بازدید 3034
در هفته احسان ونیکوکاری صورت گرفت؛

100سری جهیزیه به زوج های جوان شهربابک اهدا شد

همزمان با هفته احسان ونیکوکاری مجتمع مس شهربابک 100 سری جهیزیه به ارزش 40میلیارد ریال به زوج های جوان اهدا کرد.
کد خبر: ۱۲۲۶۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱ 13 March 2024

100سری جهیزیه به زوج های جوان شهربابک اهدا شد

به گزارش «تابناک» به نقل از مس‌پرس، مدیر مجتمع مس شهربابک با اعلام این خبر گفت: هر سری جهیزیه شامل یخچال فریزر، اجاق گاز، تلویزیون ،قالی، پتو و سرویس غذاخوری است که با همکاری کمیته امداد امام خمینی وبهزیستی به زوج های واجد شرایط اهدا شد.

محمودی در تشریح نحوه ی شناسایی واجدین شرایط گفت:با کمک موسسات خیریه، خیرین، معتمدین محلی، بسیج، کمیته امداد، بهزیستی وموسسات حمایتی یک بانک اطلاعاتی بدون محدودیت از افراد مختلف تشکیل شد و بر اساس ملاک هایی متعدد از جمله تاریخ عقد و وضعیت اشتغال و معیشت، این افراد اولویت بندی شدند و افرادی که واجد شرایط لازم بودند جهیزیه را دریافت کردند.

ایشان با بیان اینکه این طرح با شعار«سهم من از جوانی جمعیت» انجام شده است گفت: امیدواریم این اقدامات تاثیری هرچند کوچک در راستای جوانی جمعیت داشته باشد.

مدیر مجتمع مس شهربابک همچنین از اعزام 80 نفر از مددجویان کمیته ی امداد امام خمینی به مشهد مقدس در هفته  نیکوکاری خبر داد وگفت: علاوه بر این اردوی زیارتی، 1000بسته معیشتی نوروزی برای افراد کم برخوردار شهرستان در دست تهیه میباشد و 80 کالابرگ خرید لباس وکفش نوروزی به ارزش 200میلیون تومان به مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست شهربابک اهدا شده است.

گفتنی است مجتمع مس شهربابک در14 ماه گذشته قریب 200سری جهیزیه به زوج های جوان شهربابک اهدا نموده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل