بازدید 7746

هجوم ۱۰۰ بازیکن سرباز به دو تیم نظامی لیگ یک!

با اعلام مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی برای فصل جدید حدود 100 بازیکن سرباز هستند و خواهان حضور در تیم‌های نظامی می‌شوند.
کد خبر: ۱۲۴۲۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷ 13 June 2024


به گزارش تابناک به نقل از "ورزش سه"، حذف قانون معافیت بازیکنان شاغل در لیگ برتر تا 28 سالگی باعث شده تا برای بسیاری از بازیکنان دغدغه مربوط به سربازی پیش بیاید و آنها برای تعیین تکلیف وضعیت خدمت خود اقدام کنند.

در چنین شرایطی بسیاری از بازیکنان حاضر در فوتبال ایران علاقه‌مند به حضور در تیم‌های نظامی برای گذراندن خدمت سربازی خود هستند اما این تیم‌ها هم ظرفیت محدودی دارند. در حال حاضر ملوان انزلی در لیگ برتر و نیروی زمینی و فجرسپاسی در لیگ دسته یک قابلیت جذب بازیکن سرباز را دارند و به نظر می‌رسد شاهد هجومی عجیب بازیکنان سرباز به این تیم‌ها باشیم.

سرهنگ چنگیز مسیب‌زاده مدیرعامل باشگاه نیروی زمینی در نشست خبری امروز (پنجشنبه) خود در این خصوص گفت: «به دلیل حذف قانون معافیت بازیکنان از سربازی تا سن 28 سالگی، بازیکنان زیادی در فصل آینده سرباز هستند و طبق تحقیقاتی که داشتیم فصل بعد 100 بازیکن شاغل در لیگ یک مشمول هستند.»

او افزود: «نیروی زمینی و فجرسپاسی باشگاه‌های نظامی لیگ یک هستند و بازیکنان باید در این دو باشگاه سربازی را بگذرانند. ما به جای اینکه دو یا سه بازیکن شاخص جذب کنیم، می‌خواهیم یک تیم منسجم تشکیل دهیم. ما در 42 رشته ورزشی فعال هستیم و خدا را شکر به لحاظ مالی مشکلی نداریم.»

مسیب‌زاده همچنین تصریح کرد: «ما تنها تیم صد درصد نظامی هستیم، اما سایر باشگاه‌ها درصدی از سهام خود را واگذار کرده‌اند. ما هدف‌مان این نیست که حتماً قهرمان شویم بلکه می‌خواهیم از جوانان حمایت کنیم ‌تا به بهترین شکل دوران مقدس سربازی را پشت سر بگذارند».

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم