بازدید 6836
۸

خودکشی زن بلاگر معروف اینستاگرام در شمال تهران

بلاگر اینستاگرام معروف که با انتشار استوری‌های متعدد در فضای مجازی تهدید به خودکشی کرده بود، با قرص برنج به زندگی خود پایان داد و بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.
کد خبر: ۱۲۴۵۶۶۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۴ 01 July 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، بعد از ظهر امروز دوشنبه یازدهم تیرماه، مرگ مشکوک زن جوانی در محله تجریش به مرکز فوریت‌های  پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد زن جوان بلاگری را مشاهده کردند که براثر مصرف قرص برنج خودکشی کرده بود.
 
تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، احتمالا زن جوان که با نامزد بلاگر خود از شمال راهی تهران بوده دچار اختلاف و در مسیر از خودروشان پیاده شده و سپس به قصد خرید قرص راهی ناصر خسرو شده است؛ بررسی‌های بیشتر هم نشان می‌داد که زن جوان هنگامی که داشته به خیابان ناصر خسرو می‌رفته در مسیر استوری گذاشته و طلب حلالیت کرده است! همچنین مرد قرص فروش نیز  او را تا تجریش همراهی کرده است.
 
بدین ترتیب مرد قرص فروش هدف تحقیق قرار گرفت و ماجرا را اینطور به تیم جنایی توضیح داد: متوفی هنگامی که به ناصرخسرو آمد درخواست قرص برنج کرد، اما در آن موقع قرص موردنظر را نداشتم به‌خاطر همین موضوع و با اصرار خودش رفتیم تا قرص تهیه کنیم، اما هنگامی که بازگشتیم گاری‌ام را به سرقت برده بودند من که شاکی شدم او مدعی شد، قرص را نمی‌خورد فقط می‌خواهد مرد جوانی را بترساند.
 
وی ادامه داد: زن جوان  درخواست کرد تا با یکدیگر به تجریش برویم و پول را آنجا به من بدهد، اما ناگهان در محل موردنظر جلوی چشمان مرد جوان قرص را خورد و حالش بد شد؛ او خیلی زود به بیمارستان منتقل شد، اما اقدامات کادر درمان فایده‌ای نداشت و روی تخت بخش اورژانس به کا م مرگ فرو رفت.
 
پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و بیمارستان، تیم تحقیق از سوی بازپرس جنایی مأموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.
 
با قاضی موسی رضازاده زاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهمدادسرایجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تیم جنایی همچنان ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۸
داستان قشنگی هست مثلا باورکردیم
چرا فروش چنین موراد خطرناکی ممنوع نمیشه و فقط از طریق مبادی خاصی صورت نمیگیره؟
چه اراده ای و از سوی چه کسانی در کشور هست که با در دسترس قرار دادن عمدی مواد خطرناک قصد به خطر انداختن جان مردم و امنیت روانی مردم را دارد؟
به درک!!!!
عاقبت تماشای برنامه‌های مبتذل ماهواره‌ای که عامل اصلی فساد در جامعه است همین است
قرص خودکشی به این راحتی از ناصر خسرو تهیه کرد ، عجب
چرا فروش قرص برنج اینقدر راحت است؟ چرا وقتی فردی می بیند شخصی برای کشتن خود ویا فرد دیگری برای خرید قرص برنجمراجعه کرده، به اوکمک کرده وقرص برنج در اختیار او قرار می دهد؟ چقدر انسان ها نسبت به زندگی یک هم نوع خود بی تفاوت شده اند؟
چرا این قرص لعنتی را جمع اوری نمیکنید؟
عملا تبدیل شده به وسیله خودکشی
دوستان مسله اصلی قرص برنج نیست که .
مسله اصلی به بن بست رسیدن این بلاگر است و فرهنگ غلطی که در متن آن زندگی نصف و نیمه داشته .
بیچاره از اول راه را غلط رفته .
به نظرم اگر قرص برنج هم پیدا نمیکرد یه جور دیگه به زندگی خدش پایان میداد .
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم