بازدید 1850

حضور ۴۰ هزار نمازگزار فلسطینی در مسجدالاقصی

منابع فلسطینی گزارش دادند که دست‌کم ۴۰ هزار نمازگزار فلسطینی در سومین شب ماه مبارک رمضان با حضور گسترده در مسجد الاقصی برغم محدودیت اشغالگران نماز مغرب و تراویح را به طور جماعت اقامه کردند.
کد خبر: ۱۲۲۶۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۸ 14 March 2024

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، برغم محدودیت اشغالگران، ۴۰ هزار نمازگزار فلسطینی در سومین‌شب ماه مبارک رمضان با حضور گسترده در مسجدالاقصی، نماز مغرب و نماز تراویج را به‌طور جماعت اقامه کردند.

پایگاه خبری روسیا الیوم چهارشنبه شب گزارش داد که اشغالگران صهیونیست در سومین شب ماه مبارک رمضان در برابر ورودی‌های مسجدالاقصی مستقر شده‌اند و برای ورود فلسطینی‌ها به محوطه قبله نخست مسلمانان محدودیت اعمال می‌کنند.

در همین ارتباط، اداره اوقاف اسلامی بیت المقدس اعلام کرد که دست‌کم ۴۰ هزار فلسطینی در سومین شب از ماه مبارک رمضان در داخل مسجدالاقصی نماز عشاء و تراویح را اقامه کردند.

نمازگزاران فلسطینی به‌ویژه جوانان اما با وجود محدودیت اعمال شده توسط صهیونیست‌ها خود را به مسجدالاقصی رساندند و چهارشنبه‌شب در صفوف متحد نماز تراویج را اقامه کردند.

گفتنی است که پیش از این، «عکرمه صبری»، خطیب مسجدالاقصی در واکنش به محدودیت اعمال شده توسط اشغالگران برای ورود به مسجدلاقصی، خطاب به فلسطینیان تاکید کرد، حضور در مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان واجب است.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل