بازدید 2311

حذف همه کمانداران ایران از کاپ جهانی و ورودی المپیک

از وضع تیر و کمان ایران تنها مدیران ارشد فدراسیونش راضی هستند که سفرهای خارجی پیاپی به همراه نفرات اعزامی را دارند و در بازگشت هم توضیحی به رسانه ها نمی‌دهند و کسی هم در وزارتخانه از آنها توضیحی نمی‌خواهد.
کد خبر: ۱۲۳۹۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۹ 27 May 2024

در تیر و کمان چه خبر است؟ ناکامی پشت ناکامی و حذف پشت حذف. رشته‌ای که مدتهاست به ناکامی خو گرفته و هیچ دستاورد دیگری ندارد. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ از وضع تیر و کمان ایران تنها مدیران ارشد فدراسیونش راضی هستند که سفرهای خارجی پیاپی به همراه نفرات اعزامی را دارند و در بازگشت هم توضیحی به رسانه ها نمی‌دهند و کسی هم در وزارتخانه از آنها توضیحی نمی‌خواهد.

فدراسیون تیر و کمان بعد از ناکامی‌های سلسله وار تصمیم گرفت تا با استخدام یک مربی خارجی، آب رفته را به جوی بازگرداند و به دور تسلسل ناکامی پایان دهد، غافل از اینکه این سیل ناکامی به اندازه‌ای مهیب است که با یک سد خارجی نیز نمی‌توان جلوی آن را گرفت.

شعبانی بهار که از وقتی به تیر و کمان آمده، خزان این رشته را در بر گرفته، مدعی بود که کماکان امیدوار به کسب نتیجه و سهمیه المپیک است و اگر تیر و کمان سهمیه بگیرد، معجزه اتفاق افتاده، اما وضعیت این رشته‌ای به اندازه‌ای وخیم است که از دست معجزه هم کاری بر نمی‌آید!

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم