بازدید 1910

نویدکیا: بدون حمایت شرکت مس موفقیت امکان‌پذیر نیست

محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان که برای ادامه فعالیت در این تیم شرط و شروطی داشت، پس از دیدار با مدیرعامل شرکت مس شرایط خود را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۲۴۵۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷ 01 July 2024

نویدکیا: بدون حمایت شرکت مس موفقیت امکان‌پذیر نیست

به گزارش تابناک ورزشی، پس از اینکه شرایط حضور محرم نویدکیا در باشگاه مس رفسنجان دچار ابهاماتی شد و این مربی شرایطی را برای ادامه حضورش در این تیم برشمرد، نشستی میان او و مدیرعامل شرکت مس برگزار شد.

در این جلسه که با حضور حسین پورمحمدی، مدیرعامل باشگاه مس و نماینده مردم رفسنجان در مجلس نیز حضور داشتند، حسین مدرس خیابانی، مدیرعامل شرکت مس تأکید کرد که حمایت از باشگاه‌های ورزشی شرکت مس ادامه خواهد داشت. او در این نشست از محرم نویدکیا به عنوان یکی از چهره‌های با اخلاق فوتبال ایران قدردانی و اعلام کرد تقویت باشگاه مس رفسنجان و سایر باشگاه‌های تحت حمایت این شرکت در فصل پیش‌رو از اهداف مورد نظر شرکت مس خواهد بود.

حسین پورمحمدی، مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان نیز در این نشست گزارشی از شرایط موجود در این باشگاه، موانع و مشکلات فصل گذشته و به ویژه بدهی‌های به جا مانده از سال‌های قبل ارائه داد.

محرم نویدکیا، سرمربی مس رفسنجان نیز در این جلسه ضم تشریح برنامه‌ها و اهدافش، گفت: بدون شک موفقیت تیم مس در فصل آتی بدون حمایت شرکت مس امکان‌پذیر نخواهد بود و امیدواریم با نگاه مثبت مدیریت شرکت، مشکلات فصل گذشته در فصل پیش‌رو وجود نداشته باشد تا این تیم بتواند مردم رفسنجان را خوشحال کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم