعویض کنید، حتما نه فوری و انقلابی! موضوع حساسی است که حتما  "باید" حل شود ولی حساسیت ها و سوءتفاهم برانگیزی های خاص خود را هم دارد، این ملاحظات را در نظر بگیرید، همینطور در موضوع حجاب وگشت ارشاد که یکی از گسل های فعال شده و خطرناک است را فعال تر نکنید!

آقای دکتر پزشکیان اهل بیتی و حافظ قرآن و نهج البلاغه!

راستش خود من هم به شما رای دادم پس اجازه دارم به یک رای دهنده هم به نماینده مستقیم ام در حکومت بگویم:

علی(ع) را هیچ وقت فراموش نکنید!  بازهم برایمان نهج البلاغه بخوانید، ولی لطفا از این بعد که رئیس جمهور ما شدید، کمی آرام تر و شمرده تر که بهتر بفهمیم!

آقای رئیس جمهور! فرمایش امیر المومنین علی(ع) را باور داشته باشید که "موافقت زیاد از نفاق است و مخالفت زیاد از کینه" اطراف تان از "منتقد" پر کنید نه کیف کش و کت نگه دارها ! آقای دکتر پزشکیان، مثل مولا از موضوع "بیت المال" کوتاه نیایید، "شمع بیت المال" در نهاد ریاست جمهوری نباید برای جز مردم بسوزد، چراغ های این امارت زیبا فقط باید برای حل مشکلات اهالی ورزقان و بردسکن و جهرم و مهاباد و بافق و نجف آباد و... روشن شود، نه جلسات که نقل محفل اش کاسبی و تقسیم غنایم باشد!

آقای رئیس حمهور!

آن 50 درصد هموطنان ما که "قهر" شان را ادامه دادند و رای ندادند هم ایرانی هستند، رئیس جمهور آنها هم باشید، همانانی که اگر دشمن خارجی گوشه چشمی به ایران عزیزمان داشته باشد، از لس آنجلس و تهران جلس و استهکلم و برلین و لندن و هامبورگ هم اعزامی خواهیم داشت و  آنها را در خاکریزهای غیرت خواهیم دید، ضد اسلام و خدا و پیغمبر و مقدسات هم نیستند، ولی حسابی شاکی هستند  شما به سمت شان بروید، حرف های آنها را هم بشنوید، این افتخار را در دوره  مستاجر بودن در ریاست جمهوری برای خودتان رقم بزنید که این کار بزرگ را کرده اید!

آقای پزشکیان!

حکمرانی ملی مان را درست کنید، کلاس کار ایران را بالا ببرید! "ایران قوی " را بسازید، خودتان را رئیس پروژه "قوی کردن ایران" بدانید! ضعف اصلاح طلب ها سلبی بودن آنهاست، هم این است که می توانند از ناطق نوری و سعید جلیلی هیولایی بسازند و پیروز انتخابات شوند، است، این رفتار اصلاح طلبی بر روی رقیب اصولگرایش هم اثر گذاشته و آنها را که ذاتا محافظه کار هم هستند را مجبور به واکنش های متقابل می کند و خیلی از وقت و انرژی مملکت صرف همین بحث ها می شود، یک بار این بازی را عوض کنید و دراین گردونه جور دیگری بازی کنید!

 راه نجات ایران بین این و آن است: اصلاح طلبان باید کمی اصولگرا شوند، مثلا حساسیت بیشتری نسبت به توانمندی ها و دستاوردهای نظامی کشور به خرج دهند و از آن سوی اصولگرایان هم واقعا اصلاح طلب شوند و مثلا قبول کنند که شیوه فعلی گشت ارشاد، درست نیست و قابل تداوم نیست و این راهش گفتگو و انصاف است!

 آقای رئیس جمهور ! مواظب مردم ایران باشید، آنها خیلی خسته هستند،هرکاری می توانید بکنید که سنگینی تحریم و گرانی از دوش مردم برداشته شود ، این مردم خیلی نجیب هستند، بقول خودتان کار را به کارشناسان بسپارید و به عقل نخبه ها اعتماد کنید، جلسه و کمیسیون بروید، ولی برای موکلان مستقیم خود، یعنی مردم هم وقت مشخص بگذارید، این حق آنهاست.

 انصاف بدهید که دو رئیس جمهور اصولگرا که رقیب شما بودند در زمینه ارتباط با توده مردم موفق تر عمل کرده اند، از تجربه آنها استفاده کنید، سفرهای استانی را تعطیل نکنید، اما با کمک بچه های شریف آن را  هوشمند و امروزی کنید، تجربه ها را دورنریزید حتی اگر ضعیف ترین وزیر کابینه رئیسی باشد.!

راستی آقای دکتر ! تا دیر نشده از دل اصفهانی ها دربیاورید ! انگار اصفهانی ها یک دلخوری و کدورتی با شما پیدا کرده اند که  در این انتخابات ، کمترین رای در شهرهای بزرگ را به شما داده اند، به نفع ایران است که سوتفاهم اصفهانی ها با شما بعنوان "رئیس جمهور" برطرف شود.!

 آقای رئیس جمهور ! مواظب دین و دنیای مردم ایران باشید! خدانگهدار شما !

16 تیر 1403/ بهمن هدایتی

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲۲۷
الان یادتون اومده؟
پاسخ ها
وحید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
یادآوری هیچوقت بد نیس
شهلا احمدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
سلام . .سپاس از یادداشت اقای هدایتی چه با وقار و رعایت ادب و احترام با رئیس جمهور منتخب مردم صحبت کردید.. آفرین بر شما .. که ادب و احترام و اخلاق مداری را پیشه گرفتید و در عین حال که حرف دل زدید .. قوت و انگیزه ای نیز به رئیس جمهور منتخب دادید گفتید .. شیر مادر حلالتان. کاش ما هم از شما رسانه ای های اخلاق مدار درس بگیرید و قلم و عقل و کلام را به هر سو به ناحق نچرخانیم.. ای کاش
حمید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
خداشکرطالبا رای نیوردن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
تابناک برو ئنبال کارت...قبل از انتخابات سمت رئیس جمهور منتخب غش کرده بودی حالا داری به نعل میزنی...البته 3تا به میخ زدی یکی به نعل
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
فقط تو رو به خدا بنزین رو جناحیش نکنید.
بزارید حمل و نقل سالم بمونه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
عمل کرد پزشکیان به عنوان رییس جمهور

مانند یک هندوانه در بسته است. برای

شادی کردن بابت پیروزی او در انتخابات

زود است.

بعد از یک سال می توانید عملکرد او را

قضاوت کنید. پس کمی خودتان را کنترل

کنید.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
مگر خیابانپاستور تبدیل به شهیدرییسی نشد؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
باز اسم عدالت خواهی و عدالت زبانی را گذاشتند تجزیه طلبی!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۲۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چی یادش اومده ؟ ببین برادر من یه هموطن سنی توام ، باور کن برعکس سوءتفاهم هایی که درست کردن سیدناعلی هم
، راهبر و پیشوای ماست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
من اصفهانیم،کلا در اصفهان نگاه به سمت اصلاح طلبان ضعیف است،دلیلش را هم بردن آب اصفهان به کویر یزد و کرمان میدونند،توسط آقایان رفسنجانی و خاتمی عزیز،اما نمیدانند یا نمیخواهند قبول کنند که محمود هاله ی نوردیده،با ندانم کاری و منحل کردن آب منطقه یی،زاینده رود را خشکاند،همون محمودی که در انتخابات دو مرحله ایی،با رأی اصفهانی ها،تونست آقای رفسنجانی را شکست دهد و بشود رئیس جمهور!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، به پزشکیان تبریک گفت
اما
حسن نصرالله هنوز هیچی نگفته


خب واقعا انگار فرق داره کی رئیس جمهور بشه !!
مهربان توسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
انشاا...بهترین پاکدستی تمرین و قوی تمرین نیروهای اصلاح طلب و اعتدالی در کابینه دولت وحدت ملی دیده شود و برا معاون اولی دکتر جهرمی یا دکتر ظفرقندی یا....
ناشناس
| United States of America |
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
پزشکیان اول از همه باید به خواستهای ۱۶ میلیونی که به امید تغیر بهش رای دادن و ۳۰ میلیونی که از از وضع موجود ناراضیاند ولی دیگه امیدی به صندوق رای ندارند رو توجه کنه . این ۳۶ که اکثریت جامعه هستند و خواسته ها و نظراتشون از طرف حاکمان نادیده گرفته شده. اون ۱۳ ملیون باقیمانده یا همیشه حاکمیت به صورت یکدست در اختیار نظرات و سلایقشون بوده و یا (در معدود مواردی که دولت رو در دست نداشتند) نهاد های نظارتی, قانون گذاری , امنیتی, اقتصادی , صدا و سیما و تریبون های نماز جعمه و دیگر نهادهای ثروت و قدرت در خدمت نظراتشون بوده و به قول اون خانوم که توی تلوزیون گفت مملکت در بست مال اونا بوده . البته در مراردی که خواستهای این ۱۳ میلیون اقلیت در منافات با خواستهای ۳۶ میلیون اکثریت نباشه , شایسته است که رییس جمهور منتخب بهشون توجه کنه.
مرتضی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بسیار عالی نوشتید ، به عنوان کسی که به دکتر پزشکیان رای دادم ، امیدوارم صمیمیت و صداقت ایشان همچون مرحمی شکاف های اجتماعی را ترمیم کند ، خصوصا دلجویی از خانواده‌هایی که در اعتراضات مردمی عزیزشون رو از دست دادن ، ایشون انسان شریف و با اخلاقی هستند ، انشاالله خداوند متعال هم یار و یاور ایشان باشد تا ایران گلستان شود ، برای تمام ایرانیان ، اقوام و مذاهب گوناگون ، انشاالله
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
کاش انتخابات به مرحله سوم می رفت شاید اینطوری مردم بیشتر حرف دلشون رو میزدن. الان دیگه یواش یواش تریبون ها خاموش میشن و کسایی هم که میخوان حرف ناخوشایند بزنند کنار زده میشن. راستی پزشکیان کجاست الان ؟ جلیلی برده بود اینقدر سوت و کور بود فضا.؟؟؟ خوب این هم موافق خرید جت از روسیه هست به خدا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
دیروز که پزشکیان فقط از رهبری تشکر کرد
قطعا پزشکیان باید طوری عمل کند که ۵۰درصدی که قهر کردند انتخابات بعدی مشارکت کنند.یعنی عمل به وعده ها و مهمترین آنها لغو تحریم ها
پاسخ ها
حامد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
این پیش بینی بندست با شناختی که از پزشکیان واکثر اطرافیانش دارم...مشکلات دوره ی بنی صدر با درجه قدرت 100برابری در انتظار ماست...برای ریئسی گریستید و به مخالفش رای دادید...واقعا که غیر قابل پیش بینی اند ملت ایران
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
مردم ساده لوح
آیا کاندیداهای شکست خورده در جایگاههایی خوانند بود که چوب لای چرخ دولت جدید بگذارند ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
دولت 13 کاری کرد ک مردم سریعا خواستار تغییر شدن. اگر انتخابات سال بعد بود هم صد در صد هین اتفاق تکرار میشد و رئیس جمهور بعدی حتما اصلاح طلب بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
هنوز نیومده شروع شد...نخیر نذاشتن و نمیزارن...وقتی میدونی چوب لای چرخت میره برای چی کاندیدا میشید...ما مردم غیر سیاسی و غیر حزبی که بازیچه ی شما نیستیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
خيلی بده آدم تو بازی بگه ما بازيچه نيستيم
ناشناس
| Netherlands |
۱۷:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ما چندین سال است که بازیچه هستیم عزیز برادر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
چوب بزرگتر از آنها هم وجود دارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
حتما خواهند گذاشت همانطور که قبلا هم میگذاشتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
شک نکنید
از همون صبح شنبه شروع به برنامه ریزی کردن برای خرابکاری و لجاجت
خیلی از طرفداراشون سریع کامنت گذاشتن که حالا نشونتون میدیم که چه اشتباه بزرگی کردید به پزشکیان رای دادید
آقای رئیس جمهور
بنده حامل پیام تبریک آقای جلیلی رقیب شما هستم. خودش خیلی کار داشت و سرگرم برنامه نوشتن بود.
پاسخ ها
راست
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
ترکا هواتو دارن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
تو برنامه جلیلی زنگ ورزش و زنگ آخر چه موقع است بره استراحت کنه
ترازو
| Germany |
۰۹:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
هموطن محترم، شما اصلا متن بالا رو خوندی؟ کمی به خود بیاییم و تمسخر و کینه و چنددستگی رو کنار بذاریم تا با یاری خداوند ایران عزیز رو آباد کنیم و نه خراب
مازیار
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
نخیر کار نداشتن رفتن تو سوراخ سایه وچوب لای چرخ گذاشتن ؟.
متن خوبی بود داداش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نبود!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اتفاقا وسط دعوا نرخ تعیین کرده
چطور وقتی روحانی رای آورد
و تقریبا همه وزراش اصلاح طلب بودن
الان اون رو به گردن نمی گیرید
چه امید های کم فروغی داریم، ای کاش این بار بشه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
با فروغی کانال 3
ازدست دولت سیزدهم همه عقده ای شده بودیم خداراشکرچهارسال ازدستشون راحت هستیم
بسیار عالی بود
پزشکیان باانتخاب مردم امدبالاهمه ازش حمایت میکنیم
خدا وکیلی اگر جلیلی هم رئیس جمهور می شد اینگونه با او سخن می گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مژگان
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اصلا طرف لایق سخن گفتن بود ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
موافقم. لحن نوشته مي توانست خيلي بهتر باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
عمرا
مبارک مردم ایران
خدایی
رئیس
جمهور
زحمت
کش و پرکاری
نصیب تون
شد
خیرش
ببینید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بشین و ببین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
جواب ۱۵:۳۷
شما هم پاشو و ببین
من کلا یک بار به دولت اول روحانی رای دادم خیلی هم دوست نداشتم ولی پزشکیان زمین تا آسمون با شخصیت من متفاوت هست ولی به شدت دوستش دارم. تنها باری هست که برای یک رئیس جمهور اشک ریختم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
من هم اشک ریختم ولی برای فجایع پیش رو!! رفقاش از قبل انتخابات دبه کردن رو شروع کردن و خودش هم توسط ستادش مدیریت میشه!! حالا بشین و تماشا کن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
هنوز تازه اول گریه کردنمونه...واقعا عجب از این ملت...کی درس میگیریم خداوکیلی دیگه؟ بعد از اینکه کلا با خاک یکسان شدیم؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
این پسماند ها و دورریزها،چه قدرتی دارند!!!
حالا دعواش نکن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نیومده تذکر ونصحیت شروع شد
اقای پزشکیان اولین کاری که میکنی سیدخندان ازشبکه دوحذف بکن خیلی رومخ بود خخخ
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
خوب عزیزم تو که اینقدر بدت میاد از این برنامه مجبور نیستی نگاه کنی که بره رو مخت
عجب زیبا گفت،دمت گرم،واقعا حرفش جای تامل داره.
آقای نویسنده متن! آقا همچنین رجز خوانی در زمان انتخاب شهید رئیسی داشتید؟!
حواستان باشد ،شما و دوستان شما فقط بیست درصد جامعه را تشکیل می دهند..حواستان هست!!؟
با شناختی که ما مردم از ایشون داریم احتمالا میگه،نمیشود،نمیتوان،امکان نداره‌
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
از این به بعد خواستی هر نظری بدی بگو ما اقلیت ۲۰ درصدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
کلا چند درصد هستین شما؟ 20 درصد نمیشید
بنده خدا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
قطعا اقلیت در سایه برای ناتوان کردن منتخب مردم از هرکاری دریغ نخواهند کرد ولی انشالله مردم فهیم خواب‌ها ی آشفته آنها را بهم خواهند ریخت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
اقلیت 16 میلیون است. شهید رئیسی 19 میلیون رای داشت.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
از 85 میلیون نفر کلا 13 میلیون هستید پس ... نزن
ناشناس
| Germany |
۰۷:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
دكتر رئيسي ! مدرك دكترا فراموش نشود
مسخره بازی رو شروع نکنید. (با با کلمات زیبا)
نویسنده چرا این توصیه ها را چند سال پیش به آقای رییسی نکرد !!!!!!!!!!!!
از همین الان با این متن ! و مدح سرایی برای دو جواد ! و مصادره کردن پیروزی برای آنها معلوم می شود که راه زیادی در پیش است !
وعده هات یادت نره .. واردات ازاد خودرو .. دلار ..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
کدوم وعده دلت خوشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
این عزیز اصلا از اول تا آخر گفت نمیشه و نمیتوان...بعدم گفت از من توقع نداشته باشید که اگر چنین و چنان نشود بتونم کاری بکنم...اکثرا گفت برنامه ندارم و کارشناس از خارج میارم...یبارم گفت برنامه ی هفتم رو انجام میدم... فرداشم گفت برنامه هفتم علمی نیست...جون مادراتون بازم رای سلبی دادین یا چی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
شما اصلا بهشون رای دادی؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
طی همین یکی دو ماه اول وقتی بنزین رو گرون کرد از شدت فریبی که خوردین جامه خواهید درید.
در سایر زمینه ها هم هیچ قولی نداد و فقط گفت تا تحریم باشه نمیشه. حتی قول رفع تحریم هم نداد.
مطمئنم دو سال دیگه کسی هست که این صفحه رو ببینه و کامنت من رو بخونه، اونم از کسانی که به این آقا رای دادن!
همینجا پیام میزارم برای آیندگان !
2 سال و 4 سال دیگه که از ریاست جمهوری این بابا گذاشت حالتون دیدنی خواهد بود!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
شخصا مطمئنم نهایتا یکسال دیگه اینقدر گسل امنیتی و گرفتاری درست بکنه که استیضاح بشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نهایتاً دوسه هفته دیگه پشیمانی ها شروع میشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
از سه سال گذشته،بدتر خواهد شد؟؟؟!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
شما پایدارچی ها ضد ایرانی هستید. حاضرید مردم به سختی بیافتن اما جناحتون پیروز بشید. خدا هدایتتون کنه
بنده خدا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
البته که آرزوی همون اقلیت همیشه زمین زدن خواست اکثریت بوده ولی نتیجه همیشه اونی که خواستن نشده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
من که رای ندادم ولی
رئیسی رو هم دیدیم با آمار سازی نمیتونی رئیسی ر خوب
کنی
دکتر حقیقی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
اگر شماها اینقدر اینده نگر بودید که برای دیگران هم پیام می زارید . عملکردتون رو طوری انجام می دادین که الان به چه کنم دچار نشین که مردم انتخابتون نکنن. عزیز جان . برو به فکر خودتون باش و نه مردم
دریغ از یک پیام تبریک از اروپا یا آمریکا :))
برید دنبال دیپلماسی التماسی با خنده های اسب آبی :))
پاسخ ها
حمید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
این اشی که شمادرس کردین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
روسیه و چین مگه دسته گل فرستادن؟؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نه قراره روس‌ها. رو سبزی خور کنیم برای صادرات ۱۱ میلیاردی
اقاى هدايتى سپاس كه زيبا نوشتيد ولى اى كاش با قلم زيبايتان مينوشتيد در اخرين مناظره هم با زبان وهم با فيزيك بدن وصورت به اقاى جليلى اهانت نموديد وايشان را همواره تو ويا اين خطاب نموديد نه در شان شما بود ونه اقاى جليلى لايق اين برخورد ضمنا از نظراتش هم استفاده كنيد يادتان باشد پورياى ولى وتختى چطور ماندگار شدند
پاسخ ها
پزشکییییان ... لات بمیری سامورایی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
راست می گی . همئنجوری که اسطوره ادب آقای زاکانی صحبت کرد باید صحبت می کرد. شما اونجوری می پسندید.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اگه میخواستیم جلیلی نظر بده،بهش رأی میدادیم،اصلا به پزشکیان رأی دادیم که مرد سایه نشین،در سایه بماند و خدای نکرده ،آفتابی نشود!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
محسن خان، بهتر است به مسئله، با دید عمق راهبرداری نگاه کنی
! تا بفهمی جلیلی چه اعجوبه اییه
این متن لایق آقای جلیلی ، قالیباف و نامزدهای پوششی بود آقای پزشکیان ذاتا" بزرگ است
اصفهانی ها با بانکی پور و رادان و ... کلا جلیلی دوستن ، ربطی به کدورت نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۲۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اصلا صحت ندارد . در دور دوم حدو ۴۰۰ هزار نفر بیشتر از دور قبل به پزشکیان رای دادند یعنی بیش از ۷۰۰ هزار نفر و تعداد تحریمی ها بیش از ۵۰۰ هزار نفر است خیلی روی فیلمهای تبلیغاتی توجه نکنید زمان حضور جلیلی از سراسر استان اتوبوس اتوبوس به هزینه بسیار افراد خودشان را آوردند که این همه هزینه برای هواداران پزشکیان ممکن نبود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
در انتخابات مجلس حتا یک نفر هم از اصلاح طلبان تایید صلاحیت نشد معلوم است امثال بانکی پور با رای ناچیز وارد مجلس می شود
من که بهش رای ندادم
خوب کارکنه قطعا دوره بعدی بهش رای میدم
منصوری چطوری رفتی به زباله دان تاریخ پیوستی؟؟حالا کی پسماند بود؟؟
لحن نوشتاری نویسنده محترم طوری بود که معلومه خیلی خیلی ناراحته. لطفا یک متن هم برای رقبای ایشان بنویسید. بنویسید برای وحدت باید تلاش کرد و به رییس جمهور منتخب واقعا کمک کرد.
هنوز اثر انگشت مردم رو برگه های رای خشک نشده اینا شروع کردن به موعظه و نصیحت منتخب ملت!!! لطفا این بازی های چندشی رو متوقف کنید.
پزشکیان عاقله فرقش با جلیلی اینه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
حرف گوش کن باید بود دادا
تا حالا کجا بودی؟ تاحالا حرف زدن بلد نبودی؟ یا از الان بازی داره شروع میشه؟
خیلی عالی بود، تقریبن به هر چیزی که از ذهنم رد می شد اشاره کرده بودین
فقط اصلن با این جمله ی :"شیوه ی فعلی گشت ارشاد درست نیست و قابل تداوم نیست ..." موافق نیستم
به نظرم می رسه که کلیت "گشت ارشاد" براتون رسمیت داره، فقط "شیوه"ش صحیح و پایدار نیست.
این اقلیت مطلق نخواهد گذاشت که ایران آباد شود. آنها به ایران شبیه یک غنیمت نگاه میکنند.
جناب بهمن هدایتی
این فرمایشات رو برای مرحوم رییسی هم نوشته بودین ؟
دو بال اول برای من ایرانیت است و بعد اسلامیت!
سلطان قلبها پزشکیان
تو ایران ما رئیس جمهور در عین حالی که هست اما نیست!!!پیچیده است؟حالا شما ببین فهم لغویش انقد نامفهومه در عمل چه خلاهایی ایجاد میشه بدلیل نبود اختیار تصمیم گیری در یک مکان
چطوری تدارکاتچی .خیلی خوشحال شدی ما ایرانی‌ها شماها را خوب شناختیم .
حرفای بیهوده ارزش خوندن نداره!!!
نه دوست عزیز اینجا رو اشتباه گفتید. ایشون رییس جمهور اون تعدادی هستند که رای داده اند بهشون بعلاوه پنجاه و یک درصدی که اصلا رای ندادند. اون اقلیت که شما دارید براشون سفره میچینید همونهایی هستند که ما به خاطر پیروز نشدنشون تو دور دوم اومدیم پای صندوق رای.
اون پنجاه و یک درصد گلا از انتخابات نا امید شدند که رای ندادند.
عملکرد این رییس جمهور تو چهار سالش میتونه اون پنجاه و یک در صد رو برگردو نه و یا بالعکس ما رو هم از رای دادن پشیمون کنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
بسیار دقیق فرمودید.
شب
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
اون اقلیتی که شما میخواین کنار بذارین ما بهشون دور ریز و پسماند نمیگیم بذارین در دوره پزشکیان یک کم مطالعه کنند و چشماشون وابشه ممکنه هر کدوم یلی باشه برای ایران عزیزمون
قشنگ تو متن داره میگه کی رو بیار کی رو ببر
اینبار مردم انتخابات را مهندسی کردن !!...
نویسنده محترم ، بنده بعنوان یک تحصیلکرده که ۶۰ سال ، در انقلاب و جنگ و دانشگاه خدمت کردم و حداقل سی کتاب نوشتم ، به قلب روشن شما و قلم توانای تبریک میگویم . کاش همه با هم شویم . قبول کنیم که بازرگان و میرحسین موسوی و هاشمی و خاتمی و روحانی و رئیسی ، همه تلاش خود را برای ایران انجام دادند . حتی احمدی نژاد هم که متاسفانه ادبیات تفرقه افکنی را حاکم کرد هم تلاش کرد اما متاسفانه در دولت هیچکدام ، همه با هم نبودیم
ماشاالله به انتخاب فهیم ایران زمین . سایت ها را نگاهمی کردم دلار در یک روز چهار هزار تومان پایین اومد سقوط سنگین قیمت ماشین های ایران خودرو و سبز شدن بورس از خبر خوش پیروزی پزشکیان عزیز. زنده باد پزشکیان پاینده باد ایران عزیز
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
زمان اولایل روحانی هم همین بودزیاد جوگیر نشو ببین بعد مهر چی میشه
از رئیس جمهور میخوایم مردم آزاری نکنه
پزشکیان با تمام نابرابری ها امد
مناظررررررررررررررررررات نابرابر
از خارج و داخل براش پاپوش ساختن
دست علی باهاش بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
کم دروغ بگید تمام اصلاح طلبا با اون قدرت رسانه پشتش بودن
زاکانی کجایی، دقیقا کجایی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
زاکانی به پزشکیان من نمی گذارم تو رای بیاوری
پزشکیان . مگر تو خدایی یا مردم
عزت و ذلت دست خدا است
آقای پزشکیان اگر بخواد همه چیز رو گره بزنه به تحریم هم احتمالش زیاده آمریکا تحریمها رو برنداره و هم اگر بخواد برداره امتیاز بیشتری بخواد.
پاسخ ها
بنده خدا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
تحریم‌ها استخوان در گلوی ملت ایران است و باید همه باهم همکاری کنند تا با حل این چالش راه تنفس کشور را باز کنند در غیر اینصورت این وضعیت روزمرگی بسیار شکننده و غیر قابل دوام برای کشور است.
بعد از 20 سال اصلاحات ؟!!
خوبی بابا
اگر اینطور فر می کنی پس آقای پزشکیان هم اصلاحاتی نیست چون تمام افراد دور و برش از دولت روحانی و مثلا اعتدالیون هستند
بهانه جویی در شما نهادینه شده از همین الان مشخص هست
نمی شود و نمی گذارند و نمی توانیم و اصلا ما نیستیم و دولت ما نیست تخصص شما هست
الان جلیلی بود نیومده قدر دان زحماتش بودید
چقدر کم توقعه این بنده خدا که متن بالا رو نوشته. اینترنت و...
مشکلات کشور و ملت فراتر ار اینهاست ک باید درک شوند و با راه کار درستی حل شوند که کار این آقا نیست.
حالا یه عده ای دلشون خوش بود رفتن بهش رأی دادن. حالا دیگه انتخابات تموم شد و اوضاع سابق با روند بدتر شده ادامه خواهد یافت!
سه میلیون مسکن ملی تحویل بدو نشو روحانی زیرساختهارا بساز نشو روحانی کار کن با چین شرق قطع رابط نکن نشو روحانی وگرنه بدجوری پرت میشی بیرون
حالا یه عده ای ادعا کردن برخی مسئولان دولت روحانی برای پیروزی پزشکیان از چون مایه گذاشتن تا میزان مشارکت رو ببرن بالا
یکی از اینا آذری جهرمیه که وزارت ارتباطات رو ویران کرد و به ویران کننده بعدی سپرد. من بعنوان متخصص بازنشسته شرکت زیرساخت این رو عرض می کنم.
آنوقت رأی دهنده ها توقع دارن با چنین آدمهایی وضع کشور و به بهبود بره؟ زهی خیال باطل
به آقای پزشکیان تبریک میگم امیدوارم انقدر که تو مناظره ها آیه از قرآن و نهج البلاغه خوند مثل حضرت علی که حاضر نشد یک سکه به برادرش بده و دستشو گذاشت تو آتش عمل کنه . اول نگاه به اقتصاد و معیشت مردم . دوم بالابردن منزلت اجتماعی افراد ضعیف جامعه . سوم برابری عدالت برای تمام مسئولین حتی نزدیکان . چهارم لطفا از مهره های سوخته استفاده نکنید . پنجم اتباع بیگانه را که یارانه های پنهان عزیزان ایرانی رو استفاده میکنن به زادگاهشون برگردونید . ششم اولویت تمام کارها اول مردم باشن نه سیاست بازی های کثیف . ششم تمام منابع و امکانات و مالیات رو فقط برای مردم ایران استفاده کنید نه برای کشورهای دیگه . در پایان چراغی که در خانه روا نیست در مسجد حرام است.
۹۰درصد رای پزشکیان از روی تعصب قومیتی بود دو جمله کردی حرف زد گردها گفتند دکتر کرده ترکها هم به خیال اینکه ترک هست رای دادند بعداز انتخابات کردها خواهند گفت اینکه کردنبود و ترکهاهم خواهند که این کرده این یک حقیقت تلخ .. متاسفانه خودش چندان مدیریت قویی ندارد از طرف انسانهای با نیت های متفاوت مدیریت خواهد و این یعنی باید به حال ملت و ایران باید گریه کنیم که انشاالله اینطور نباشد درشروع نشست خبریش.را لغو کردند
آقای دکتر پزشکیان دوست داشتنی!

لطفا گول نخورید! گول چاپلوس ها و تحکیمی های سابق حریص هیات مدیره های دولتی را نخورید! لطفا مواظب آنارشیست های متوهم و تجزیه طلب هایی که ممکن است به بهانه حمایت از شما جاهایی نفوذ کرده اند باشید

سلام و احترام بهترین قسمت نامه
لطفا گول نخورید کسانی که در به در افتادند دنبال همسایه های باغ شما تا مدیریت نحسشان را ادامه دهند و ظلم و ستم بیشتری نمایند را وقعی ننهید
لطفا تمام مدیران ستمگر و قانون شکن را که ایجاد بدبینی و نارضایتی نموده اند را برکنار برای همیشه بفرمایید و انشاا.. سازمان محترم واجا هم همه اینها را در نظر داشته باشد تا دفعه دیگر صلاحیت ندهد
لطفا دستور فرمایید از تمام ستم دیده گانی که قانون در خصوص انها اجرا نشده دلجویی فرموده و حقوق ضایع شده ایشان را عودت نمایید و.....
اینها شگردشون هست تا قبل از انتخابات به خاطر رای بیاورن شعار میدن بعد میگن نذاشتن
مطالب شخص خودم :
۱ عادل فردوسی پور رو برگردون شبکه ۳ و بسیجی ها رو بنداز بیرون صدا سیما
۲ بروکراسی و کاغذ بازی اداری رو به کل‌جمع کن
۳ قیمت دستوری رو جمع کن
۴ نرخ دولتی رو جمع کن
۵ واردات خودرو رو کاملا ازاد کن
۶ بازار رو کاملا آزاد کن تا رقابت خوب شکل بگیره
۷ آزادی اجتماعی رو بیشتر کن
۸ هنرمندان ایرانی امریکا رو اجازه بده فعالیت کنن ایران مثل معین
۹ گشت ارشاد رو جمع کن
۱۰ بودجه قدرت نظامی رو بیشتر کن
نمی دونم چرا آقایون وقتی خودشون قدرت رو در دست می گیرین، قائل به دولتی انحصارگرا می شوند و وقتی در راس کارند از این سوزن ها به خودشان نمی زنند و فقط در این مواقع یاد موضعه های اخلاقی می افتند. اتفاقا اقای پزشکیان باید این بار به جد و بدون تعارف عمل کند و بر اساس شعارهایی که داده است بدون اینکه دولا دولا شتر سواری کند وگرنه این رای های داده شده برای همیشه با صندوق ها قهر خواهند کرد.
رئیس جمهور تو ایران بیشتر مثل یک خبرنگار میمونه که میاد میگه این اتفاقات افتاد. ...
آیا جبهه پایداری که با حداقل رای در تهران وارد مجلس و شورای شهر شدند هم همینطور که نوشتی با اکثریت مردم برخورد کردند؟ آیا آنها نیاز به این توصیه ها نداشتند؟
یه جوری میگه سلام، حواستان هست که انگار طرف 7 ساله رییس جمهوره و این سال آخر دوره دومش هست. چوب لاچرخی ها شروع کردن دوباره.
از صدا سیما و خبرگزاری فارس و تسنیم، خواهشمندیم اول صبر کنند تا دکتر پزشکیان جای شهید رییسی بنشیند و بعد بگویند مردم بعلت تورم شدید مرغ و گوشت نمی توانند بخرند و ....
سلام
من اصفهانی هستم و با افتخار به آقای پزشکیان رای دادم
واقعاً دمت گرم با این متن پر بار ....
بلاخره یکی اومد که واقعا دکتر است نه مثل دکترهای دیگر که آمدند و خوابیدند و آقازاده هایشان را فرستادند خارج و آمار قلابی دادند
متن خیلی عالی بوداگررییس جمهور عمل کنه
چرا در اکثر متن های دلسوزانه هیچ اشاره ای به ۵۰ درصدی که گله دارند و با رای ندادند اشاره نمیشه ! ممنون میشیم مقالات تحلیلی شما را در این زمینه را هم ببینیم .
وابسته فرهنگی رسانه تسنیم وفارس وجوان نمی‌تواند خود را وسجاد جلیلی را به رئیس‌جمهور منتخب اکثریت تحمیل کند و از ۱۳ میلیون رای خود سهم خواهی کند ۳میلیون که سهل است حتی اگر یک رای هم کمتر داشت نمی‌توانست ریاست جمهوری که شرکت سهامی نیست شما درمقام نیستید که موعظه ونصیحت کنید یا دستو ر دهید آفای هدایتی
ترامپ داره میاد، هیچ رئیس جمهوری کاره ای نیست
همه چیز عملا تعطیل می شود
نه به شانگهای و بریکس
نه به خانه سازی و نیروگاه و پالایشگاه سازی
کارگران بیکار با تعطیلی کارخانجات
تعطیلی اتمی و فضایی و کشاورزی و ووو
یاد دلار ۱۰۰۰ تومانی و کلید روحانی افتادم که گفت آب خوردن و ازدواج جوانان را درست می کنم
خلاصه نه سانتریفیوژ و نه زندگی مردم
به احترام سردار رشید ایران محسن رضایی این متن را منتشر کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
خیلی خوشحالیم واقعا تو به ریس جمهور شدن لیاقت داشتی یاشاسین آذربایجان ما ترک هستیم به شما افتخار می‌کنیم آقای پزشکیان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نه اینکه الان همه چیز گل و بلبله
بنده خدا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
رشد اقتصادی نیازمند بازسازی و به روز رسانی صنایع در تمام عرصه هاست صنایع فعلی ما فرسوده و از چندین دهه قبل به ارث رشیده. با این وضعیت امکان رقابت با هیچ کشوری نداریم اگر واقع بین باشیم نباید چرخ را از نو بسازیم چون موجب صرف هزینه های گزاف و اتلاف وقت با روشهای قدیمی است فناوری از طریق سرمایه گذاری خارجی آنهم از طریق تعداد محدودی از کشورهای توسعه یافته قابل انتقال به کشور است نه با تعامل با کشورهای فقیر یا صرف هزینه گزاف در داخل همانند خودروهای داخلی غیرقابل رقابتی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
دلار 60
گوشت هشتصد
قیمت ملک در تهران متری 45 میلیون اونم جنوب شهر
اگر ایشان میدان را باز بگذاره برای دارودسته های تبهکار پیشین که از همان ماه اول نارضایتی ها و پشیمانی ها شروع میشود ضمن اینکه نظر مقام مافوق در نهایت تعیین کننده هست و به همین اصل انتخابات همچنان بی معنی هست
این جناب هدایتی از همان مجموعه ای است که آتش بیار دوره ریاست جمهوری خاتمی و... هستند. این گروه از فردای تنفیذ حکم ریاست جمهوری آقای پزشکیان عملیات ایذایی را شروع نموده ودهان بسته شان دردولت رئیسی را در این دوره باز می کنند. ای کاش مختصری فهم سیاسی داشتید.
پیامی برای آیندگان
امروز اعلام شد آقای پزشکیان رئیس جمهور شدند
رای اصلح آقای جلیلی بود و مردم ما بازهم اشتباه بزرگی را تَکرار کردند
بماند از من به یادگار برای شمایی که در سالهای آینده این را میخوانی، امروز ایران ویران شد آنهم به دست ایرانی...
اکنون پس از گذشت 4 سال سفره ها کوچکتر و جیب ها خالی تر شده، فساد شدیدتر و حقارت دامان ایران و ایرانی را گرفته است
این چرخه ی باطل برای ملّتی که حافظه تاریخی ندارد بارها تَکرار شده و خواهد شد!
به امید آمدن منجی و رهایی از ستم ستمکاران
ایشون با توجه به بی برنامه بودن و نداشتن اقتدار و تحت تاثیر قرار گرفتن از اطرافیان به دومین ریس جمهوری بعد از بنی صدر تبدیل خواهد شد که استیضاح خواهد شد و دوره 4ساله خودشو به پایان نخواهد برد. دوره ایشون با چالش های امنیتی و گسل های قومیتی فراون روبرو خواهیم بود
این گوی و این میدان امیدواریم ‌نیت آقای پزشکیان حب ریاست و قدرت نباشد هرکسی وطن اش را دوست دارد باید براش جانفشانی کندکشور ایران آبرو داشت این ابرو باید احیا شود بهر صورت طوری نباشد که بگویند شاهنامه اخرش خوشه
چه خوب بود در دوره قبلی هم به آقای رئیسی همچین توصیه هایی میکردید؟ ضمنا به حریفان چه اصلی وچه پوششی هم توصیه کنید چوب لای چرخ نگذارید.
چرا مدتی است که متخصص مغز گم و گور شده؟
از جلیلی هیولا ساختند؟ وضعیت فعلی محصول همان جلیلی است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
خیر دلیلش یک دهم کردن پول ملی توسط دولت روحانی در ۳ سال و نیم بود نه جلیلی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
وضع موجود سیب و گلابی گندیده باغ روحانی است.
شما حواستان هست چقدر لج ما را در اوردید؟
اگر این اقلیت مطلق به دامان مردم برگردند، ایران باز می‌تواند در مسیر پیشرفت قرار بگیرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
همچین اقلیت هم نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
با ۱۶ میلیون رای فعلا شما غرب زده ها اقلیت هستید جلوی ۱۸ میلیون رای رئیسی
امروز از صبح که پاشدم یه حس امید و سرخوشی داشتم. به همه لبخند میزدم. شما هم اینطوری بودید؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
نگران نباش کاملا موقتیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۶
گریه هاتو به زودی خواهی دیدی در اوج پشیمانی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
دقیقا
یک نفر به چند نفر
همه علیه یه نفر
توقع هم دارید
جالبه
واقعا مردم دستشون درد نکنه ما رو از یه اتفاق وحشتناک نجات دادن. آخه چطور با کدوم منطق و تحقیق به سلطان تحریم که کار اجرایی نداشته رای دادید. خدا وکیلی به قالیباف رای می دادید خیلی منطقی تر بود
رئیس جمهورای قبلی، این سمت‌هارو نداشتن؟
رئیس جمهور منتخب ۱۶ میلیون ایرانی هست. به این بابا چه ربطی داره که تعیین تکلیف کنه
مگه مجری قانون اساسی نیست فقط اصل ۲۷ قانون اساسی را اجرا کن خودبخود بقیه چیزها با زور مردم درست می شه
تصور کن معاون اول بشه لاریجانی
وزیر کشور قالیباف
وزیر ارتباطات جهرمی
وزیر امور خارجه عراقچی
وزیر اطلاعات پورمحمدی
آمار رسمی و پایانی - درصد شرکت کنندگان را ۴۹.۸ درصد عنوان می کند. با توجه به آرای مرحوم رییسی رای کل جناح ایشان قدری کمتراز کلا رای دهندگان بوده. پس ریزش غیر قابل انکار در رای دهندگان به ان جناح موجب شکست جلیلی شده. حالا نویسنده به آرای ۳ میلیون کمتر جلیلی رجو ع می کند. سوال اینجاست: هدف پزشکیان با برنامه های خود در ۴ سال آینده باید جذب ان ۵۰.۲ درصدی که رای نداده اند باشد یا طرفداران جلیلی ؟
اصلح طلب هیچ قرابتی با انقلاب و کشور ندارند و دنبال اهداف دشمن در ایران هستند
⭕️باسلام
از حدود ۴ میلیون واجد شرایط در استان اصفهان ۸۰۰ هزار معادل ۲۰ درصد واجدین شرایط در دور اول به رقیب آقای پزشکیان رای داده اند و 80 درصد رقبتی به جناب جلیلی نداشتند ....
نایس
درست از بین 6 نامزد آن فردی که ناکارآمد تر بود راهی پاستور شد!!!
اجازه بدید بقیه اش هم بگویم:

آقای دکتر مدیران را از داخل همان مجموعه انتخاب کنید و کسانی را انتخاب کنید که آشنا به درد آن وزارت خانه و مجموعه باشند

آقای دکتر من هم می دانم که هم افزایی و هماهنگ کردن این جماعت سخت است و بخاطر سخنان لطیفه و موی دماغ که یک اصطلاح است گیر می دهند اما تو با بردباری و صبر و تعامل با آنها مدارا کن

آقای دکتر ممکن است از داخل رقیبان تو افرادی تندرو و جاهل پیدا شوند اما تو به آنها تفهیم کن که ما در یک کشتی هستیم و باید با همدیگر برای نجات کشور تلاش کنیم و نباید به خاطر مسائل پیش و پا افتاد و از بین رفتن وفاق همه چیز را نابود کنیم

آقای رئیس جمهور من نمی خواستم به شما رای دهم و خیلی با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره به شما رای دادم اما دغدغه من این بود که مدافعین فیلترینگ و افراط گران سیاست خارجی با تو همراه نشوند و چوب لای چرخ کنند و از آنطرف هم ترسیدم کار در دست کسانی قرار گیرد که دلار و سکه را ده برابر کردند و فاصله معیشت و درآمد را به قهقرا بردند

اما از آنطرف گفتم جلیلی با حاکمیت همراه و یکی است اما سیاست خارجی همچنان قفل و مردم بدبخت همواره با فیلترینگ باید روزگارشان را سر کنند واقعا دو راهی عجیبی بود

عده ای می گویند مبادا با زاویه داران همراه شوی اما انصافا اگر خودشان همکاری نکنند و رای مردم را تمکین نکنند و دور تو را خالی کنند تو چاره ای جز اینکار نداری و مجبور هستی حرف هایت را در شبکه های اجتماعی زاویه داران بزنی

تو منتخب من هستی اما من نگران هستم چون هنوز تو رئیس جمهور نشده ای کارهایت و صحبت های فیلتر می شود و گویی باب انتقاد از امروز بسته و فقط جناح حاکم باید سخن بگوید
الان مشخص نیست که پزشکیان پیروز شد یا جلیلی
۴ سال دیگر مشخص می شود جلیلی برد کرد یا پزشکیان
آقای پزشکیان نباید اقتصاد کشور رو به امضای رییس جمهور آمریکا گره بزنه چون اینجوری سرمایه گذاری کمتر میشه چون هر لحظه امکان بهم خوردن توافق هست و ثبات اقتصادی کشور حتی از شرایط تحریم هم کمتر میشه.
من از قوه قضائیه و مجلس می خواهم که اگر پزشکیان راه خطا در پیش گرفت همین الان استیضاح و محاکمه اش کنید نگزارید برای شب انتخابات مطرح کنید

مردم هم بهتر است به جای محاکمه و قضاوت دنبال تحلیل روش ها باشند
دادگاه و نهادهای نظارتی وقتی ضعیف عمل کنند مردم هم قاضی و محاکمه می کنند
جناب پزشکیان دولتی که تحویل می گیرید با خزانه ریالی و ارزی پر کمترین بدهی ها و فروش خوب نفت هست و در این 20 سال که چندین دولت سرکار آمدن و رفتن شما اولین دولتی هستید که تورم دارد کم می شود برخلاف آن دولت ها که تورم داشت بالا می رفت، خواهشا خرابش نکنید و از اطرافیان خودتان که راه غلط دارند فاصله بگیرید و از افراد دیگر استفاده کنید که تفکر آنان ندارند وگرنه شما را به زمین خواهند زد و کشور....!!
چرا ارای تهران نمیاد
حالا بزار وارد پاستور بشود بعد گلایه کنید این رئیس جمهور هم مانند قبلی هاست شق القمر نمی کند او هم باید مطیع باشد
اگر بعضیها دیروز در پیامشان به پزشکیان تاکید می کردند باید را ه دولت مرحوم رییسی را ادامه بدهی اکثرا به پزشکیان رای نمی دادند ودر انتخابات شرکت نمی کردند این همه مجاهدت برای این بود که مسیر غلط قبلی کنار گذاشته بشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
جناب پزشکیان دولتی که تحویل می گیرید با خزانه ریالی و ارزی پر کمترین بدهی ها و فروش خوب نفت هست و در این 20 سال که چندین دولت سرکار آمدن و رفتن شما اولین دولتی هستید که تورم دارد کم می شود برخلاف آن دولت ها که تورم داشت بالا می رفت، خواهشا خرابش نکنید و از اطرافیان خودتان که راه غلط دارند فاصله بگیرید و از افراد دیگر استفاده کنید که تفکر آنان ندارند وگرنه شما را به زمین خواهند زد و کشور....!!
هواداران آقای پزشکیان همش از فراموش نشدن وعده هاش حرف میزنند!!!!! بنده تمام مناظراتو نگاه کردم ایشان فقط گفتن نمیشه نمیتونم نمی فهمم و ....
هیچ وعده ای نداد...
هواداران خبر دار باشید ایشان هیچ وعده ای ندادند هیچ وعده ای بجز گران کردن بنزین و برق و گازوییل و ...
نویسنده یادش رفته این اصولگراها بودن که با انحصارطلبی خودشان مردم را ناامید کردند و با حداقل آرا وارد قدرت شدند و کل ملت رو تهدید می کردند
حالا آقای نویسنده خطابه می‌کند آن هم با طعنه و کنایه. صادق نیستید درس هم نمی گیرید
رطب خورده کی منع رطب کند برادر
بسم ا... الرحمن الرحیم
هنوز جوهر رای مردم خشک نشده شروع شد به .‌‌.. مردم از همین نگران بودند که باز دشمن توسط ایادی خودش در داخل سنگ اندازی را شروع کند
جناب پزشکیان خیلی مراقب افراد اطرافت باش...... همین افرادی که الان لبخند می زنند قبلا هم پست داشتند و با تصمیمات غلط لطمه های بزرگی به اقتصاد و معیشت مردم زدن..... مردم هنوز فراموش نکردن.. شما که نهج البلاغه را حفظ هستید، حضرت علی (ع) در نهج البلاغه به فرزند خود امام حسن (ع) فرمود: اى فرزند، بپرهيز از دوستى با احمق، زيرا احمق خواهد كه به تو سود رساند، ولى زيان مى رساند و بپرهيز از دوستى با بخيل كه او چيزى را كه بسيار به آن نيازمند هستى از تو دريغ مى دارد و بپرهيز از دوستى با تبهكار كه تو را به اندك چيزى مى فروشد. و بپرهيز از دوستى دروغگو، كه او چون سراب است، دور را نزديك نشان مى دهد و نزديك را دور مى نماياند.
امیدوارم همه چیز که پشت سیاست هست روشن بشه
اصلاح طلب یعنی نامحرم و آشوب و تحریم وسلام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
تو حتی بلد نیستی والسلام رو درست بنویسی سایبری جان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
از حرف واقعیت ناراحت شدی؟!!!
سلام از آقاي پزشكيان انتظار باتوجه به سوابق مثبت و روابط سياسي آقاي علي لاريجاني رابه عنوان معاون اول منصوب كنن
این چرت و پرت ها چیه گفتی ،ریس جمهور این باشد آن باشد ،ریس جمهور فقط تلاش برای مردم و اقتصاد بقیه حرفات با نیت خیر نبود و صرفا جنبه تهدید و انحراف اذهان بود
وضع موجود حاصل سیاستهای فراتر از اختیار رییس جمهوره . اینم مثل خاتمی و روحانی بخوان کار ی بکنن اخرش جلوش گرفته میشه . یا کلا بخاطر باقی موندن تو قدرت کاری زیادی انجام نمیدن
همچین متنی رو برای جلیلی هم میتونستی بنویسی
تابناک هم بیخود کرده با تو این رو منتشر کرده!
این حرفها در توییتر خود طرف بایند منتشر بشه و بس
دلتون خوشه
با سلام
خواستم بدونم این فرمایشات را برای روسای جمهور قبلی هم فرموده بودید ؟
اگه آقای دکتر جلیلی هم برنده انتخابات بود این فرمایشات را می فرمودید ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
این نصیحت ها از روی صداقت نیست بلکه از روی تخریب است وگرنه پشت صحنه هم می شود توصیه کرد
آقای رئیس جمهور خواهشا این دو نفر یعنی ظریف و آذری جهرمی را در کابینه راه نده. ظریف این روزها چه رفتارهای سبکی که در شأن سن و سالش نیست انجام می ده
به آقای جلیلی هم همچین توصیه نامه ای می نوشتین در صورت پیروزیشون؟ یا از پیش تملق و چاپلوسی بود که روانه بود به سمتشون ؟
باز شروع نشده دارین خط و نشان می کشید دست از تفرقه افکنی بردارید و بیایید با همت و همدلی از آرمان های ایران اسلامی دفاع کنید در ضمن برادر من آقای پزشکیان نه عصانی هستند و عصبانی بودند
در حد رئیس جمهور نیست و خودش هم باورش نمی شود
توقعات چه داخل و چه خارج بالا رفته و اگر انتظارات گفته و ناگفته ها براورده نشه عصبانیت و کینه درست میشه .
آقای پزشکیان لطفا وقی که از علی یاد میکنی با عظمت یاد کنید بگید مولا حضرت علی (ع) فرمودند و ... نه مثل سخنرانی انروزتان در حرم حضرت امام (ره) که گفتید علی گفت انگار علی برادرت است یا دوستت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
تو انگار از کنایه های ادبی چیزی نمی فهمی
در کنایه های ادبی گاهی اوقات نام کوتاه امام بیان کننده عظمت شخص است
این موضوع در اشعار حماسی برای امام حسین هم وجود دارد
مثلا جایی که یک دسته فقط می گوید حسین یا عباس
)که اگر مثلا بگوید حضرت حسین علیه السلام ریتم کلام بهم می خورد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
گوش تلخ نگفت
اگر عمق نگری جای سطحی نگری حاکم شود
و افراط و تفریط حذف شود
همه چیز درست می شود
بزرگترین وظیفه رئیس جمهور برای نجات ایران، بهبود اوضاع اسف بار اقتصادی -اجتماعی ناشی از رفتار تندروهاو سوء حکمرانی، مقابله با فساد گسترده زیاده طلبان در سایه،... و بسط عدالت اجتماعی است.
اگر تلوزیون 24 ساعت مداحی و قرآن پخش کند
اگر تلوزیون 24 ساعت شو و رقص و آواز پخش کند

هر دو اشتباه و هیچ چیزی برای کشور به ارمغان نمی آورد جز ضرر و تنفر و انزجار

در سیاست خارجی هم همین موضوع مصداق دارد

اگر کاملا مستعمره انگلیس و آمریکا شویم
اگر کاملا بر طبل خصومت و دشمنی بکوبیم
هر دو از یک جنس است و هر دو خسارت بار است

خواستیم کشور در همه چیز هاب منطقه شود ولی نشد چون عمق نگری نبودیم و افراط و تفریط کردیم و دنبال زندگی شخصی شخصیت ها به جای ایده ها و روش ها بودیم

جناح چپ و جناح راست اگر قرار است تریبون دست بگیرند و آن یکی مقابل این یکی قد علم کند و یک عده آدم ساده دور خودش جمع کند و این یکی هم اینکار را بکند توقع حل مشکلات نداشته باشید

پیشنهاد می کنم مسئولین یک دوره کلاس اصول مذاکره و کنترل خشم و تست روانشناسی بروند چون مباحثه آنها در انتخابات نشان می داد اوضاع آنها نرمال نیست و مردم بهتر از آنها می فهمند
آقای پزشکیان اگر دیدی یکی از معاونینت باعث تفرقه و جنجال آفرینی است سریع او را عوض کن
کسی که اهل جنجال است بدرد تو نمی خورد دنبال کسی باش که کارت را جلو ببرد و بعد از ۴ سال برای تو سرافرازی بیاورد

اول هم سیستم آمار و اطلاعات کشور را درست کن تا مشخص شود چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ
آمار و اطلاعات که درست باشد هم حسابکشی راحت می شود و هم آدم چاپلوس و دروغگو دور و برت کمتر می شود
از دوران خاتمی و روحانی تا به امروز حزب اصلاح طلب فقط رویه مماشات و گفتگو در پیش دارند .کشور نیاز مند گفتار درمانی نیست .باید فکر آسایش و رفاه مردم بود و از موضع قدرت در صحنه بین الملل وارد شد.ایران هم ثروت دارد هم قدرت.ببینیم و بعد قضاوت کنیم
این اقای هدایتی چرا چنین انشای برای ریسی ننوشت.حرفهای نوشته که انگار خیلی از باخت جلیلی سوخته.پایداری ها تموم شد
بابا بذارید این خوشبخت بیاد بعد براش طومار بنویسید
انشالله که پست قبیله ای به کسی نده و‌برای یکبار هم که شده شایسته ها و نخبه ها به جایگاه برسند و‌در مسند تصمیم گیری باشن ، در رودربایستی حزبی قرار نگیره و ناکارآمدها رو از حلقه تصمیم گیری و‌مشاوره دور کنه ، انشالله که میهن پرستهای واقعی و متخصص با هر نوع گرایشی بر مسند امور بشینند
نگارنده متن توجه شما را جلب میکنم به دیوار نوردی سفارتخانه ها و لنگ کفش پراکنی و سنگ اندازی ، و در آخر از می پرسم تو از وضع موجود و ادامه آن راضی بودی ؟ اگه جوابتان مثبته فعلا برو تا چهار سال دیگه و آگه جوب منفی است تو کی هستی که برای مردم خط و ربط تعیین میکنی ؟ هنوز دولت تشکیل نشده و خط و نشان کشیدن شروع شده خوب امثال تو خودتان مشکل هستید اول باید دولت شما را جمع کنه بعد شروع بکار کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
دقیقاً
منتظر بودیم
تازه اولشه
شما اولین "رئیس جمهور اصلاح طلب" بعد از 20 سال هستید،انصافا نبرد سختی را بردید، نوش جان تان!

نویسنده ی متن لطفا بفرمایید که اجناستون رو از کجا تهییه میکنین بزرگوار
اقایان بفرمایید در سایه ...
برنامه بنویسید
برای ۸ سال آینده. خدا بزرگه شاید شما هم در اومدین
اصفهانی ها با قسم و قران و تبلیغات طرفداران جلیلی که از خیابان تا قبرستان دسته دسته مشغول قسم دادن مردم برای رای دادن به جلیلی بودن،پخش نذری و ... بماند
؟
اقای پزشکیان میتواننددراین شرایط خیلی خیلی بداقتصادی، ازظرفیت اقتصادی خوب 6/5میلیون نفری ایرانیان خارج ازکشوربرای تزریق دلاربه شرکتهای تولیدی بافروش اوراق قرضه ضمانت شده استفاده کند. تصورکنیداگرهرایرانی مهاجرفقط 30/000دلاروارد ایران بکندچه پول عظیمی جمع میشه
من کامل خواندم. دو نکته به ذهنم رسید:
یکی اینکه در یکجا نوشته‌ای گول تحکیمی های سابق را نخورید. آدم سوء‌استفاده‌چی همه‌جا هست‌. مگر بذرپاش و زاکانی رئیس‌بسیج‌های سابق نبودند که حالا به‌خاطر خوش‌خدمتی‌های‌شان به وزارت و شهرداری رسیده‌اند؟ اگر می‌نوشتی گول بسیجی‌ها و تحکیمی‌هایی را که دست از آرمان کشیده‌اند و اپورتونیست شده‌اند نخورید من با تو همراه بودم، اما وقتی جرات آوردن اسم یک‌طرف را نداریم، فقط از طرف دیگر میدان فعالیت سیاسی در دانشگاه نام بردن انصاف نیست. اصلاح‌طلب‌ها با جدایی انداختن در تحکیم وحدت و ایجاد طیف جعلی شیراز و رسمیت دادن به آن به اندازه کافی خدمت تحکیمی‌ها رسیده‌اند و اتفاقا به این اصلاح‌طلب تازه سر برآورده باید گفت که آن ضربه را که به جنبش دانشجویی زده‌اند جبران کند. خیلی از بچه‌های تحکیمی سابق آدم‌های خوش‌فکر و شجاعی هستند که بعضی از آنها مثل بهاره هدایت و مجید توکلی فرصت ورود به بدنه قدرت هم داشته‌اند اما مسیری را انتخاب کرده‌اند که الان به خاطر عقاید و نوشته‌های‌شان در زندان و زیر حکم هستند و از این نظر قابل احترامند. خلاصه این اشاره‌ات به دلایلی که گفتم دور از انصاف بود.

در جای دیگر نوشته‌ات گفته‌ای آن ۵۰ درصدی که رای نداده‌اند ضد اسلام و خدا و پیغمبر و مقدسات نیستند. این یک تعارف است. خیلی از چپ‌گراها، راست‌گراهای لیبرال و لائیک، آدم‌هایی که از فرهنگ اسلامی فرار کرده‌اند و مهاجرت کرده‌اند، کسانی که تجربه زیسته ناخوشایندی از اسلام دارند، مثل این‌ها که توئیت‌های‌شان در این موضوع را گاه و بی‌گاه حتما دیده‌ای، این‌طور فکر نمی‌کنند و اتفاقا کم‌تعداد هم نیستند، به حدی که بعضی تحلیل‌گران، ایران را شامل بیشترین درصد از مردم ضد دین در خاورمیانه می‌دانند. پس به نظرم اینجا هم تعارف کرده‌ای و حتی فراتر، برای دلخوشی خودت و همفکرانت خالی بسته‌ای!
دمت گرم. نوشته‌ات ژورنالیستی و کمی سانتی‌مانتال بود اما با قلم خوبی نوشته شده بود. ممنون که رویت به نظر مخالف باز است مرد با جنبه و خوش‌فکر.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم