بازدید 2710

دفاع معاون وزیر راه از حضور حجاب‌بان در فرودگاه‌ها

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: حضور حجاب‌بان در فرودگاه‌های کشور تابع قوانین و مقررات کشور است و این افراد از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر انتخاب می‌شوند و در تمام بخش‌های ارشاد و انتظامی رفتار افراد تابع مقررات تعیین شده‌است.
کد خبر: ۱۲۲۶۹۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳ 13 March 2024
دفاع معاون وزیر راه از حضور حجاب‌بان در فرودگاه‌ها

 به گزارش تابناک، رضا نخجوانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره میزان بدهی شرکت‌های هواپیمایی خارجی به فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: ایرلاین‌های خارجی هم به فرودگاه‌ها بدهکار هستند که این بدهی هم بابت نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه‌های کشور و هم بابت پرواز‌های عبوری است. اما با شرکت‌های هواپیمایی خارجی مشکلی در تسویه بدهی‌ها نداریم و تسویه‌ها در انجام است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران همچنین در پاسخ به سوال دیگر ایلنا درباره حضور حجاب‌بان‌ها در فرودگاه‌های کشور و نحوه انتخاب این افراد و آموزش‌های لازم به حجاب‌بان‌ها برای رفتار با مسافران با توجه به همزمانی ایام نوروز با ایام ماه رمضان تاکید کرد: حضور حجاب‌بان در فرودگاه‌های کشور تابع قوانین و مقررات کشور است و این افراد از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر انتخاب می‌شوند و در تمام بخش‌های ارشاد و انتظامی رفتار افراد تابع مقررات تعیین شده‌است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قاعدتا این افراد باید آموزش دیده باشند، گفت: این افراد برای رفتار با مسافران باید آموزش دیده باشند و رفتار با مسافران باید در چارچوب متانت اسلامی باشد و تا کنون هم با تنشی مواجه نبودیم.

نخجوانی با بیان اینکه مردم نسبت به قوانین کشور آگاهی دارند و ایران فهیم‌تر از این هستند که برای رعایت قانون به آن‌ها تذکری داده شود، افزود: مردم قوانین حجاب را هم رعایت می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوالی درباره اینکه آیا مسافران بد حجاب و بی‌حجاب امکان سوار شدن به هواپیما را ندارند، گفت: در این باره مسئولیتی برای اظهار نظر ندارم و مقام مسئول قانونی آن باید در این باره اظهار نظر کند و مرجع قانونی آن باید به این سوال پاسخ دهد، اگر قانونی در این باره تصویب شود قطعا به اجرا می‌رسد. اما در حال حاضر در فرودگاه چنین قانونی نداریم البته که باید نظم و انضباط در فرودگاه‌ها حاکم باشد.

منبع: خبرگزاری ایلنا
 

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۱۴
انتخابات تمام شد - مشکلات مملکت مجددا شروع شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳
به قرآن قسم آرزو میکنم و از خدا می خوام نه فقط در
فرودگاه بلکه همه جا حجاب بان ها حضور داشته باشن. دیگه این اسمش بی حجابی نیست.. همه ی خیابان ها و
اماکن چندش آور شدن از دست زننده پوش ها
ناشناس
| United States of America |
۱۶:۳۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳
ناشناس عزیز16.17 چرا ازذ این حجاب بانها در مراسم 22 بهمن خبری نبود؟ وچرا این مصاحبه ها همه مانده برای بعد انتخابات//
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳
حجاب بانها را جمع کنید باعث آبرو ریزی است ادامه هم نمی تواند داشته باشد
الان اگه وزارت کشور فرانسه موافق حضور خانم هایی تو فرودگاه های فرانسه باشه با نام بی حجاب بان و این مامورین بیحجاب بان، مسافرهای خانمی که وارد فرودگاه میشن رو مجبور کنن که بیحجاب بشن از نظر شما کارشون درسته یا غلط؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳
طبق قانون همون کشور باید عمل کرد. اگر فرانسه بدون حجاب بخواد، بدون حجاب. طبق قانون ایران، با حجاب. چیزی که مهم قانون کشور هست.
حالا نطق نکنید چرا جلوی بقیه کارها گرفته نمیشه. من طبق فرمایش این دوست عزیز گفتم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۳
خودتان با مجلس حداقلی برا خودتان قانون نوشتید
برای کسانی که مدعی هستند این چیزها اقتصاد را خرابتر از اینی که هست می کند : دیدید که حجاب باعث اشتغالزایی شد و چند نفر توانستند بروند سر کار و زندگی خودشان ؟
خود حجاب بان ها هم فکر می کنم از کاری که می کنند شرمنده باشن . چه کاریه سر یک مسئله الکی این قدر دارین خودتون و مردم و کشور رو اذیت می کنید آخه.
بعد میگید پول مملکت کجا میره صدها نفر رییس و معاون و مدیر و حجاب بان دارن حقوق میگیرن که بگن حجابتو رعایت کن دوربینها که هست یک فلش مموری تو این اسپیکرها بزارید که بگه خواهرم حجابتو رعایت کن درگیری هم پیش نمیاد
برس به چاله چوله های جاده ها.......در بعضی جاده ها .چرخ ماشین میوفته توی چاله ها بخصوص در مواقع بارانی باعث تصادف و از بین رفتن یک خانواده میشه ......ناسلامتی معاون وزیر راه هستی....راه یعنی جاده...به کار خودت برس بابا
بالاخره باید تولید شغل کرد. اصلا فکر نمیکردم حجاب بان تولید شود
ایا تو هواپیما هم حجاب بان می گذارید
دکتر شدیدا حواست به آسفالت خیابونها باشه فقط
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل # کنکور # حماس