بازدید 3008
مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیام نوروزی تاکید کرد:

با تدوین و پیاده سازی برنامه های راهبردی، جهش تولید با مشارکت مردم را محقق خواهیم ساخت

دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک و تهنیت گفت.
کد خبر: ۱۲۲۸۵۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۴ 24 March 2024

با تدوین و پیاده سازی برنامه های راهبردی، جهش تولید با مشارکت مردم را محقق خواهیم ساخت

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن این پیام به شرح زیر است: 

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ             یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ 

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ             حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ 

حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت که تقارن آن با ماه مبارک رمضان جلوه و شکوه خاصی به آن بخشیده است را با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران پرتلاش و افتخار آفرین و ارجمندم در اقصی نقاط کشور در این ماه مبارک صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

بحمدالله بانک رفاه کارگران در سال 1402 با همت و تلاش جمعی شما بزرگواران، دستاوردها، خدمات و افتخارات فراوان و شگرفی کسب کرد. نگاهی به این رویدادها می تواند ما را در ورود به سال جدید و افق های پیش رو آماده تر کند و عزم و اراده مان را مصمم تر سازد.  

در سال 1402 که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال" مهار تورم، رشد تولید" نام گذاری شد، بانک رفاه کارگران در جهت همسویی با سیاست های بانک مرکزی برای مهار نقدینگی و کاهش تورم، با تشکیل کمیته نقدینگی در صدد برآمد تا علاوه بر اینکه نقدینگی مورد نیاز بانک مدیریت شود، با حذف هر گونه اضافه برداشت از بانک مرکزی نیز در مسیر کاهش تورم گام بردارد. از سوی دیگر، برای همراهی و کمک به واحدهای تولیدی کشور برنامه استفاده از ابزارهای نوین مالی در دستور کار بانک قرار گرفت.  

در همین راستا، مدل تأمین مالی طرح‌ها و پروژه‌ها بر مبنای بانکداری اسلامی، برنامه ای بود که بانک رفاه طراحی و پس از تأیید نهادهای ناظر مالی و پولی اجرا شد. انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار، ویژه سرمایه‌گذاری (خاص) نتیجه همین طرح و خدمتی نوین از بانک رفاه کارگران است که پس از اجرا در این بانک، چندی قبل با دستور بانک مرکزی در شبکه بانکی کشور اجرایی شد.

افزایش سرمایه بانک از دیگر اتفاقات فرخنده است که در سال جاری شاهد ثمرات مثبت آن بودیم.

این افزایش نقش مهمی در بهبود شاخص های عملکردی بانک داشت ( شاخص های کملز) و زمینه و بستر تعامل مثبت با هلدینگ های اقتصادی نظیر شستا، پتروشیمی ها و حضور پررنگ بانک در عرصه های مختلف اقتصادی کشور را فراهم کرد.

مشارکت در پروژه های اقتصادی، عمرانی، بهداشتی و آموزشی مناطق کمتر برخوردار از دیگر اقدامات مهم بانک بوده است که می توان به مواردی نظیر افتتاح بخش جدید بیمارستان کودکان بندرعباس، خوابگاه های دانشجویی در همدان، اهواز و دزفول، آبرسانی به مناطق محروم فارس و ... اشاره کرد.

فراهم کردن زمینه و بستر مناسب فناوری اطلاعات به منظور تحقق «نوآوری در بانکداری دیجیتال» و «سرآمد در بانکداری جامع» به عنوان استراتژی های بانک، کسب رتبه دوم سودآوری در شبکه بانکی، رتبه اول بهره وری در گروه بانک ها و موسسه های مالی و رتبه دهم از نظر شاخص فروش در بین 500 شرکت برتر کشور، تنها بخش کوچکی از موفقیت های بزرگی است که بانک رفاه در سال 1402کسب کرده است. 

اکنون تمامی مدیران و همکاران ساعی بانک رفاه کارگران با پشتوانه ای غنی از موفقیت ها و همت والا در حالی به استقبال سال نو می روند که اهداف مهمی همچون بهبود ساختار درآمدی و ارتقای کیفیت سودآوری، توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد بهبود بانکداری باز، افزایش سهم از بازار مشتریان هدف با رویکرد بهبود تجربه مشتریان و ارتقای سطح انگیزش و توانمندسازی کارکنان سرلوحه کارشان است. اهداف بزرگی که از سوی بانک رفاه کارگران در جهت تحقق شعار سال 1403 که از سوی مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) به نام"جهش تولید با مشارکت مردم" نام گذاری شده نویدبخش نتایج درخشانی در آینده خواهد بود. 

در این آغازین روزهای سال جدید از خداوند سبحان، سلامتی، بهروزی و توفیق خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به هموطنان عزیز را برای همکاران سخت کوش بانک رفاه کارگران آرزومندم.

اسماعیل للـه‌گانی 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حادثه سقوط بالگرد رییس جمهور # سید ابراهیم رئیسی # حسین امیر عبداللهیان # سیدمحمدعلی آل هاشم # مالک رحمتی
وب گردی