بازدید 2227

همسرکشی با ضربات چاقو در تهران

رئيس پليس آگاهی پايتخت از دستگيری مرد همسرکش خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۲۳۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۳ 12 June 2024


به گزارش تابناک به نقل از برنا، سردار «علی ولیپور گودرزی» رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: شامگاه چهارشنبه ۱۶ خرداد، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان درگیری در خانه خود توسط شوهرش به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: با دست آمدن هویت متهم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی میدانی در اطراف محل جنایت پرداختند، ساعاتی از جنایت نگذشته بود موفق به شناسایی مرد جنایتکار شدند و بلافاصله او را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: مرد جنایتکار در بازجویی‌های مدغی شد، به خاطر اختلافات خانوادگی با همسرم خانه را ترک کردم، اما هر چند روز یکبار به سراغ همسرم می‌آمدم تا پولی از او بگیرم و بتوانم هزینه موادم را تأمین کنم؛ شب حادثه به سراغ همسرم رفتم تا بار دیگر از او پول بگیرم. همسرم در خانه‌های مردم کار می‌کرد و برایش سخت بود که پولش را من خرج کنم. سر همین موضوع درگیر شدیم و ناخواسته دست به قتل زدم.

سردار کارآگاه ولیپور گودرزی عنوان کرد:با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم