بازدید 1668

کشف محموله ۷۰ میلیارد تومانی «شیشه» در تهران

رئیس پلیس پایتخت از انهدام باند قاچاق موادمخدر شیشه که در استان تهران و شمال غرب کشور فعالیت می‌کرد، خبر داد و افزود: در این عملیات تعدادی از سوداگران مرگ دستگیر و از آنان 230 کیلوگرم شیشه  و 120 کیلوگرم ماده روانگردان شیشه مایع کشف شد.
کد خبر: ۱۲۴۵۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۹ 29 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سردار محمدیان گفت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ و برخورد ویژه با عوامل و عناص راصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در پایتخت، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ضمن رصد و پایش اطلاعاتی گسترده دریافتند اعضای یک باند سابقه‌دار قاچاق مواد مخدر به‌تازگی اقدام به تهیه مقدار قابل توجه‌ای مواد افیونی از مرز‌های شرقی کشور کرده و قصد توزیع گسترده این مواد را در مناطقی از استان تهران و شمال غرب کشور دارند. از همین رو با  اشراف اطلاعاتی روی سوژه مورد نظر، فعالیت مجرمانه متهمان را تحت کنترل دقیق قرار دادند.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: به دنبال این موضوع پس از هماهنگی با مرجع  قضایی ماموران موفق شدند در یک عملیات منظم و هماهنگ قاچاقچیان موادمخدر را دستگیر و از آنان ۲۳۰ کیلوگرم شیشه و مقدار ۱۲۰ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه مایع به ارزش ۷۰ میلیارد تومان کشف کنند.

سردار محمدیان در پایان خاطرنشان کرد: متهمین پس از دستگیری و انجام بازجویی‌های فنی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم