بازدید 2218

دلیل عملیات روانی سنگین دشمن درباره جایگاه رهبری

سردار شریف درباره دلیل عملیات روانی و رسانه ای سنگین دشمن در خصوص جایگاه رهبری و رهبر انقلاب گفت: مولفه دوم رهبران الهی است که این نظام را ۴۵ سال هدایت کردند و موجب رشد و بالندگی و سربلندی و افتخار امت اسلامی و کشور عزیزمان شدند و اهمیت رهبران اداره کننده کشورها را در منطقه می توان دید.
کد خبر: ۱۲۳۷۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰ 14 May 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از سپاه نیوز، سردار رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در نشست تبیینی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: ۴۵ سال از عمر پربار جمهوری اسلامی و مقاومت جانانه مردم عزیز تحت رهبری حکیمانه امامین انقلاب می گذرد که شرایط بسیار پیچیده و سختی را از ابتدای وقوع انقلاب تا امروز پشت سر گذاشتیم و در تمام این عرصه ها در مقابله با دشمنان به فضل الهی، برنده و پیروز میدان، گفتمان انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران اسلامی هستند و این اراده خداوند و وعده قرآن کریم است.

سخنگوی سپاه با اشاره به سه مولفه اصلی که موجب تداوم انقلاب شد و در عرصه های مختلف پیروزی میدان را به دنبال داشت، اظهار کرد: این سه مولفه هم دلایل وقوع انقلاب و پیروزی آن و هم موجب تداوم و بقا انقلاب اسلامی شد؛ مولفه اول فرهنگ دینی، قرآن کریم، فرهنگ اهل بیت(ع) و در یک کلام مکتب اسلام و قرآن است ک سرمایه اصلی نظام جمهوری اسلامی است.
وی در تشریح دلیل عملیات روانی و رسانه ای سنگین دشمن در خصوص جایگاه رهبری و رهبر انقلاب و وجود نعمت بزرگ رهبران الهی در ایران اسلامی افزود: مولفه دوم رهبران الهی است که این نظام را ۴۵ سال هدایت کردند و موجب رشد و بالندگی و سربلندی و افتخار امت اسلامی و کشور عزیزمان شدند و اهمیت رهبران اداره کننده کشورها را در منطقه می توان دید.

سردار شریف یادآور شد: مولفه سوم عنصر مردمی است که سرمایه اصلی انقلاب و کشور و از مولفه های اصلی پیروزی، تداوم و امتداد انقلاب اسلامی به شمار می روند و سپاه و بسیج و نیروهای مسلح برآمده از همین مردم قدرشناس است.

سردار شریف با اشاره به حوادث ماه های اخیر یادآور شد: نشان دادیم ما با تمام توان تهدیدات ناشی از فشارهای دشمن را به فرصت های طلایی برای حفظ امنیت و اقتدار و الهام بخشی انقلاب تبدیل کردیم. وضعیت امروز رژیم صهیونیستی به خوبی نشان داد راه درست انقلاب اسلامی را طی کردیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی همان کشوری است که در طول این ۷۵ سال حجم بزرگی از جنایات را بر مردم فسطین و امت اسلام تحمیل کرد. هرگز دنیای اسلام از یاد نمی برد که صهیونیست ها چگونه با مردم فلسطین رفتار کردند و میلیون ها نفر را آواره و هزاران نفر را شهید و یا به اسارت گرفتند آنها افزایش اقتدار نظامی خود را اینگونه به رخ می کشیدند.

وی ادامه داد: حالا ۷ ماه است که در غزه تحریم شده و ۱۳ سال در محاصره شدید، نتوانستند وارد شوند و مغلوب گفتمان مقاومت و انقلاب شدند. در این مدت رزمندگان مقاومت حماس در تونل های زیرزمینی تلفات سنگین و انهدام تجهیزات این رژیم را به دنیا نشان دادند. افتخار انقلاب اسلامی این است که تجربه دفاع مقدس و انقلاب، الهام بخش مستضعفین عالم شده است.

وی افزود: امروز همه دنیا تصدیق کرد که نگاه انقلاب و دوراندیشی امام و تدابیر حکیمانه رهبر در طول این سالها راه درستی بود که رژیم اسراییل را غده سرطانی نامید و امروز در همه جهان، نه در خیابان های تهران و ایران بلکه در مهد پشتیبانی رژیم صهیونیستی یعنی آمریکا و اروپا و تمام جهان فریاد مرگ بر اسرائیل و حمایت از مردم فلسطین برجسته ترین فریاد این روزها است و خدا را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی، مردم فلسطین راه درست مبارزه با اسرائیل را در پیش گرفتند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی