همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی خواهد شد؟

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بازنشستگان کشوری دغدغه‌ای نداشته باشند و بدانند که همسان‌سازی حقوق آنان اجرا خواهد شد.
کد خبر: ۱۲۴۲۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۱ 11 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، رحمت الله نوروزی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، ۲۲ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود، اظهار کرد: بازنشستگان با مشکلات متعددی مواجه هستند، این در حالی است که تأکید امام (ره) و مقام معظم رهبری این بود که سفره مردم کوچک نشود. همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟

نوروزی خطاب به وزیر اقتصاد گفت: مستأجران برای رهن و اجاره مسکن دچار مشکل هستند، این در حالی است که فرزندآوری نیازمند اشتغال و تأمین مسکن دارد و باید به این مسئله توجه شود.

حمیدرضا حاجی‌بابایی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این نماینده، گفت: در بودجه مبلغ ۵۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان پیش‌بینی شده است که باید اجرایی شود.

وی ادامه داد: اینکه ما گفته‌ایم حقوق بازنشستگان بر اساس ۹۰ درصد حقوق شاغلان پرداخت می‌شود برای این است که شاغلان ۱۰ درصد کسورات دارند. از سوی دیگر در برنامه هفتم توسعه آمده است که همسان سازی حقوق بازنشستگان باید طی سه سال اجرایی شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی توضیح داد: شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه هفتم برای مبالغ ایراداتی گرفت که برطرف شد که اگر برنامه ابلاغ شود و دولت آئین‌نامه را به تصویب برساند، همسان‌سازی اجرایی خواهد شد.

حاجی‌بابایی بیان کرد: بازنشستگان کشوری دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند، از دولت هم خواستاریم در این خصوص اطلاع رسانی کند و به بازنشستگان توضیح دهد تا آنها دغدغه‌ای نداشته باشند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۸
برای رتبه بندی هم سالها گفتند معلمان دغدغه نداشته باشند و معوقات هم از سال ۱۴۰۰ پرداخت می شود که در نهایت مبالغ طرح را تا حد امکان کوچک کردند و معوقات همان مبلغ کم و سر و ته زده را هنوز هم نداده اند
بزک نمیربهر میاد کمبزه با خیار میاد یا ضرب المثل ترکی که م گوید خرم نمیر که یونجه برسد و یونجه خراب و زرد نشو تا کیسه به دستم بیادجالب است یک درصد افزایش ارزش افزوذه از نه درصد به درصد از اول سال اجرایی شد و منتظر ابلاغ قانون برنامه هفتم نشدند ولی همسان سازی در گیر و دار برنامه و بودجه و امور استخدامی و صندوق بازنشستگی هست
بازنشستگان تامین اجتماعی هم هیچ بروند در خیابان داد بزنند
حقوق تمامی بازنشستگان افزایش یابد ?⁦??⁩⁦✍?⁩⁦??⁩⁦??⁩
وعده۹ های دروغ پشت سر هم به مردم می دهند چند ساله همسان سازی تصویب شده قرار بود از فروردین امسال عملی بشه که باز هم معلوم شد وعده دروغ بوده
چه خوب شد که فرمودید ، تمام دغدغه هایمان بر طرف شد .
3 ماه از اغاز سال جدید گذشته و سه ماهه که میزان مالیات ارزش افزوده که بعنوان منبع مالی همسان سازی حقوق بازنشستگان تعیین شده و در حال وصول است یک درصد افزایش یافته و توسط دولت کریمه خدمتگذار در حال وصول
بعد همسان سازی حقوق بازنشستگان روی هوا
این هم از دیگر اقدامات دولت خدمت و شهیدان ان....
کمتر دروغ بگویید بهتر نیست
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم