بازدید 3626

 استخدام سه قاتل برای کشتن شوهر خیانتکار

زن تایلندی وقتی متوجه خیانت شوهرش شد، سه قاتل استخدام کرد تا او را به قتل برسانند.
کد خبر: ۱۲۴۱۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۱ 07 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از همشهری، وانیپا هامالا ۳۷ ساله، وقتی در جریان خیانت همسر تاجرش به نام پیچیت کلیپچیندا، ۴۴ ساله قرار گرفت، بار‌ها سر این مسئله با او مشاجره و دعوا کرد. اما وقتی دید همسرش به کارهایش ادامه می‌دهد، تصمیم هولناکی برای از بین بردن او کشید.

او برای اینکه نقشه خود را عملی کند، با استفاده از یک اپلیکیشن آنلاین به دنبال استخدام قاتل اجاره‌ای بود تا اینکه در اواخر مارس از طریق یک چت‌روم با سه مرد درباره استخدام یک قاتل، استفاده از تفنگ، نحوه شناسایی هدف و مکان حمله چت کرد.

بعد از توافق آن‌ها در اول آوریل با یکدیگر دیدار کردند. در ملاقاتی که زن جوان با قاتلان اجاره‌ای داشت، قرار شد ۳۰۰ هزار بات تایلند برای خرید تجهیزات و قتل همسرش به آن‌ها پرداخت کند.

وانیپا نقشه قتل را نیز خود برنامه ریزی کرد و روز ۸ آوریل از همسرش خواست تا به یک رستورانی بیاید، اما خود سر قرار حاضر نشد و قاتلان اجاره‌ای به جای او به رستوران رفتند و او را مورد هدف گلوله قرار دادند، اما او از این حمله سالم ماند و فرار کرد و به خانه خود بازگشت.

با وجود اینکه او آن شب از این سو قصد جان سالم به در برد، اما فردای آن روز، جسد پیچیت در خانه‌اش درمنطقه ما‌ها سراخام بانکوک پیدا شد.

وقتی اهالی خانه با جسد بی‌جان او مواجه شدند، همسرش به جای اطلاع دادن به پلیس بلافاصله دکتر خانوادگی‌شان را خبر کرد. او نیز همانجا یک گواهی فوت صادر کرد و در آن نوشت که پیچیت به مرگ طبیعی جان باخته است.

اما خواهر پیچیت مرگ طبیعی برادرش را باور نداشت، پلیس را در جریان مرگ مشکوک برادرش قرار داد.

پلیس وارد ماجرا شد و تحقیقات خود را آغاز کرد. در تحقیقات اولیه پلیس همه چیز عادی به نظر می‌رسید. اما خواهر پیچیت باز هم از پلیس خواست تا تحقیقات بیشتری انجام دهند و وانیپا را زیر نظر بگیرند.

پلیس بار دیگر تحقیقات خود را آغاز کرد و در بازرسی از حساب‌های بانکی وانیپا مشخص شد که او به تازگی مبلغ زیادی برای چند نفر واریز کرده است. همچنین در ردیابی گوشی موبایل زن جوان، چت‌هایی که با قاتلان اجاره‌ای داشت کشف شد.

بدین ترتیب وانیپا روز دوشنبه ۳ جون (۱۴ خرداد) درمنطقه رام اینترا بانکوک دستگیر شد. همچنین دو همدست دیگرش نیز همان روز دستگیر شدند. نفر سوم، اما متواری شده است.
این ۲ قاتل اجاره‌ای درباره نحوه آشنایی، خرید تجهیزات و چگونگی حمله را برای پلیس تعریف کردند، اما وانیپا تنها به پلیس گفت که با همسرش درگیری‌های مداوم داشته و مشکل او با همسرش به دلیل خیانت او بوده است.

بااین اعترافات پرونده روند تازه‌ای به خود گرفت و علیؤغم تلاش‌های وانیپا برای منحرف کردن پلیس، تحقیقات برای به دستآوردن اطلاعات بیشتر و قاتل اجاره‌ای شماره ۳ همچنان ادامه دارد.

به گزارش پلیس، کالبد شکافی و تحقیقات بیشتر برای تعیین علت و نحوه دقیق مرگ ادامه دارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم