بازدید 3565

ستاد کل نیروهای مسلح بیانیه صادر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح طی بیانیه‌ای به مناسبت ۱۴و ۱۵ خرداد یادآورشد که هسته‌های مقاومتی که امام عزیزمان پی‌ریزی کرد؛ با درایت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای به درختی تنومند و سربلند تبدیل گردیده و در دل نظام سلطه میوه داده است. اینک ندای مقاومت ضد استکباری از دورترین سرزمین‌ها به‌گوش می‌رسد.
کد خبر: ۱۲۴۰۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹ 02 June 2024

به گزارش تابناک، متن این بیانیه به شرح ذیل است: سی و پنج سال پس از ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) همچنان مسیر، آرمان ها و یاد آن بزرگ مرد سفر کرده، الگو و الهام بخش برای آزادگان جهان است.
امام بزرگوار با تکیه‌ بر ایمان، اعتقاد و اراده مردم مسلمان ایران و با آگاهی بخشی توطئه های نظام سلطه جهانی به ویژه آمریکا و جنایات رژیم ستم شاهی و امید بخشی در مردم نسبت به آینده با تشکیل حکومت اسلامی چنان فضایی ساخت که در آن، همه توده‌های مردمی خواهان پایان گرفتن ظلم و استبداد شدند.
امروز به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی همچون شهدای پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ و بعد از آن، سربلندی، پیشرفت و عزت روز افزون ملت ایران با تکیه بر اصل مترقّی ولایت‌فقیه برخاسته از تفکر اسلام ناب و خلاقانه آن امام امت و خلف صالحش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای  است که به واسطه آن، الگویی مناسب برای اداره جوامع بشری و تامین سعادت دنیوی و اخروی فرا روی سایر ملت‌ها نیز قرار داده است، این مسیر روشن در حرکت به سوی قله نه فقط صفوف مقاومت مردمی در منطقه را منسجم‌تر کرده بلکه موج آن، کشورهای استکباری را نیز در نوردیده و شاهد آن جوانانی است که در اروپا و آمریکا شیفته مکتب و آرمان های خمینی کبیر(ره) و جانشین خلفش مقام معظم رهبری شده‌اند.


هسته‌های مقاومتی که امام عزیزمان پی‌ریزی کرد؛ با درایت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای به درختی تنومند و سربلند تبدیل گردیده و در دل نظام سلطه میوه داده است. اینک ندای مقاومت ضد استکباری از دورترین سرزمین‌ها به‌گوش می‌رسد، این اقتدار باعث تغییر در هندسه محاسباتی قدرت‌های جهانی شده و تعبیری روشن از پیش‌بینی تاریخی و الهی امام خمینی(ره) است که روزی اسلام، سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.
ستادکل نیروهای مسلح با پاسداشت یاد، نام و آرمان حضرت امام (ره) و ضمن اعلام آمادگی برای دفاع قاطعانه از آرمان‌های انقلاب و امامین انقلاب اسلامی در هر زمان و مکان، چهاردهم و پانزدهم خردادماه را روز بزرگ بیعت مجدد امت با امام راحل و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای از اقشار و آحاد مختلف مردم ایران برای حضور پرشور و با شکوه در آیین‌های گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دعوت می نماید و بر اطاعت بی قید و شرط از ولایت فقیه تأکید می نماید.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم