بازدید 2772

سیل خسارت‌بار چاراویماق را درنوردید

طغیان رودخانه قره‌آغاج چایی و سیل در اثر بارش شدید باران در شهرستان چاراویماق در استان آذربایجان‌شرقی، موجب خسارت به روستاهای منطقه شد.
کد خبر: ۱۲۴۲۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۳ 14 June 2024


به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، طغیان رودخانه قره‌آغاج چایی و سیل در اثر بارش شدید باران در شهرستان چاراویماق در استان آذربایجان‌شرقی، موجب خسارت به روستاهای منطقه از جمله گلی، ویران قیه، داشبلاغ، قیزلیخ و انباردان شد.

محمد عبدی، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان چاراویماق با اشاره به این‌که تاکنون اطلاعات دقیقی از میزان خسارات وارد شده به روستای انباردان در دسترس نیست گفت: سیل احشام و چادر یک خانواده عشایر را غرق کرده و به‌علت عدم دسترسی به روستا، طی گفتگویی متوجه شدیم که خانواده سانحه‌دیده در چادر همسایه اسکان دارند.

وی افزود: در اثر سیل، کانکس یک خانواده اهل روستای قینرجه علیا پس از 60 متر حرکت با برخورد به تنه درخت متوقف شد که هیچ سکنه‌ای داخل این کانکس حضور نداشت.

 

عبدی اظهار کرد: در روستای قیزلیق نیز علاوه‌ بر خودروی سواری پیکان، سیل برخی ادوات کشاورزی مانند تریلر، خیش، علف‌زن و... را با خود برد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان چاراویماق گفت: از مردم می‌خواهیم تا از تردد در مناطق سیل‌زده خودداری کرده و نکات ایمنی را در هنگام بارش‌های شدید باران رعایت کنند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم