بازدید 4769

واکنش علی عالی سخنگوی نساجی به وقایع بازی آبادان

کد خبر: ۱۲۲۶۰۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸ 08 March 2024

باشگاه نساجی به ماجراهای بعداز بازی این هفته در آبادان واکنش نشان داد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ علی عالی، سخنگوی باشگاه نساجی مازندران در مصاحبه با رسانه رسمی باشگاه نساجی راجع به اتفاقات پس از بازی مقابل صنعت نفت، اظهار داشت:

برای مردم مهمان‌نواز آبادان این یک امتیاز مهم بود و بر اثر یک اتفاق، بازی مساوی شد. ما از عملکرد تیم بسیار راضی هستیم و با وجود اینکه پیروزی در دقیقه ۹۴ از دست ما رفت اما با این بازی خوب، به آینده بسیار امیدوار هستیم. همین که در رختکن بازیکنان ناراحت بودند، نشان می‌دهد آقای الهامی تیم را متحول کرده و برتری ما در زمین نسبت به حریف، مشهود بود. اگر داور پنالتی واضح ما را می‌گرفت، الان وضعیت‌مان متفاوت بود اما سریال پنالتی نگرفتن برای نساجی به هفته نوزدهم رسید. ما به داوران احترام می‌گذاریم اما آیا آن‌ها می‌توانند پاسخگوی مردم قائم‌شهر و مازندران باشند؟

مصاحبه آقای بختیاری زاده با توجه به جو آبادان و فشاری که روی تیم صنعت نفت است، برای ما قابل درک اما دور از انصاف بود. شاید این مصاحبه‌ها مصرف داخلی برای خروج از زیر فشار در آبادان دارد اما هرگز در شأن دو باشگاه ریشه‌دار شمال و جنوب نیست. 

اینکه سبک مالکانه بازی نساجی را در رسانه‌ها “کثیف” نامگذاری کنند، حرفی احساسی و بدون پشتوانه فکری است. احتمالا در آن جو، آقای بختیاری‌زاده وقت نکردند آمار بازی را ببینند و با تصور اشتباه، مصاحبه کرد. ما در تمام زمینه‌ها از حریف به شکل واضحی برتر بودیم و اگر بنا به اعتراض باشد ما باید به دو صحنه بسیار مشکوک در محوطه و همچنین رفتار عجیب سرمربی حریف بعد از اخراج و ورود دوباره‌اش به زمین مسابقه و توهین به ساکت الهامی که کاملا برخلاف پروتکل‌های بازی است هم، اعتراض می‌کردیم. برگشت مربی اخراج‌شده به زمین و و تحریک حریف چه نامی دارد؟ این کار جوانمردانه بود؟ این رفتار در شأن باشگاه ریشه‌‌دار آبادان است؟

جالب اینکه آقای بختیاری‌زاده در ابتدای مصاحبه خودشان گفتند تیم حریف امروز از ما بهتر بود و از یک امتیاز خوشحالیم، چطور ممکن است ما به دنبال ارائه فوتبال به اصطلاح کثیف باشیم، آن‌هم در شرایطی که حریف موقعیت گل هم نداشت. باشگاه نساجی با همه وجود پشت تیم و سرمربی است و اجازه نمی‌دهیم هیچ‌چیز تمرکزمان را برهم بزند. قبل و بعد از بازی هم آقای بایندریان مدیرعامل باشگاه، در تماسی اعلام کردند در هر شرایطی احترام‌ها حفظ شود و این‌موضوع بخش مهمی از فرهنگ نساجی و مردم قائم‌شهر است. خوشحالیم مردم آبادان بعد از بازی نساجی را تشویق کردند.

 همانطور که آقای الهامی بعد از بازی اعلام کردند درس بزرگ این بازی حمایت تا پای جان در تیم است، ما با همه توان برای بازی چهارشنبه مقابل شمس‌آذر آماده می‌شویم و می‌دانیم هواداران ما را تنها نمی‌گذارند.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل