بازدید 1685
۱

معرفی ۲۰ هزار نماینده ازسوی کاندیداها برای نظارت بر انتخابات

رئیس ستاد انتخابات کشور در خبرگزاری فارس گفت: ۲ نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری ۲۰ هزار نماینده را معرفی کردند که این تعداد در ستاد انتخابات و شعب اخذ رأی بر روند رأی‌گیری و شمارش آرا نظارت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۲۴۶۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۰ 04 July 2024

به گزراش «تابناک»، محمدتقی شاهچراغی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات روز جمعه گفت: در مرحله اول ۷۰ میلیون تعرفه چاپ کردیم و به استان ها و شعب ارسال شد.وی اضافه کرد: در مرحله دوم هم ۷۰ میلیون تعرفه چاپ شد که در اوایل هفته توزیع شد و در اختیار استان ها قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره اهمیت سلامت انتخابات تصریح کرد: هر نامزد می‌تواند به ازای هر شعبه نماینده معرفی کند و ۲ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰ هزار نماینده  معرفی کردند که این تعداد در ستاد انتخابات و شعب اخذ رای به روند رای گیری و شمارش آرا نظارت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر ماه راس ساعت ۸ صبح در داخل و خارج از کشور به مدت ده ساعت آغاز می شود که این زمان با تشخیص وزیر کشور می تواند تمدید شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱
باتوجه به اینکه در هر شعبه رای عوامل اجرایی و نظارتی متعددی وجود داره که از آحاد جامعه هستند و رویکرد سیاسی متفاوتی دارن عملا امکان تقلب وجود نداره و سلامت حوزه رای گیری تضمین شده هست، فقط برای جلوگیری از هرگونه شائبه ای لازم هست که آرای کاندیداها در هر شعبه و شهرستانی به تفکیک منتشر بشه تا راه بهانه گیری هابسته بشه
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم