بازدید 2787

درآمد باورنکردنی بازیکنان و تیم‌های حاضر در یورو ۲۰۲۴!

بر اساس برخی اخبار اعلام شده پتر شگرت یکی از گزینه‌های پرسپولیس است.
کد خبر: ۱۲۴۱۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۵ 10 June 2024

بازیکنان و تیم‌های حاضر در یورو ۲۰۲۴ چقدر به جیب می‌زنند؟

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا؛ بازیکنانی که در جام ملت‌های اروپا شرکت می‌کنند، مبلغی ثابت را بابت حضور در این رویداد بزرگ قاره سبز دریافت نمی‌کنند و پول‌ها با فرمولی خاص و بر اساس نتایج و پیروزی‌ها پرداخت می‌شود.


 هفدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های اروپا (یورو) از روز جمعه- ۲۵ خرداد- آغاز می‌شود. این دوره از رقابت‌ها در ۱۰ شهر به میزبانی آلمان برگزار خواهد شد.

در آستانه این رویداد بزرگ فوتبالی، مارکای اسپانیا در گزارشی به پاداشی که بازیکنان حاضر در این تورنمنت دریافت می‌کنند، پرداخته است. براساس این گزارش، بازیکنان نه تنها مبلغ ثابت دریافت نمی‌کنند بلکه فدراسیون متبوع هر تیم نیز دستمزدی به بازیکنان نمی‌دهد و این موضوع درباره باشگاه‌هایی که در آن توپ می‌زنند نیز صادق است.

در واقع، بازیکنان به ازای بازی کردن در این تورنمنت پاداش می‌گیرند اما دستمزد دریافتی آنها به دستمزدی که سالانه از باشگاه‌شان دریافت می‌کنند، شباهت ندارد.

اعضای ۲۴ تیم حاضر در این رویداد باید با فدراسیون متبوع بر سر مبلغ به توافق برسند که به ۲ شکل پرداخت می‌شود؛ به عنوان خرجی روزانه و به عنوان پاداش.

مبلغی که به عنوان خرجی روزانه به بازیکنان تعلق می‌گیرد، معمولا براساس تعداد روزهایی که از آنها «از خانه دور هستند(حضور در تمرینات برون‌مرزی و بازی‌ها)» پرداخت می‌شود. پاداش‌ها نیز مطابق عملکردشان است. به عنوان مثال بازیکنان تیم ملی آلمان در صورت قهرمانی هر کدام ۴۰۰ هزار یورو به جیب خواهند زد.

تیم‌های ملی حاضر چقدر بابت حضور در یورو پول دریافت می‌کنند؟

مبلغی که به ازای بردها و صعود به مراحل حذفی در جام آلمان به تیم‌ها تعلق می‌گیرد، مشابه نسخه سال ۲۰۲۰ یعنی ۳۳۱ میلیون یورو است. نحوه توزیع این مبلغ نیز به شرح زیر است:

به ازای حضور: ۹.۲۵ میلیون یورو

پاداش بازی: یک میلیون برای برد و ۵۰۰ هزار یورو برای تساوی

صعود به یک هشتم: ۱.۵ میلیون یورو

صعود به یک چهارم: ۲.۵ میلیون یورو

صعود به نیمه نهایی: ۴ میلیون یورو

فینالیست‌ها(بازنده فینال): ۵ میلیون یورو

قهرمان: ۸ میلیون یورو

به عبارت دیگر، حداکثر پولی که قهرمان یورو می‌تواند به خانه ببرد، ۲۸.۲۵ میلیون یورو خواهد بود.

برای مشاهده برنامه کامل بازی‌های یورو ۲۰۲۴ اینجا را کلیک کنید.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم