بازدید 1878

هزینه راه اندازی پنل پیامکی

اگر قصد دارید از این روش استفاده کنید، لازم است که ابتدا یک پنل پیامکی مناسب تهیه کنید. چنانچه تمایل دارید در مورد هزینه‌های راه‌اندازی پنل پیامکی و عوامل موثر بر آن بیشتر بدانید با ما همراه باشید.
کد خبر: ۱۲۲۵۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱ 07 March 2024

به طور قطع، بازاریابی پیامکی یکی از ارزان‌ترین روش‌هایی است که می‌توانید برای تبلیغات محصولات و خدمات خود استفاده کنید. پوشش گسترده شبکه پیامک، به شما کمک می‌کند در مدت کوتاهی محتوای تبلیغاتی خود را به هزاران نفر برسانید؛ در حالی که سایر روش‌های بازاریابی، حتی با هزینه چند برابری نیز نمی‌توانند تبلیغات شما را تا این اندازه منتشر کنند. اگر قصد دارید از این روش استفاده کنید، لازم است که ابتدا یک پنل پیامکی مناسب تهیه کنید. چنانچه تمایل دارید در مورد هزینه‌های راه‌اندازی پنل پیامکی و عوامل موثر بر آن بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

هزینه راه اندازی پنل پیامکی

عوامل موثر بر هزینه راه‌اندازی پنل پیامکی

هزینه راه‌اندازی پنل پیامکی می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. بسته به نیازهای بازاریابی شما و اهدافی که مدنظر دارید، این هزینه‌ها نیز می‌تواند متغیر باشد. در ادامه برخی از مهمترین عواملی که بر هزینه راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه موثر هستند را بررسی می‌کنیم:

۱- پنل پیامکی مورد استفاده

نوعی پنلی که برای بازاریابی پیامکی انتخاب می‌کنید، می‌تواند تاثیر چشمگیری بر هزینه نهایی شما داشته باشد؛ زیرا تعرفه‌هایی که پنل‌های پیامکی مختلف ارائه می‌دهند با یکدیگر تفاوت دارند. معمولا پنل‌های مختلف، چند بسته پیشنهادی ارائه می‌دهند که هر یک اجازه ارسال تعداد مشخصی پیامک را فراهم می‌کند. پنل‌های پیامکی معتبر، پشتیبانی قوی نیز ارائه می‌دهند که می‌تواند بر بهبود کمپین‌های تبلیغاتی شما موثر باشد. دریافت این خدمات می‌تواند با هزینه‌هایی نیز همراه باشد.

۲- حجم پیامک‌های ارسالی

بسته به اینکه می‌خواهید بازاریابی پیامکی خود را چقدر گسترش دهید، هزینه شما نیز تغییرات زیادی خواهد داشت. طبعا بین هزینه ارسال ۱۰ هزار پیامک و ۱۰۰ هزار پیامک، تفاوت چشمگیری وجود دارد. همچنین اگر قصد داشته باشید به طور مستمر از پنل برای ارسال پیامک به مخاطبان استفاده کنید (مانند اتصال پنل به سایت) هزینه شما بیشتر خواهد شد؛ البته معمولا پنل‌های پیامکی، برای ارسال پیامک در حجم بالا، تخفیفاتی را در نظر می‌گیرند که می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های شما شود.

هزینه راه اندازی پنل پیامکی

۳- سرویس‌های اضافی

اغلب پنل‌های پیامکی، علاوه بر ارسال پیامک انبوه، امکانات دیگری را نیز ارائه می‌دهند که می‌تواند بر هزینه نهایی تاثیر گذار باشد. از این سرویس‌های اضافه می‌توان به امکان اتصال پنل به سایت و اپلیکیشن، ارسال پیامک خودکار، ارائه گزارش و ... اشاره کرد. همچنین بسیاری از پنل‌های معروف مانند سیگنال، امکان ارسال پیامک به صورت منطقه جغرافیایی، امکان شخصی‌سازی پیام‌ها، امکان ارسال رمز یک بار مصرف و... را نیز فراهم می‌کنند.

۴- اپراتور مورد استفاده

در کشور ما اپراتورهای مختلفی مانند همراه اول، ایرانسل، رایتل و... امکان ارسال پیامک را فراهم می‌کنند. پنل‌های پیامکی نیز برای ارائه خدمات خود از همین اپراتورها استفاده می‌کنند و شما می‌توانید بر اساس ترجیحات خود یا آنتن‌دهی شبکه در منطقه مورد نظر یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. تعرفه‌های پایه این اپراتورها اندکی با یکدیگر تفاوت دارد که می‌تواند بر هزینه نهایی شما تاثیرگذار باشد.

۵- استفاده از نام برند به جای سرشماره

یکی از امکانات خوبی که پنل‌های پیامکی معتبر مانند سایت سیگنال ارائه می‌دهند، امکان استفاده از نام شرکت یا برند به جای سرشماره است. این کار باعث می‌شود که پرستیژ شرکت شما بالاتر رود و نام برند شما بهتر در ذهن مخاطب بماند؛ با این حال دریافت این خدمات اضافی می‌تواند با هزینه‌هایی نیز همراه باشد.

هزینه راه اندازی پنل پیامکی

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

همان‌طور که در بالا توضیح دادیم، عوامل زیادی می‌تواند بر هزینه نهایی شما تاثیرگذار باشد؛ با این حال برای اینکه درکی بهتری از میزان هزینه‌های راه‌اندازی پنل پیامکی داشته باشید، در ادامه هزینه‌های ارسال پیامک در سایت سیگنال را که یکی از شناخته‌شده‌ترین پنل‌های پیامکی کشور است بررسی می‌کنیم. لازم به ذکر است که پنل پیامکی سیگنال یکی از به‌صرفه‌ترین تعرفه‌های ارسال پیامک را ارائه می‌دهد و ممکن است با مراجعه به سایر پنل‌ها، قیمت بالاتری از موارد زیر را مشاهده کنید.

۱- هزینه ثبت‌نام

هزینه ثبت‌نام در سیگنال رایگان است و می‌توانید به راحتی اکانت خود را ساخته و بسته‌های موجود را مشاهده کرده و کمپین تبلیغاتی خود را آغاز کنید.

۲- هزینه ارسال پیامک با همراه اول

  • ارسال پیامک با خط دائمی: هر پیامک فارسی ۸۹ ریال و هر پیامک انگلیسی ۲۲۲ ریال
  • ارسال پیامک با خط اعتباری: هر پیامک فارسی ۱۰۶ ریال و هر پیامک انگلیسی ۲۶۴ ریال

۳- هزینه ارسال پیامک با ایرانسل

  • ارسال پیامک با خط دائمی: هر پیامک فارسی ۱۱۹ ریال و هر پیامک انگلیسی ۲۵۲ ریال
  • ارسال پیامک با خط اعتباری: هر پیامک فارسی ۱۳۶ ریال و هر پیامک انگلیسی ۲۹۴ ریال

۴- هزینه ارسال پیامک با رایتل

  • ارسال پیامک با خط دائمی: هر پیامک فارسی ۸۸ ریال و هر پیامک انگلیسی ۲۲۰ ریال
  • ارسال پیامک با خط اعتباری: هر پیامک فارسی ۱۰۵ ریال و هر پیامک انگلیسی ۲۶۲ ریال

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، ممکن است برای دریافت خدمات اضافی مانند ارسال پیام به لیست سیاه (ارسال پیامک به خطوطی که دریافت پیامک تبلیغاتی را خاموش کرده‌اند)، ارسال پیامک خودکار و... نیز نیاز به پرداخت هزینه‌هایی باشد. با مراجعه به سایت سیگنال می‌توانید از جزئیات این هزینه‌ها مطلع شوید.

جمع بندی

پیامک در مقایسه با اغلب روش‌های بازاریابی، هزینه کمتری دارد و در عین حال، می‌تواند تبلیغات شما را به تعداد بیشتری از مخاطبان برساند. شما با راه‌اندازی یک پنل پیامکی می‌توانید در زمان کوتاهی، هزاران پیامک تبلیغاتی و خدماتی را ارسال نمایید. هزینه راه‌اندازی پنل پیامکی بسته به نوع پنل مورد استفاده، تعداد پیامک‌های ارسالی، اپراتور مورد استفاده، سرویس‌های اضافی و... می‌تواند متفاوت باشد. در این مقاله تعرفه‌های موجود سایت پنل پیامکی سیگنال ادز را بررسی کردیم. در صورتی که به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می‌توانید به سایت سیگنال مراجعه کنید.

 

سلام پرواز
بلیط اتوبوس
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# فطریه # جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # کفاره روزه # جهش تولید با مشارکت مردم
آخرین اخبار