بازدید 1146

حملات جدید به شمال اسرائیل

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع‌گیری نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در ۲ شهرک صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.
کد خبر: ۱۲۴۵۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۵ 01 July 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌هایی جداگانه از حملات جدید خود به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک البیاضه، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه یکم جولای ۲۰۲۴ ساختمان‌هایی را در شهرک گرانوت هجلیل که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از ترس حکم دادگاه لاهه برای بازداشت نتانیاهو و گالانت به ۲۵ کشور جهان نامه زده است تا علیه این حکم نظر دهند.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در واکنش به تعرض‌های دشمن اسرائیلی به روستاهای مقاوم جنوبی و خانه‌های امن به ویژه در شهرک بلیدا، رزمندگان مقاومت اسلامی روز دوشنبه یکم جولای ۲۰۲۴ ساختمان‌هایی را در شهرک کفرگلعادی که از سوی نظامیان دشمن مورد استفاده قرار می‌گرفت با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی نیز به حملات متجاوزانه خود به جنوب لبنان ادامه می‌دهد. خبرنگار الجزیره گزارش داد که یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «جویا» در جنوب لبنان را هدف قرار داده است.

کمی پیشتر نیز خبرنگار المیادین گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک «کفرشوبا» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.

  

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم