بازدید 4136

تصاویر زیبا از شکوفه غول‌پیکر گیلاس در تایوان!

در پارکی در مرکز شهر تایوان که اکثر گردشگران و افراد محلی در آن رفت و آمد می‌کنند، یک شکوفه گیلاس از جنس آلومینیوم با محاسبات پیشرفته بافت شکوفه گیلاس واقعی ساخته شده است.
کد خبر: ۱۲۴۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۶ 10 June 2024

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، این شکوفه گیلاس حجم عظیمی از فضا را اشغال کرده است؛ هرچه از قسمت نزدیک به زمین به سمت بالا می‌رویم، گلبرگ‌های گل بازتر می‌شند و شکوفه گیلاس بزرگ‌تر می‌شود. درون گلبرگ‌های شکوفه گیلاس روزنه‌های مختلفی ایجاد شده است تا بتوانید از درون آن به آسمان آبی بالای سر و درختان گیلاس اطراف بنگرید.

 
مارک فورنز، معمار اصلی استودیو THEVERYMANY مستقر در نیویورک، طراح این سازه است. سطوح پیچیده و انحنای شکوفه گیلاس از طراحی تا ساخت از طریق فرآیندهای پارامتری و محاسباتی ایجاد می‌شود. با وجود نقاط مختلف ورودی به شکوفه گیلاس و دنباله‌ای از طاق‌ها و سایبان‌ها، این سازه یک زمین بازی پر پیچ و خم ایجاد می‌کند که در آن بازدیدکنندگان می‌توانند از همراهی یکدیگر لذت ببرند.

منبع: designboom

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری
آخرین اخبار