بازدید 4842
۲

دلیل اعتراض تتلو!

سخنگوی قوه قضائیه در خصوص آخرین وضعیت پرونده امیرحسین مقصودلو (تتلو) گفت: حکم اولیه صادر شده و در موعد مقرر نسبت به حکم اعتراض کرده است و پرونده در حال ارسال به دادگاه تجدیدنظر است.
کد خبر: ۱۲۴۲۰۹۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۶ 11 June 2024

دلیل اعتراض تتلو!

وی درباره آخرین وضعیت پرونده امیرحسین مقصودلو (تتلو) گفت: حکم اولیه صادر شده و در موعد مقرر نسبت به حکم اعتراض کرده و پرونده در حال ارسال به دادگاه تجدیدنظر است.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، پس از تایید و ارسال و صدور رای در دادگاه تجدیدنظر اطلاع رسانی می‌شود. از آنجا که حکم بدوی است، نمی‌توان اطلاع رسانی کرد.

در گذشته قوه قضاییه اعلام کرده بود که در جریان روند بررسی پرونده امیرحسین مقصودلو در محاکم استان تهران هیچ فردی یا افرادی به عنوان شاکی خصوصی از او شکایت نکرد و هیچ‌گونه پرونده‌ای با عنوان شاکی خصوصی برای تتلو تشکیل نشده است.

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ در مرز بازرگان تحویل ایران و بازداشت شد.

تشویق نسل جوان به فساد و فحشا و فراهم کردن کردن شرایط آن، فعالیت تبلغی علیه نظام، دائر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ، تحریک و دعوت از مخاطبان‌تان به ارتکاب جرایم منافی عفت، مصرف مواد مخدر، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران، فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام، اتهامات امیرحسین مقصودلو در پرونده اش است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۳
انتشار یافته: ۲
تتلو آزاد میکنن، یا با قرار وثیقه میاد بیرون چون جرم سنگینی نداره
این آدم همه جور کثافت کاری کرده. حالا احتمالاً محکوم شده به چند سال زندانی و چون شاکی خصوصی نداره بهش عفو میدن و آزادش میکنن.
بارها توبه هم کرده که البته توبه گرگ مرگه.
هیولایی که وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سایر سازمانهای فرهنگی کشور و همچنین ستاد مبارزه با مواد مخدر و ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید از ایشون شکایت کنند و براش بالاترین مجازاتها رو بخاطر کارهای ضد فرهنگی و غیر قانونی و غیر شرعی و غیر عرفی در داخل کشور و خارج کشور درخواست کنن که متاسفانه ظاهراً توجه و وقت برای چنین کاری ندارن.
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری
آخرین اخبار