بازدید 3734

رهبر انقلاب بر پیکر رییس جمهور نماز می‌خوانند

مقام معظم رهبری فردا صبح بر پیکر رییس جمهور شهید و همراهانش نماز را اقامه می‌کنند.
کد خبر: ۱۲۳۸۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۶ 21 May 2024

به گزارش تابناک؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح فردا چهارشنبه در دانشگاه تهران بر پیکر رئیس جمهور شهید حجت الاسلام رئیسی و همراهانش نماز را اقامه می‌کنند.

بر اساس این گزارش، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه بود که حجت الاسلام رئیسی در سفری استانی به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و کروی پروازی دچار سانحه شد و سقوط کرد که در اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین سفر استانی حجت الاسلام رئیسی، نیمه‌تمام باقی ماند.

صبح امروز نیز در استقبالی بی نظیر مردم تبریز در مراسم وداع با پیکر حجت الاسلام رئیسی و دیگر شهدای این سانحه حضور یافتند و مراسمی میلیونی برای وداع با پیکر شهدای خدمت رقم زدند که به گفته پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس، چنین تشییع پیکری در استان آذربایجان شرقی بی سابقه بوده است.

شایان ذکر است؛ هواپیمای حامل پیکر شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و جمعی از همراهان وی هم ظهر امروز با استقبال حجت الاسلام محسن قمی نماینده مقام معظم رهبری، اعضای هیأت دولت و مقامات لشکری وارد فرودگاه مهرآباد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم