بازدید 3103
۹

ربودن دختر جوان با تهدید وینچستر در اطراف شیراز

فرمانده انتظامی استان فارس از بازداشت فردی ۳۰ ساله که دختری جوان را ربوده و در یکی از بخش‌های اطراف شیراز حبس کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۰۲۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۸ 31 May 2024

به گزارش تانباک، سردار رهام بخش حبیبی امروز، ۱۱ خردادماه بیان کرد: ۷ فروردین‌ماه سال جاری فردی با تهدید اسلحه وینچستر در یکی از خیابان‌های شهر شیراز یک سواری پراید متعلق به مردی جوان را سرقت و متواری می‌شود.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: کارآگاهان پلیس بررسی موضوع را در دستور کار  قرار داده و سریعا تحقیقات خود را  در این زمینه آغاز کردند.

وی ادامه داد: سارق متواری که هیچ سر نخی از خود به جا نگذاشته بود، ۲۴ اردیبهشت‌ماه در یکی از محله‌های شهر شیراز دختری ۲۰ ساله را به دلیل اختلافات قبلی ربوده و به مکان نامعلومی منتقل می‌کند.

فرمانده انتظامی فارس بیان کرد: کارآگاهان پلیس اگاهی استان در ادامه پیگیریِ پرونده، روز گذشته با اقدامات فنی از محل اختفای متهم مطلع شدند.

حبیبی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با هماهنگی مرجع قضایی، سریعا به محل اختفای متهم که در یکی از شهرستان‌های اطراف شیراز بود مراجعه کرده و متهم را دستگیر کردند.

وی اظهار کرد: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد متهم از اراذل و اوباش سطح یک است که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت مسلحانه، خرید و فروش مواد مخدر، نزاع دسته جمعی، قدرت نمایی با سلاح سرد، ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید و تمرد نسبت به مامورین است.

حبیبی با بیان اینکه در پیگیری بعدی دختر ربوده شده در یکی از بخش‌های اطراف شیراز به صورت صحیح و سالم آزاد و تحویل خانواده‌اش شد، گفت: در بازرسی از منزل متهم، یک قبضه اسلحه وینچستر و سواری پراید مسروقه کشف شد.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس، وی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: شهروندان بدانند که اینگونه اقدامات با واکنش قاطع و  قانونی پلیس مواجه خواهد شد و مدافعان امنیت اجازه نخواهند داد به امنیت روانی مردم خدشه‌ای وارد شود.

 

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
فقط مجازات بازدارنده
چیزی که شهروندان خوب می دونند اینه که دو روز دیگه یارو آزاد مبشه و بدتر ازقبل به کارهاش ادامه میده.
به صورت صحیح و سالم!!
شرط می بندم روز بعدش با وثیقه آزاد میشه
چرا بعد از این همه جرایم باید آزاد باشد وقتی مجازات مناسبی نباشد باز آزاد خواهد شد و باز همین رفتار
از آقای اژه ای باید سوال کرد چطور فردی با اینهمه جرائم سنگین در زندان نیست؟؟!!!!!
از این آدمها در جاده سازی، پُل سازی و هر کجا که کار جسمی نیاز است باید استفاده کرد. آنقدر باید کار کشید که اسم پدر و مادرش را هم به یاد نیاورد. این تنها راه برخورد با آدمهای روانی مثل این هیولا است.
بنظرم دیگه وقت اعدامشه
بجای هتل زندان تموم بشه بنفع جامعست...
با سپاس از نیروهای زحمتکش نیروی انتظامی، اقدام قاطع پلیس بدون اقدام قاطع قضات قوه قضاییه فقط آنها را جری میکند.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم