بازدید 6022
۲

قطعی سامانه، دلیل ازدحام دریافت ارز مسافرتی

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاه امام با بیان اینکه ازدحام برای دریافت ارز مسافرتی و ایجاد صف طولانی فقط یک بار رخ داد، گفت: در روز‌های اخیر تنها یک بار سامانه بانک ملی برای ارایه ارز مسافرتی برای حدود ۵ ساعت قطع شد که با همکاری فرودگاه، بانک ملی توانست دلار مسافرتی را به صورت دستی به مسافران پرداخت کند.
کد خبر: ۱۲۲۶۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸ 10 March 2024

به گزارش تابناک، سعید چلندری در گفت‌وگو با  ایلنا درباره صف‌های طولانی دریافت ارز مسافرتی در فرودگاه امام و اقدامات انجام شده برای کمک به باجه‌های بانکی مستقر در فرودگاه اظهار داشت: باید توجه داشت این ازدحام برای دریافت ارز مسافرتی و ایجاد صف طولانی فقط یک بار رخ داد و یک تصویر و فیلم در روزهای اخیر منتشر می‌شود که دلیل آن هم قطعی سامانه بود.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر تنها یک بار سامانه بانک ملی برای ارایه ارز مسافرتی برای حدود 5 ساعت قطع شد که با همکاری فرودگاه، بانک ملی توانست دلار مسافرتی را به صورت دستی به مسافران پرداخت کند.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاه امام گفت: پس از آن در راستای افزایش سرعت عمل، 6 دستگاه خودپرداز به دستگاه‌های خودپرداز موجود اضافه و در بخش‌های مختلف تعبیه شد تا مسافران برای استفاده از خودپردازهای ارزی معطل نمانند.

چلندری افزود: برنامه‌ریزی شده‌ است که اگر چناچه سامانه دوباره قطع شد به سرعت ارز مورد نیاز مسافران به صورت دستی پرداخت شود و همچنین نیروی کار در باجه‌ بانکی در فرودگاه افزایش یافت‌ تا مشکلی از نظر زمانی برای مسافران پیش نیاید و بتوانند طبق زمان‌بندی به پرواز برسند.

وی گفت: همانطور که گفته شد تنها یک بار صف طولانی برای دریافت ارز مسافرتی ایجاد شد و در حال حاضر دریافت ارز در فرودگاه صف ندارد.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲
حرف نزنیم کسی نمیگه لالیم،اشتباه سخت هر روز اتفاق نمی افته ،فقط ی بار،،همه کارها میشه تا اون یکبار اتفاق نیفته عزیز
این همه ادم دارن میرن خارج، ای بابا چقدر مردمون فقیرن، ما رو بگو با اینهمه ثروت نمی تونیم از تهران بریم بیرون
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار