بازدید 12582

میزان مشارکت افزایش پیدا کرده است

سخنگوی ستاد انتخابات کشور: بر اساس گزارش دریافتی شاهد افزایش مشارکت در مقایسه با دور اول انتخابات در همین ساعت  هستیم و امیدوارم این مشارکت ادامه یابد.
کد خبر: ۱۲۴۶۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵ 05 July 2024

میزان مشارکت افزایش پیدا کرده است

به گزارش تابناک، محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران، گفت: فرایند اخذ به صورت روان در تمامی شعب که  ۵۹ هزار شعبه در سراسر کشور است  از ساعت ۸ آغاز شده است  و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.

وی افزود: پس از ساعت ۱۸ با تشخیص وزیر محترم کشور این زمان قابلیت تمدید دارد و  ستاد انتخابات کشور از مردم شریف ایران به جهت حضور در پای صندوق‌های رای در ساعات  اولیه و مدیریت زمانی که انجام گرفته است که موجب یاری همکاران ما در شعب اخترک شده است، تشکر می‌ کند.

اسلامی تاکید کرد: بر اساس گزارش دریافتی شاهد افزایش مشارکت در مقایسه با دور اول انتخابات در همین ساعت  هستیم و امیدوارم این مشارکت ادامه یابد. سخنگوی ستاد انتخابات کشور با قرائت اطلاعیه شماره ۱۴ گفت: بر اساس اطلاعیه  شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور،به آگاهی نمایندگان محترم در شعب اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می‌رساند،

نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای حق تبلیغ علیه هیچ کدام از نامزدها و  دخالت در کار هیات های اخذ رای و بازرسان شورای نگهبان ندارند و در صورت تخلف از حوزه اخذ رای اخراج می‌گردند.

وی‌ادامه داد: تشخیص تبلیغ با هیئت‌های اجرایی است .

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم