بازدید 4317
اسماعیلی:

شهید رئیسی به من چک سفید امضا داده بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهید رئیسی حامی و پشتیبان همه برنامه‌های توسعه و گسترش فرهنگ و هنر در دولت سیزدهم بود، برای فعالیت‌های تحول‌آفرین در این حوزه به من چک سفید امضا داده بود.
کد خبر: ۱۲۳۹۷۸۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۷ 28 May 2024

به گزارش تابناک، محمدمهدی اسماعیلی در گفت‌وگو  ایرنا اظهار داشت: من سال‌ها با شهید رئیسی هم‌صحبت و همکلام بودم. در هر دوره‌ای که در انتخابات حاضر بودند برنامه‌های فرهنگی‌شان را تهیه کرده بودم و یا در آستان قدس، رئیس دفتر فرهنگی و اجتماعی ایشان بودم و در قوه قضائیه هم این کارها را با ایشان جلو می‌بردم. به دلیل همین اشتراک ذهنی که پیدا شده بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: به خاطر هم‌افقی و همفکری به معنای واقعی که در دو دهه با شهید رئیسی داشتم، در این سه سال موردی یا اظهار نگرانی در بخش هنری، فرهنگی پیش نیامد. کم نبود مواردی که پیش می‌آمد و برخی‌ها نسبت به آن موضع می‌گرفتند. درست یا غلط هم کاری ندارم. یک مورد ایشان در این حوزه‌ها نسبت به کار فرهنگ و هنر و مدیریت فرهنگ و هنر نیاز به حتی تذکر ندیدند و پشتیبانی و حمایت کردند و از من به عنوان یک فردی که مثل برادر کوچکتر خدمتشان بودم همه جور حمایت را داشتند.

شهید رئیسی از من به عنوان فردی که مثل برادر کوچکتر خدمتشان بودم و برنامه‌های فرهنگی که تقدیم می‌کردم، همه جانبه حمایت می‌کرداسماعیلی تصریح کرد: همه فعالیت و دستاوردهای خوبی که اگر در حوزه فرهنگ و هنر رخ داده به خاطر حمایت و پشتیبانی آیت‌الله رئیسی بود و اگر ضعف و مشکلی بوده به خاطر عدم توانایی من بوده است و گر نه آقای رئیسی کسی بود که برای توسعه و گسترش فعالیت‌ها به من چک سفید امضا داده بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آقای رئیسی به من هیچ محدودیتی را نداده بود به همین خاطر انبوهی از ساختارهای جدید اعم از بنیاد ملی پویانمایی ایجاد کردیم. در حال ایجاد شهرهای جدید صنایع خلاق فرهنگی در نقاط مختلف کشور هستبم که این خود مانند شرکت شهرک‌های فرهنگی است یعنی مانند شرکت شهرک‌های صنعتی، شرکت شهرک‌های فرهنگی وهنری راه می‌اندازیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم