بازدید 10598

استعفای یک عضو کابینه جنگ نتانیاهو

در پی استعفای «گدعون ساعر» از کابینه اضطراری رژیم صهیونیستی، یائیر لاپید، رییس مخالفان کابینه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نخستین گام فروپاشی کابینه آغاز شده است.
کد خبر: ۱۲۲۸۷۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۶ 26 March 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، به دنبال عملیات غافلگیرکننده طوفان الاقصی و تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه و عجز نتانیاهو در تحقق اهداف خود در این جنگ، اختلافات میان مقامات صهیونیست گسترش یافته و استعفای ناگهانی دیروز «گدعون ساعر» از کابینه اضطراری موجی از واکنش‌ها علیه بنیامین نتانیاهو به دنبال داشته است.

بر پایه این گزارش، مرکز اطلاع رسانی فلسطین دوشنبه شب گزارش داد که یائیر لاپید، رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که استعفای گدعون ساعر از کابینه اضطراری، نخستین گام در مسیر انحلال کابینه نتانیاهو است.

لاپید تصریح کرد که کابینه نتانیاهو باید به مسئولیت‌های خود عمل می‌کرد و اسرای اسرائیلی و امنیت رژیم صهیونیستی را در اولویت قرار می‌داد.

پیش از این، منابع خبری در اراضی اشغالی گزارش دادند که گدعون ساعر، رئیس حزب «امید تازه» رژیم صهیونیستی و عضو کابینه اضطراری این رژیم روز دوشنبه در پی اختلافات با مقامات اسرائیلی از سمت خود استعفا کرده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی # جلفا # ورزقان
وب گردی