بازدید 1920
۵

بساط زیرمیزی پزشکان بالاخره جمع می‌شود؟

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه پزشکان حق گرفتن زیرمیزی ندارند، گفت: بیماران خارج از صندوق بیمارستانی پولی بابت درمان پرداخت نکنند و برای صورتحساب حتما رسید بگیرند.
کد خبر: ۱۲۴۱۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۳ 05 June 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر اینکه پزشکان حق گرفتن زیرمیزی ندارند، گفت: بیماران خارج از صندوق بیمارستانی پولی بابت درمان پرداخت نکنند و برای صورتحساب حتما رسید بگیرند.

سعید کریمی افزود: همه پزشکان موظف به رعایت تعرفه های تعیین شده هستند و افراد خارج از صندوق بیمارستانی پولی پرداخت نکنند و در صورت پرداخت پول به پزشکی رسید بگیرند و در صورت ثابت شدن ۱۰ برابر پولی که پزشک از بیمار گرفته باید پس داده شود و بدون رسید نمی توان به تخلفات رسیدگی کرد.

وی با بیان اینکه عقب ماندگی‌های تعرفه پزشکی توسط دولت مردمی در سه سال گذشته در مسیر حفظ نخبگان و افزایش انگیزه های کاری آنها جبران شد، اظهار داشت: دستمزد پزشک جزء حرفه ای خدمات پزشکی بوده و در ۱۲ سال به اندازه ۲ برابر هم رشد نکرده بوده در حالیکه با مساعدت شهید رئیسی حداقل حقوق پزشکان از سال ۹۰ تا سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰ برابر افزایش یافت.

کریمی تاکید کرد: دریافت پولی اضافه از سوی پزشکان برای انجام اعمال جراحی جرم است و بیماران در صورت پرداخت پول به آنها باید رسید داشته باشند تا به تخلفات دریافت زیرمیزی رسیدگی شود.

معاون وزیر بهداشت تصریح کرد: رعایت مصوبات دولت در خصوص تعرفه های پزشکی تعیین شده از سوی پزشکان الزامی بوده و هرگونه تعرفه و رشد اجزای تعرفه خارج از مصوبات دولت فاقد وجاهت قانونی است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۵
بعد چطور برای پول زیر میزی رسید بگیرند.؟.ایشان فقط حرف زده که بگوید ما هستیم...خیلی ها الان با تتر و بیت کوین میگیرند
اولین و مهمترین کار برای برچیدن بساط زیرمیزی و صف های طولانی، تربیت پزشک با توجه به جمعیت کشور هست، در بسیاری از موارد بیماران مجبور هستند برای دریافت خدمات زیرمیزی پرداخت کنن در غیر اینصورت درمان لازم را دریافت نمیکنن، ایجاد رقابت باعث برچیده شدن بساط زیاده خواهان خواهد شد
چشم بیماران منبعد دیگه زیرمیزی پرداخت نخواهند کرد . امر دیگه ای باشه !!!!!!.
اخه کدوم پزشکی در قبال پول بیحساب رسید میده اگه راست میگین خودتون ورود پیدا کنید و برخورد کنید.
هر وقت شوتی ها و موتور سوار های داخل پیاده رو ها جمع شد زیر میزی پزشکان و شهر داری ها هم جمع می شود!؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم