بازدید 1407
۱

هشدار شولتس درباره عملیات زمینی تمام عیار در رفح

شولتس نسبت به عملیات زمینی تمام عیار علیه رفح در نوار غزه هشدار داد و خواستار کمک بیشتر به جمعیت فلسطینی‌ها در منطقه شد.
کد خبر: ۱۲۳۸۰۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۷ 19 May 2024

 

به گزارش تابناک، اولاف شولتس صدراعظم آلمان گفت: «ما در آلمان، در اروپا و همچنین آمریکا، بر عقیده خود پایبندیم؛ اکنون غیرمسؤولانه است که به حمله به رفح فکر کنیم، جایی که میلیون‌ها فلسطینی پناه گرفته‌اند و محافظتی از آنها صورت نمی‌گیرد.»

به نقل از شبکه خبری DPA، شولتس همچنین گفت که این وضعیت به جای خوبی ختم نمی‌شود و افزود، کمک‌های کافی بشردوستانه باید به غزه ارسال شود.

صدراعظم آلمان همچنین ادامه داد: «۵۰۰ کامیون در روز کم است. هرکسی که این جنگ را آغاز کرده مسؤول انسان‌ها و غیرنظامیانی است که قربانی این جنگ هستند.»

ششم مه سال جاری میلادی، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آماده است تا جمعیت غیرنظامی در شرق رفح را تخلیه کند. هفتم مه ارتش رژیم صهیونیستی آغاز عملیات نظامی خود علیه رفح را اعلام کرد.

پیش از این، جامعه بین‌المللی از اشغالگران خواسته بود از عملیات گسترده در رفح اجتناب کند. به ویژه، مقامات ایالات متحده اظهار داشتند که آنها چنین تصمیمی را اشتباهی می‌دانند که به جمعیت غیرنظامی آنجا آسیب می‌رساند و امنیت رژیم صهیونیستی را تضعیف می‌کند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
هشدار شولتس درباره عملیات زمینی تمام عیار در رفح
این یعنی بازی سیاسی خود جناب شوت تمام عیار از جنایان اسرائیل حمایت کرده و تمام جنگ افزار ان را تامین کرده و در محافل سیاسی تمام قد از جنایات اسقاطیل دفاع کرده حالا داره هشدار میدهد این منطق انهایی است که در جنگل اروپا زندگی میکنند
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم